Кращі вертикальні пральні машини: незалежний ТОП

Компактні, надійні і місткі – це все про пральні машини з вертикальним завантаженням. Вони не так популярні, як традиційні горизонтальні апарати, але для малогабаритних квартир часом немає іншого варіанту. Ця стаття розповість, як вибрати пральну машинку з вертикальним завантаженням і які 6 вертикальних пральних машин гідні звання кращих.

На які характеристики треба дивитися при виборі вертикальних пральних машин

Розміри. Серед сучасних автоматичних пральних машин виділяють чотири основні стандарти розмірів:

 1. повнорозмірні пральні машини мають габарити 85-90х60х60 см, в них можна завантажувати по 5-7 кг білизни;
 2. вузькі відрізняються розмірами 85-90х60х35-40 см і можливістю завантаження 4-5 кг білизни;
 3. надтовузькі пральні машини мають розміри 85-90х60х32-35 см із завантаженням 3,5-4 кг білизни;
 4. нарешті, компактні характеризуються габаритами 68-70х47-50х43-45 см і завантаженням 3 кг білизни.

Ці розміри більше характерні для традиційних пральних машин з горизонтальним завантаженням. Розміри вертикальних пральних машин зазвичай 85х60х35 см.

Максимальне завантаження білизни. Вимірюється в кілограмах. Для вертикальних машин зазвичай становить 4-5 кг на одне прання.

Управління. Воно може бути електронним та механічним. Автоматичні пральні машини зазвичай оснащують електронним управлінням – воно зручніше і наочніше механіки, нехай навіть деякі вважають його недостатньо надійним.

Клас енергоспоживання. Чим ближче до кінця латинського алфавіту знаходиться буква, що означає клас енергоспоживання, тим більше енергії пралка витрачає даремно. Максимальний клас енергоспоживання – G, але в продажу набагато більше економічних B, A, A +, A ++, A +++ (останній варіант оптимальний, але і коштують такі машинки зазвичай недешево).

Кількість програм. Знайти автоматичну пральну машинку без десятка програм різного ступеня марності дуже складно. На жаль, більшість з них практичної цінності майже не мають, і прати ви будете в більшості випадків в стандартному режимі «хлопок». Проте, бажано, щоб у машинки все-таки були передбачені програми для тонкої і делікатної білизни, вовни і шовку.

Швидкість віджиму. Позначається числом обертань барабана в хвилину. Максимального значення в 1000-1200 оборотів більш ніж достатньо. Зрозуміло, в хорошій пральній машинці цей параметр повинен регулюватися, причому чим менше крок регулювання, тим краще.

Рівень шуму. Як би виробники не намагалися, пральна машинка залишається вельми гучним агрегатом. Причому якщо при пранні сторонній шум ще можна потерпіти, то під час віджиму більшість моделей гуркочуть, як каменедробарки. Так що чим менше децибел видає пралка, тим краще.

Окремо варто звернути увагу на звукову індикацію роботи. Пищать пральки досить голосно, так що сім’ям з маленькими дітьми краще відразу задуматися про покупку апарату, у якого звукові сигнали можна відключити.

Захист від протікання. Корисна система, яка автоматично перекриває подачу води, як тільки розпізнає витік. За неї доведеться трохи доплатити, але для безпеки свого (а головне – сусідського) майна того варте.

Також читайте про пральні машини із сушкою: як вибрати найкращі – https://kstech.com.ua/dim/reitynh-krashchykh-pralnykh-mashyn-iz-sushkoiu-nezalezhnyi-top-2020-roku/

повернутися до меню ↑

Рейтинг пральних машин з вертикальним завантаженням

Пральна машина Electrolux PerfectCare 600 EW6T4R062

Пральна машина Electrolux EW6T4R262 - фото

Симпатична і функціональна вертикальна пральна машинка, яка відрізняється високою економічністю при досить скромною ціною від Electrolux. Клас енергоспоживання тут А +++, краще не буває. У машинку можна завантажити до 6 кг білизни – це не рекорд, але при габаритах 40x60x89 см досить непоганий показник. Зручне електронне управління, ефективне віджимання, захист від протікання води, відстрочка старту, всі необхідні програми – у цій домашньої помічниці все на місці.


ПЛЮСИ:

 • Висока економічність
 • Захист від протікання води
 • Відстрочка старту

МІНУСИ:

 • Маленький отвір для завантаження
 • Якість полосканняПральна машина Indesit BTW A61053

Пральна машина Indesit BTW A5851 - фото

Відносно недорога вертикальна пралка, оснащена функцією інтелектуального електронного управління від Indesit. У барабан поміщається до 5 кг білизни при габаритах 40x60x90 см. Клас енергоспоживання A. Максимальна швидкість обертання при віджиманні – 800 об / хв. Передбачені захист від протікання води, від дітей і від дисбалансу барабана, а також система контролю рівня піни. Дюжини вбудованих програм вистачить на всі випадки життя. Загалом, справжня робоча конячка.

https://www.youtube.com/watch?v=ijiXD8UAbO4

ПЛЮСИ:

 • Функція інтелектуального електронного управління
 • Захист від протікання води
 • Система контролю рівня піни

МІНУСИ:

 • Дуже короткий шнур
 • ГучнаПральна машина Hotpoint-Ariston WMTG 722 H

Пральна машина Hotpoint-Ariston WMTF 701 H - фото

Невелика і акуратна, але дуже містка пральна машинка з вертикальним завантаженням, здатна перетравити за один прийом до 7 кілограмів білизни. Клас енергоспоживання A + дає витрату енергії в районі 0.17 кВт * год / кг. Максимальна швидкість віджиму може досягати 1000 об / хв. Передбачені частковий захист від протікання, контроль дисбалансу в барабані і рівня піни. Серед 18 вбудованих програм навіть сама вибаглива господиня знайде ті, що потрібні саме їй.

Hotpoint-Ariston WMTF 701 H
29.07.2020
    

Шукала саме вузьку модель з верхнім завантаженням і простим управлінням, щоб поставити її в тісну комору. Нам багато прати не треба: білизна постільна, джинсу, куртки та рюкзаки. Ну, шкарпетки та інші ганчірки першої необхідності. Машина виявилася дуже важкою - у вузькому тісному приміщенні мало не надірвались, поки на місце ворушили. А ще - оскільки верхня кришка відкривається вгору, необхідно вільний простір безпосередньо над машиною, щось близько 40 см. Миючі засоби виполіскує якісно - на минулих машинках доводилося полоскати додатково. Я вважаю, це добротна непоказна робоча конячка. Ще не вередує.


ПЛЮСИ:

 • 18 вбудованих програм
 • Контроль дисбалансу в барабані і рівня піни

МІНУСИ:

 • Маленький люк для завантаження
 • На віджиманні галасливаПральна машина Electrolux TimeCare 500 EW2TN5261P 

Пральна машина Electrolux EW7T3R362 - фото

Вертикальна пральна машинка майже преміального класу. Судіть самі: максимальне завантаження до 6 кг білизни, електронне управління, енергоефективність класу А, віджимання зі швидкістю до до 1300 обертів в хвилину. За безпеку відповідають функції захисту від протікання води і від дітей, а також контроль дисбалансу. Серед вбудованих програм є всі необхідні, включаючи режими прання вовни, шовку та дитячого одягу. Рівень шуму під час прання не перевищує 49 дБ, а ось віджимання гучний – до 78 дБ.


ПЛЮСИ:

 • Електронне управління
 • Віджимання зі швидкістю до до 1300 обертів
 • Функція захисту від протікання води

МІНУСИ:

 • Сильно гуркоче коли віджимаєПральна машина Amica DWA1T610DLS

Пральна машина Gorenje WT 62093 - фото

Недорога вертикальна пральна машинка, на яку варто звернути увагу молодим сім’ям з маленькими дітьми. Адже вона займає мало місця, вміщає до 6 кг білизни, оснащена спеціальними програмами для прання дитячого та спортивного одягу. Незважаючи на відносно невисоку ціну, тут знайшлося місце і електронному урядуванню, і А + класу енергоспоживання, і захисту від протікання, дисбалансу і надлишкового піноутворення, і таймером відстрочки початку прання. Під час роботи можна додавати білизну через основний люк.

Gorenje WT 62093
29.07.2020
    

Куплена в терміновому порядку для заміни старої, що вийшла з ладу. На жаль, за всіма основними параметрами значно їй поступається. Головним критерієм вибору був розмір і вертикальний спосіб завантаження. Дешева пластмаса, тонкий метал - судячи з якості металу і пластика, розрахована на не дуже довгий термін служби. На жаль, вибір в цьому сегменті розміру невеликий.


ПЛЮСИ:

 • Компактна
 • Спеціальна програма для прання дитячого
 • Під час роботи можна додавати білизну

МІНУСИ:

 • Немає автопарковки барабана
 • Плавне відкривання барабана відсутнєПральна машина Whirlpool TDLRB 7222 BS UA

Whirlpool TDLRB 7222 BS UA - фото

Активаторна пральна машинка з вертикальним завантаженням – за таким принципом пральні машини конструювали ще за часів наших батьків (а то і бабусь з дідусями). Завдяки відсутності надлишкового функціоналу, здатна при досить скромних габаритах вмістити в себе до 8 кг білизни – рекордний для цього рейтингу показник. Швидкість віджиму досягає 1350 об / хв – теж найзначніший результат серед всіх конкурентів. З додаткових можливостей тут хіба що програма для прання делікатних тканин, функція дозавантаження білизни через основний люк, таймер відстрочки початку прання та фільтр для збору ворсу і пуху.

Славда WS-80PET
29.07.2020
    

Воду можна заливати і через шланг і просто опустивши душ в бак, економічна, можна прати будь-яким, навіть самим дешевим порошком, можна просто натерти мило на тертці, в одній воді можна випрати кілька партій білизни (носки або джинси після сорочок), не потрібно використовувати дорогі пом'якшувачі води або спеціальні порошки і гелі, можна вибрати будь-який часовий режим прання. Є два режими прання. Сильно забруднену білизну можна прати довше. Бак віджиму можна використовувати одночасно з пранням.


ПЛЮСИ:

 • Вміщає в себе до 8 кг білизни
 • Функція дозавантаження
 • Фільтр для збору ворсу і пуху

МІНУСИ:

 • Мало програм
 • Якість прання
 • Немає захисту від протікання та дітейповернутися до меню ↑

Висновок

Пральна машинка з вертикальним завантаженням може стати справжнім порятунком для сім’ї з обмеженим житловими умовами. Апарати цього типу відрізняються компактними розмірами при дуже гідній місткості. Сподіваюся, наш незалежний рейтинг кращих вертикальних машин допоміг вам зробити свій вибір. Вдалих покупок!

повернутися до меню ↑

FAQ

Які засоби від накипу найефективніші?

Лимонна кислота, рецепт її використання вкрай простий: все, що вам потрібно, це взяти 6-7 столових ложок лимонної кислоти і засипати її в резервуар для прального порошку, виставити температуру в 90 градусів і запустити процес прання. Таку процедуру бажано повторювати кожні 2-3 місяці.

Чи потрібна машині профілактика і чи потрібно її чистити?

Дуже рекомендується це робити, так як це суттєво продовжиє термін її «життя». Чистка допоможе захистити ТЕН від шкідливого впливу жорсткої води і накипу. Також варто регулярно чистити зливні фільтри, як можна частіше перевіряйте їх і витягуйте з нього різні предмети і засмічення. Також, фільтри рекомендується іноді міняти.

Як часто можна прати в пральній машині?

Виходячи зі свого досвіду, ми рекомендуємо прати з проміжком в 3-4 години.

Summary
Кращі вертикальні пральні машини: незалежний ТОП
Article Name
Кращі вертикальні пральні машини: незалежний ТОП
Description
Як вибрати кращу вертикальну пральну машину: переваги і недоліки, характеристики, яку пральну машину краще придбати, відгуки реальних покупців
Author
Житник Микола
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

Ми будемо раді почути ваші думки

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.