Кращі 2 DIN автомагнітоли: Незалежний Топ-5

Магнітоли стандарту 1 DIN поступово відходять у минуле – їх можливостей для сучасного автомобіля явно недостатньо. Все популярнішим становится формат 2 DIN, який дозволяє розширити можливості магнітоли, більше схожих на мультимедійні комп’ютери. Що особливого в цьому типі пристроїв, і які 5 магнітол стандарту 2 DIN гідні звання кращих, читайте далі.

Детальні про інші автотовари читайте тут:

https://kstech.com.ua/avtotovary/yak-vybraty-domkrat-v-2020-rotsi-nezalezhnyi-top/

https://kstech.com.ua/towary-dla-sady/krashchi-haikoverty-8-topovykh-modelei/

Чим магнітоли 2 DIN відрізняються від 1 DIN

DIN – це скорочення від слів Deutsches Institut für Normung, тобто Німецький інститут по стандартизації. Саме ця організація в 1984 році розробила єдиний стандарт автомагнітол, який використовується і до цього дня. DIN визначає висоту і ширину автомагнітоли: для 1 DIN вони рівні 178 і 50 міліметрів відповідно, для 2 DIN – 178 і 100 міліметрів.

Великі габаритні розміри 2 DIN магнітол дозволяють оснастити їх більш технологічною начинкою і більш широкими можливостями в плані мультимедіа. Зокрема, на передній панелі 2 DIN магнітоли є місце для досить великого дисплея. А це означає і кіно в дорозі, і сенсорне управління, і передачу картинки з камери заднього виду, і бог знає що ще.

У магнітол 2 DIN є тільки два недоліки.

  1. Вони зазвичай коштують дорожче своїх менших аналогів – це плата за розширений функціонал.
  2. Підходять такі пристрої тільки до відповідних посадковим гнізд (якщо у вас в машині роз’єм тільки для магнітоли 1 DIN, то 2 DIN в нього не заштовхати).
повернутися до меню ↑

Незалежний Топ-5 автомагнітол 2 DIN

1. Alpine iLX-W690D

Alpine iLX-W690D - фото

Потужна мультимедійна система корпусі стандарту 2 DIN. Оснащена програвачем DVD і здатна відтворювати майже будь-які формати файлів. Яскравий сенсорний дисплей діагоналлю 6.1 “забезпечує наочне управління і відмінно підходить для перегляду фільмів і фотографій. Є порт USB, підтримка Bluetooth і вхід для підключення камери заднього виду. Звук регулюється обертанням фізичної рукоятки – таке зараз зустрінеш не в кожної магнітоли. Трьохсмуговий еквалайзер з 11 попередньо встановленими, сумарна вихідна потужність 400 ват. Правда, на виході комусь може не вистачити низів, а робота з флешками залишає бажати кращого, але за вирахуванням цього – дуже гідний апарат. Ціна цього задоволення – приблизно 10 000 гривень. Чимало, але воно того варте.


ПЛЮСИ:

  • Якість звучання
  • Bluetooth
  • Обширний функціонал

МІНУСИ:

  • Ціна
  • Замало низьких частот


Alpine IVE-W530E
26.04.2021
    
Альпайн. Стара стара фірма! Навіть виходячи з цього, можна вже зробити висновок про те, що альп, зарекомендував себе як надійний, якісний і стильний виробник як минулого так і теперішнього часу.
Магнітола відразу ж впадає в очі своїй витонченістю, дуже великим екраном, зображення на якому до речі, дуже і дуже якісне! Звук чистий, приємний.
Безліч різних налаштувань і прибамбасів! Радує і те, що в ній присутній не про незначну річ, така як GPS, що в наш час потрібна штука, особливо тим хто знаходиться постійно в роз'їздах!
Про потужність теж нічого поганого сказати не можу. В цілому агрегат хороший.

2. Kenwood DMX-120BT

Kenwood DMX-120BT - фото

Ця магнітола коштує приблизно стільки ж, скільки і попередня – близько 9 500 гривень. На відміну від конкурента, модель від KENWOOD не споряджений ручкою, що обертається регулювання гучності, тут тільки кнопки, але у DMX-5020BTS є чимало інших переваг. Найпомітніше з них – великий і яскравий 6.8-дюймовий сенсорний моторизований дисплей, кут нахилу якого можна змінювати на свій розсуд. Є роз’єм для карт пам’яті формату SD і порт USB, вхід для камери заднього виду, а ось від дисковода виробник вирішив відмовитися. З’єднання зі смартфоном відбувається через Bluetooth: магнітола може працювати в режимі гарнітури з голосовим управлінням, до того ж їй можна управляти через фірмовий додаток. Головна проблема цього девайса – русифікація. В іншому це відмінний сучасний прилад з багатими мультимедійними можливостями.


ПЛЮСИ:

  • 6.8-дюймовий дисплей
  • Bluetooth
  • Роз’єм для карт пам’яті формату SD

МІНУСИ:

  • Ціна
  • Русифікація
  • Немає програвача дисків


3. Pioneer MVH-A210BT

Pioneer MVH-A210BT - фото

Всього за 5000 гривень Pioneer пропонує автомагнітолу стандарту 2 DIN, яка майже ні в чому не поступається моделям в півтора-два рази дорожче. Програвача дисків тут немає, зате є USB-вхід і AUX, сенсорний дисплей з діагоналлю 6.2 дюймів, RGB-підсвічування, можливість регулювання затримки виведення на колонки, вхід для камери заднього виду. Магнітолі не вистачає підтримки Bluetooth і ручки, що обертається регулювання гучності, але саме в якості музичного програвача пристрій показує себе не гірше апаратів класом вище. Все потрібне є – нічого зайвого немає.

Попередній перегляд в новій вкладці


ПЛЮСИ:

  • Доступний
  • Ціна

МІНУСИ:

  • Відсутність Bluetooth
  • Немає програвача дисків


4. JVC KW-M24BT

JVC KW-M24BT - фото

Відносно недорога модель за 5000 гривень з несподівано пристойним звуком. Магнітола вміє все необхідне для того, щоб її можна було назвати мультимедійним центром: програє майже будь-які формати файлів з USB-накопичувачів, відтворює на 7-дюймовому сенсорному дисплеї картинку з камери заднього виду, підключається до смартфону через Bluetooth, відмінно ловить радіо за допомогою цифрового тюнера. Диски, правда, не крутить, але, поклавши руку на серце: коли ви в останній раз дивилися DVD? Хороша модель зі скромним цінником. Ну, а не занадто якісний екран їй можна і пробачити.


ПЛЮСИ:

  • Доступний
  • 7-дюймовий дисплей
  • Bluetooth

МІНУСИ:

  • Ціна
  • Немає програвача дисків


5. Mystery MDD-7300S

Mystery MDD-7300S - фото

За мірками 2 DIN магнітол ця модель ціною в 2000 гривень – майже економ-клас. Проте, функціонал MDD-7800BS пропонує досить широкий. Апарат читає всі популярні формати фото, відео та аудіо, підтримує підключення USB-флешок і SD-карт, ловить радіо за допомогою могутнього цифрового тюнера, а ось CD-програвача, Bluetooth. Екран з діагоналлю 7 “цілком непоганий, дивитися кіно можна із задоволенням, сенсор чуйний, яскравість і колір підсвічування настроюються. Магнітола дає цілком пристойний звук навіть зі штатними колонками. Відмінний вибір для того, хто не хоче переплачувати за надлишкову функціонал більш дорогих моделей. 


ПЛЮСИ:

  • Доступний
  • Ціна
  • 7-дюймовий дисплей

МІНУСИ:

  • Зменшений функціонал
  • Немає програвача дисків
  • Відсутність Bluetooth


Mystery MDD-7800BS
26.04.2021
    
Купив за 2000 гривень. З камерою заднього виду. Все працює справно. І задня камера і відео і радіо. Блютус теж працює. Підтримує багато форматів, звучання на рівні конкурентів за цю ж ціну. Бракує тільки навігації, але в цілому покупкою задоволений. Бюджетно і якісно.
повернутися до меню ↑

FAQ

Чи підійдуть дані магнітоли без переробки панелі?

Якщо у вашої машини на передній панелі є гніздо 2 DIN, то переробка не буде потрібно. А ось якщо у посадкового місця габарити менше, ніж 178 на 100 мм, доведеться пиляти.

У «двухдінової» магнітоли звук буде краще ніж у 1 DIN?

Тільки якщо сама магнітола краще. 1 DIN і 2 DIN – це всього лише розміри, до якості звуку вони відношення не мають.

Програє вона DVD диски?

Багато – хоча і не всі – 2 DIN магнітоли здатні програвати DVD – всі подробиці шукайте в інструкції.

Summary
Кращі 2 DIN автомагнітоли: Незалежний Топ-5
Article Name
Кращі 2 DIN автомагнітоли: Незалежний Топ-5
Description
Яку магнітолу обрату у 2021 році. Топ-5 2DIN магнітол: чим вони відрізняються від магнітол 1 DIN, огляд кращих двухдінових моделей, відповіді на найпопулярніші питання. Детальні характеристики даних девайсів.
Author
Корч Олексій
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

Ми будемо раді почути ваші думки

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.