Кращі пилососи Dyson: незалежний Топ

Кращі пилососи Dyson – це якісне сухе прибирання будь-яких покриттів підлоги, які тільки можуть бути в приміщенні. Результати наших досліджень викладаю нижче, в нашому рейтингу 4 кращих пилососів Dyson.

Критерії вибору пилососів Dyson

На тлі багатьох аналогів, пропонованих іншими компаніями, кращі пилососи Dyson відрізняються добре продуманою конструкцією, високоякісними матеріалами виготовлення, чудовою збіркою. Всі ці характеристики цілком виправдовують досить високу вартість побутової техніки.

Лінійки бренду складаються з пилососів циклонного типу, в яких відсутні традиційні мішки. Агрегати мають фільтри HEPA, призначені для тонкого очищення, відрізняються стильним дизайном, стабільною потужністю всмоктування на продовженні всієї роботи.

Купувати агрегат варто усвідомлено, підбираючи пристрій з потрібними характеристиками. Для цього слід звернути увагу на наступне:

 1. Потужність всмоктування. Ця характеристика дуже важлива для оцінки ефективності роботи пристрою. Чим вище це значення, тим швидше і ефективніше втягнеться бруд. Для чищення гладких покриттів досить 250 Вт, для килима – від 450 Вт. На відміну від інших пилососів потужність агрегатів Dyson вимірюється на отворі щітки, а не на місці з’єднання шланга з корпусом. Це кілька занижує цифрові показники потужності, хоча фактично вони вище.
 2. Споживана потужність. Показники цієї характеристики відображають обсяг енергії, який потрібен для експлуатації. Чим нижче його значення, тим економніше витрачається енергія. Однак потужність мотора визначає також функціональність агрегату, можливість його експлуатації з великими навантаженнями без відключення. Чим могутніше двигун, тим більше у нього ресурс.
 3. Вид пилозбірників. Вони можуть бути у вигляді аквафільтра, паперових або тканинних мішків, а також циклонного типу, коли використовуються контейнери. Останній варіант вважається більш прогресивним і зручним.
 4. Вид фільтрів. Ці елементи можуть бути призначені для грубої або тонкої очистки. Бюджетні варіанти виготовляються з дешевих матеріалів (наприклад, поролону). Найякіснішим фільтром вважається HEPA, що затримує мікроскопічні частинки.
 5. Тип збирання. Виробники пропонують агрегати для сухого або вологого прибирання, а також комбіновані варіанти.
 6. Вага. Чим вона менше, тим зручніше і легше робити прибирання. Однак занадто легкі агрегати зазвичай малофункціональні.

Визначившись з потрібними значеннями характеристик, можна більш детально розглянути кращі пилососи Dyson, що користуються популярністю.

Також читайте про миючі пилососи Samsung: як вибрати найкращі – https://kstech.com.ua/dim/myiuchi-pylososy-samsung-top-krashchikh-modelei-z-akvafiltrom/

повернутися до меню ↑

Топ пилососів Dyson

Кожна модель Dyson розрахована для використання в певних умовах, а тому хороша по-своєму. Вибір залежить від потреб користувача.

Бездротовий пилосос Dyson V11 Absolute

Пилосос Dyson V11 Absolute - фото

Пилосос працює на акумуляторах, призначений для сухого прибирання. Відрізняється він низьким енергоспоживанням (545 Вт). При цьому має оптимальну для квартири вагу в 3,05 кг і потужність всмоктування 185 АВт. Збирає дрібний пил і бактерії завдяки наявності в конструкції фільтрів HEPA. Пластиковий контейнер об’ємом 0,76 літра очищається від бруду і пилу одним рухом, причому контакту рук з сміттям не відбувається.

Має кілька режимів роботи:

 • “Авто”: пилосос сам вибирає режим, перемикаючись при переході з одного виду підлогового покриття на інше;
 • “Турбо”: пристрій в цьому режимі працює на максимальній потужності для очищення забруднень, що в’їдається;
 • “Еко”: застосовується для тривалого прибирання протягом 60 хвилин.

Зберігати пристрій можна в вертикальному положенні. Відчеплення труби дозволяє отримувати ручний пилосос, зручний для чистки салонів автомобіля.

Dyson V11 Absolute
29.05.2020
    

Пилосос просто чудо !!! Прибирання стало не каторгою, а повсякденною справою. З Дайсоном час прибирання трикімнатної квартири, в якій проживають два кота, скоротилося до 10-15 хвилин. Вовна і наповнювач від котів більше не проблема. Якщо раніше доводилося прибиратися по годині мінімум, то тепер прибирання займає небагато часу і можливе в будь-який час, тому що пилосос не галасливий. Очищення пилососа не доставляє ніяких проблем, проводиться в одне натискання. Є різні насадки, я вибрала 3 зручних особисто для мене - універсальна для килимів, а вони у мене з довгим ворсом; щітка для ламінату і невелика щітка для прибирання дивана. Також можна за допомогою пилососа збирати пил з полиць, тепер не потрібно піднімати всі статуетки і без кінця пересувати фігурки з місця на місце. З Дайсоном я просто проходжу по ним зверху спеціальною насадкою на Авто режимі. Пилосос дуже полегшив життя. Так ціна трохи збентежила, але зараз я анітрохи не шкодую за сплачені гроші. Пилосос того вартий. Однозначно рекомендую!


ПЛЮСИ:

 • Підходить для всіх видів покриттів (має сім насадок)
 • Компактний та легкий
 • Потужний

МІНУСИ:

 • Висока ціна
 • Коліщатка щітки дряпають підлогуЦиліндричний пилосос Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2

Пилосос Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 - фото

Пилосос працює від мережі, споживаючи 700 ВТ та застосовується для сухого прибирання. Відрізняється тим, що не потребує чищення фільтрів завдяки спеціальної технології Dyson Cinetic, що використовується при виробництві пристроїв. При цьому пилосос вбирає найдрібніші частинки пилу і алергени, не втрачаючи всмоктуючої потужності в 164 АВт.

Сміття з контейнера об’ємом 0,8 л можна очистити, просто натиснувши на кнопку, виключивши тим самим контакт з брудом. При необхідності прибрати пил і сміття з важкодоступних зон телескопічну трубу можна збільшити до 125 см. Наявність семи насадок дозволяє працювати з усіма видами покриттів, меблями, прибирати шерсть домашніх тварин.


ПЛЮСИ:

 • Маневрений
 • Багата комплектація (7 насадок)
 • Хороша якість прибирання

МІНУСИ:

 • Недостатньо довгий шнур
 • Не дуже зручно ставиться назад пилосбірник
 • Пластик дуже магнітитьсяВертикальний пилосос Dyson V15 Detect Absolute

Dyson V15 Detect Absolute - фото

Без підзарядки акумуляторний пилосос працює 30 хвилин. Потужності всмоктування в 100 АВт вистачає на сухе прибирання при роботі в нормальному режимі. Для вирішення складних завдань можна використовувати турбо-режим, при якому пилосос може працювати 6 хвилин. Пристрій оснащений фільтрами HEPA.

Невелика вага (2,3 кг) дає можливість очищати поверхні, що знаходяться високо. Пил з контейнера ємністю 0,54 л виштовхується натисканням кнопки. Зберігати пристрій можна у вертикальному положенні. Пилосос може трансформуватися в портативний за рахунок зняття труби.

Dyson V7 Motorhead origin
29.05.2020
    

Регулярно користуюсь пилососом трохи більше місяця. Дуже зручний і легкий в зверненні. Частіше стала прибирати квартиру. Він завжди під рукою, немає проводів, зручні насадки. Відмінно прибирає пил і вовну тварин. Погано прибирає дрібний пил, наприклад борошно. Вибирали між моделлю V8 і V7, акумулятора V7 вистачає в надлишку для повноцінного прибирання двокімнатної квартири. З чутливих відмінностей, у моделі V8 більше насадок. У V7 Motorhead реально не вистачає турбо-щітки з м'яким ворсом, яка йде в комплекті V8 (протягом тижня користувалися моделлю V8 в будинку батьків). Особиста думка: специфічне рішення щодо кольору моделі, складно вписати в інтер'єр. Загалом, річ - хороша, раджу придбати!


ПЛЮСИ:

 • Простий в управлінні і обслуговуванні
 • Компактний та легкий
 • Відсутність проводів

МІНУСИ:

 • Немає індексації зарядки батареї
 • Не призначений для прибирання крупного сміття
 • Енергії акумуляторів для прибирання великих площ не вистачаєРобот-пилосос Dyson 360 eye

Пилосос Dyson 360 eye - фото

Акумуляторний робот-пилосос застосовується для сухого прибирання та без підзарядки може працювати 20 хвилин. Оснащений фільтрами НЕРА, контейнером-пилозбірником ємністю 0,4 л. Бічні щітки відсутні, зате основна розташована по всій ширині нижньої зони.

Особливістю робота вважається гусеничний хід, що дозволяє йому долати перешкоди з меншими зусиллями щодо колісних механізмів. Система кругового огляду з оптичними датчиками дозволяє роботу будувати маршрут пересування так, щоб охопити для прибирання всі місця і уникнути зіткнень з перешкодами.

Для підзарядки на базу він повертається самостійно. Щоб повністю поповнити ресурси, йому потрібно заряджатися близько двох годин. Управляти пилососом можна механічним способом (натискаючи на кнопку), а також через смартфон, скориставшись Wi-Fi.

https://youtu.be/N88wN1nuHn0

ПЛЮСИ:

 • Легко розбирається для чищення пилозбірника і фільтрів
 • Керується за допомогою смартфона

МІНУСИ:

 • Має велику висоту
 • Дряпається об мебліповернутися до меню ↑

FAQ

Як відрізнити оригінал від підробки?

Представники Dyson рекомендують купувати товари компанії в авторизованих магазинах, тому перед придбанням варто перевірити документи торгової точки. Дізнатися, оригінал або підробку під бренд доставив кур’єр можна, звернувшись в підтримку, контакти якої вказані на сайті Dyson. У спеціальну форму потрібно ввести серійний номер виробу і дату покупки. Це дозволить також зареєструвати пилосос для надання при необхідності гарантійних зобов’язань.

Summary
Кращі пилососи Dyson: незалежний Топ
Article Name
Кращі пилососи Dyson: незалежний Топ
Description
Дізнайтеся як вибрати недорогий, але хороший пилосос Dyson: характеристики, гідності і недоліки, відповіді на популярні питання.
Author
Микола Житник
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

1 коментар
 1. Магазин stylus.ua продає підробки Dyson

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.