Кращі ручні відпарювачі 2021 року: незалежний ТОП

Гарний відпарювач здатний і розгладити складки, і прибрати плями і взагалі освіжити будь-яку річ, ставши відмінною заміною праски. Ручні відпарювачі не такі потужні, як підлогові моделі, зате вони мініатюрні і дуже зручні для перевезення. Так що якщо ви часто подорожуєте і хочете робити це з комфортом і у всеозброєнні, то придивитися до ручних відпарювачів точно варто. Далі ми розглянемо, за якими параметрами їх вибирати, і відзначимо найкращі.
На що звертати увагу при покупці ручного відпарювача
- Потужність – від неї залежить інтенсивність видачі пара, а значить і швидкість, з якою буде йти процес відпарювання. Якщо потужність підлогових відпарювачів досягає 2 000 Вт або навіть більше того, то у ручних рідко перевищє 1000 Вт. При виборі потрібно просто намагатися взяти більш потужну модель.
- Об’єм резервуара – оскільки ручні відпарювачі зазвичай набувають для невеликої кількості речей, часто для того, щоб їх можна було возити з собою, в пріоритеті невеликі габарити і вага. Тому варто вибирати модель з малим резервуаром, але все таки не дуже – приблизно на 150-200 мл.
- Максимальний тиск пара – у більшій частині ручних моделей виробники взагалі не вказують цю характеристику, для інших вона не відноситься до важливих, оскільки розраховувати на високий тиск пара в портативному мобільному девайсі не варто.
- Максимальна подача пара – кращі моделі з показником вище 20 г / хв. Якщо подача буде менше, то ефективність і продуктивність приладу навряд чи зможуть вас задовольнити, до того ж після відпарювання можуть залишатися плями.
- Довжина мережевого шнура – чим вона більша, тим простіше користуватися пристроєм. 3-3,5 м зазвичай цілком достатньо. У будь-якому випадку, подовжувачі ніхто не відміняв.
- Регулювання подачі пари – оптимальна інтенсивність залежить від матеріалу. Якщо він щільніше, то її варто підвищити, якщо ж матеріал делікатний – знизити. Відповідно, відпарювач з можливістю робити це буде корисніше, ніж той, що працює тільки в одному-двох режимах без можливості точного налаштування.
- Час роботи – визначається обсягом бака і витратою води. Коли резервуар порожніє, доводиться перериватися, щоб наповнити його і розігріти воду. Для ручних відпарювачів пріоритетна компактність, тому працюють вони недовго.
Також читайте про парогенератори: як вибрати найкращі – https://kstech.com.ua/dim/top-pravylnykh-paroheneratoriv-dlia-prybyrannia-kvartyry/
повернутися до меню ↑Що краще – відпарювач або парогенератор?
Ці пристрої призначені для різних цілей, так що в одній ситуації краще буде парогенератор, а в іншій відпарювач. Варто трохи краще розібратися в особливостях парогенератора. Це праска з подачею пара у декілька разів сильніше, ніж у відпарювача. Він дозволяє швидко пропрасувати навіть саму товсту тканину, причому ще й складену в декілька разів. Буде дуже корисний, якщо потрібно справлятися з великою кількістю білизни, разом з тим дуже шумить і сильно нагріває повітря в кімнаті, так що після півгодини роботи вона стане схожа на сауну.
У відпарювачів пар вологий і зазвичай формується без тиску, а в парогенераторі він сухий і формується під тиском, що робить можливою не тільки вертикальне, але і горизонтальне прасування. Парогенератор не тільки могутніше, але і масивніше, так що і працювати їм важче, ніж відпарювачем, особливо ручним. Він витрачає більше води, а на одязі після нього залишаться складки, до того ж він дорожче і його потрібно довше готувати до роботи.
Таким чином, відпарювач краще підходить для делікатних тканин, їм зручніше користуватися для одягу з декоративними деталями, його пар діє на речі освіжаюче. Для роботи з ним не потрібна прасувальна дошка, речі можна взагалі не знімати з вішалки. Але йому не під силу складки на щільній тканині, а при великому обсязі роботи процес сильно затягнеться.
Парогенератор показує себе краще при необхідності розгладити щільну тканину, з ним все проходить швидше, оскільки він значно потужніший. Але для делікатних тканин або декоративних деталей його використовувати не варто.
Рейтинг кращих ручних відпарювачів
Ми вибрали п’ять найкращих моделей: кожна володіє якимись перевагами перед іншими.
Краща праска – MIE Assistente M
Дозволяє і вертикальне відпарювання, і горизонтальне, також з ним можна просто гладити речі на дошці, як з простою праскою. Параметри у нього відмінні для ручного пристрою: потужність складає 1 500 Вт, а подача пара – 80 г / хв. Резервуар розрахований на 850 мл, так що не доведеться його занадто часто наповнювати. Але і вага у моделі не така вже скромна – 1,5 кг.
Час прогріву перед початком роботи за інструкцією – 1 хвилина, на ділі необхідні мінімум 4 хвилини (а при першому включенні 10 хвилин), інакше з отворів буде текти вода, так що залишаться розводи. Володіє хорошими параметрами, цілком відповідними і швидко впорюється з речами.
Відпарювач дуже сподобався. Порівняти особливо правда нема з чим. До цього був подарований з "телевізора на дивані". Ну він звичайно був ні про що. Плюси: пар йде стабільно; є металева підошва, якою щось можна відпрасувати, в тому числі якщо сильно натягнути тканину і навісу його сильно притискати; в наборі багато всяких зручних насадок; апарат виглядає дуже надійним; великий бак для води; дуже зручно вішати апарат на о-пліч за допомогою ременів; шнур досить довгий; відпарює швидко; заливати сказали або кип'ячену воду, або дистильовану. В цілому покупкою задоволена, сподіваюся апарат прослужить довго
- Відпарює у вертикальному та горизантальному положені
- Зручне включення-відключення подачі пари
- Досить швидке нагрівання
- Важкий
- Довго остигає праска
- Іноді у горизонтальному положенні заливає речі водою
Кращий за потужностю – Tefal DT8100 Access Steam+
Вельми непогана для ручної моделі потужність в 600 Вт від відомого виробника Tefal. Резервуар відносно невеликий – 190 мл. Воду наливати доведеться часто, але і нагрівається вона за хвилину. У порівнянні з попередньо розглянутою моделлю характеристики цієї вже набагато більше схожі саме на ручний відпарювач – він не призначений для тривалої роботи, зате дозволяє швидко впоратися з однією або декількома речами. Не годиться для щільних матеріалів – наприклад, джинсів, але з делікатними тканинами справляється добре.
- Зручно тримати
- Можливість горизонтального відпарювання
- Швидко закінчується вода
- Важкий
Краще співвідношення “ціна і якість” – Philips GC351/20 Steam&Go
Відомий виробник Philips зробив екземпляр, який стане в нагоді тим, кому потрібна компактна модель і така, що швидко нагрівається, за помірною ціною. Потужність і подача пара нижче, ніж у попередніх моделей, нехай і досягають цілком прийнятних значень. Проте, цей відпарювач добре (нехай і не дуже швидко) працює з делікатними тканинами, також з його допомогою можна обробляти меблі і штори, надаючи їм свіжість. Антипригарне покриття на носику дозволяє прасувати одяг без страху пропалити його. Нагрівається за хвилину; ось тільки резервуар зовсім малий – всього 70 мл.
Нагрівається швидко, водою не бризкає. Тонкі тканини відпарює з першого разу, з бавовною (наприклад, дуже м'яті базові футболки) доведеться повозитися. Резервуара для води вистачає на 2 речі (наприклад, сорочка і спідниця), в комплекті додається назаміна термостійка рукавиця, без неї ніяк! Купівлею залишилася задоволена, за свої гроші - відмінна альтернатива праски.
- В комплекті термостійка рукавиця
- Довгий шнур дає можливість для маневрів
- Маленький резервуар для води
- Важкуватий
Кращий мобільний – Kitfort KT-946
Новий відпарювач від Kitfort має дуже скромні габарити, так що його можна брати з собою в будь-яку поїздку. Однак за потужностю і подачею пари він поступається розглянутим вище пристроям, що серйозно обмежує можливості його використання. У будь-якому випадку, з легкою тканиною він справляється без проблем, позбавляє речі від запахів, а за допомогою ворсової щітки в комплекті можна прибирати вовну і зчищати бруд з одягу. Рівень подачі пари можна регулювати.
- Регулюється рівень подачі пари
- У комплекті щітка з ворсою
- Швидка готовність до роботи
- Шнур короткий
- Слабка помпа
Кращий бюджетний – Monster MS-10813
Кращий варіант серед дешевих ручних відпарювачів. Пристрій потужністю в 900 Вт, справляється з основними завданнями. Правда, попереднім він все ж поступається: так, потік пара у нього – всього 10 г / хв, в результаті чого відпарювання триватиме довше. При досить скромних характеристиках він не так і мало важить – 1,15 кг, а корпус не відрізняється міцністю. Зате має чотири режими роботи і набір насадок в комплекті.
- 4 режими роботи
- Відпарює і гладить
- Важкий
- Слабкий потік пари
FAQ
Через накип відпарювачі згодом починають працювати гірше, так що на одязі після них залишаються бризки і плями, можуть і взагалі перестати нагріватися або виробляти пар. Якщо виникла необхідність очистити пристрій від накипу, замість води в нього потрібно залити очищуючий розчин (можна замінити розчином лимонною кислотю) і нагріти.

