Миючі пилососи Karcher для будинку: незалежний ТОП

Декілька слів про пилососи Karcher

Гідності й недоліки

Головною перевагою миючих пилососів Karcher можна вважати їх високу якість прибирання. А наявність багатої комплектації лише збільшує цю перевагу. До недоліків же можна віднести солідні для побутового пилососа габарити – миючі моделі мають досить великі розміри і вагу.

До всього іншого, миючими пилососами можна прибирати не всі види поверхонь. Наприклад, паркет або ламінат після попадання вологи починають розбухати, а при недостатній вентиляції ще і гнити. Ну і найважливіший недолік миючих пилососів Karcher – висока ціна. 

Пристрій і принцип роботи

Принцип дії миючого пилососа Karcher простий: в ємність заливається вода або миючий склад, після чого можна відразу починати прибирання. Можна робити як вологе чищення, так і сухе. У першому випадку на покриття наноситься рідина або очищуючий склад, а в другому працює простий режим всмоктування в спеціальний фільтр-мішок.

Вологе прибирання допоможе швидко впоратися навіть з розлитим борщем. У вологому режимі під великим тиском наноситься миючий засіб або вода, вибиваючи дрібний пил і сміття. Екстрактор тут же збирає весь цей бруд. Вологе прибирання відмінно підходить для килимів, м’яких меблів, матраців та салонів автомобілів. 

Також читайте про звичайні пилососи: як вибрати найкращі – https://kstech.com.ua/dim/top-7-krashchykh-pylososiv-yak-obraty-hidnyi-porokhotiah-2020/

повернутися до меню ↑

Загальні технічні характеристики

Параметрів, на які варто звертати увагу при виборі, не так вже й багато. Та й самі пилососи не такі вже й складні електронні пристрої.

Вага і ємність бака

Вага апарату характеризує зручність його використання. Чим менше маса пилососа, тим простіше його буде використовувати. З іншого боку, на все може впливати розмір резервуара для води. Чим він більший, тим на більшій площі можна провести прибирання за один раз. Вибирати обсяг і вагу потрібно виходячи з розмірів приміщення, що прибирається. Якщо потрібно періодично прибирати кілька невеликих кімнат, то краще придивитися до компактних моделей з невеликим запасом води.

Засіб всередині допоможе швидко прибрати плями на світлих поверхнях. Для серйозних площ буде потрібно бак з великим об’ємом, так як кожен раз бігати і заправляти його буде незручно.

Потужність і сила всмоктування

Потужність зазвичай характеризує загальну потужність апарату і його енергоспоживання. Від неї безпосередньо залежить потужність всмоктування – характеристика, що показує, який обсяг пилу і сміття пилосос здатний поглинути за певний час. Чим вище потужність, тим краще, але разом з цим зростає і енергоспоживання, відповідно, і ціна пристрою. Для домашнього використання краще вибрати щось середнє.

Система фільтрації

Системи фільтрації сучасних пилососів можуть не тільки очищати повітря від різних шкідливих часток пилу і алергенів, а й зволожити повітря в приміщенні. Досягається це завдяки застосуванню різних фільтрів, які встановлюються в пилосос. 

Насадки

На насадки варто звернути окрему увагу. Вони допоможуть значно спростити прибирання і дістатися у важкодоступні місця кімнати. Це актуально, якщо в приміщенні встановлено велику кількість меблів. Та власне і самі меблі більш ефективно і зручно чистити за допомогою цих же насадок.

повернутися до меню ↑

Як вибрати, якщо вирішено купити миючий пилосос Karcher

Асортимент техніки від Karcher багатий. Є моделі, які спеціально призначені для тієї чи іншої області застосування. Наприклад, для будинку існують недорогі побутові варіанти. Для великих площ – потужні, професійні версії. А якщо потрібна комплексна мийка автомобіля, то Karcher може запропонувати пилосос і для цього.

Karcher SE 4001 для будинку

Миючий пилосос Karcher SE 4001 - фото

Моделі для будинку характеризуються невисокою ціною, зручністю використання і відносною компактністю. Зазвичай такі версії універсальні – мають в комплекті велику кількість різноманітних насадок, а також вміють працювати не тільки у вологому, але і в сухому режимі. Одним з найпростіших і доступних представників можна вважати миючий пилосос Karcher SE 4001. 

Karcher SE 4001 – проста побутова модель. Ця модель оснащена 4-літровим баком для чистої води і таким же для брудної. За ідеєю, такого запасу повинно вистачити на прибирання середньої квартири за один раз. Прибирати SE 4001 може у вологому і сухому режимі. Для сухого є мішок об’ємом 18 л. Загальна споживана потужність становить 1400 Вт. Рівень шуму досить високий – 73 дБ. У комплекті поставляється кілька насадок для твердих поверхонь, щілинні, м’яких меблів і килимів. Чи не найдешевший варіант, але з огляду на його потужність, функціонал і здібності, він відмінно підходить для домашнього прибирання в усіх напрямках. Що стосується відгуків про миючий пилосос Karcher для будинку SE 4001, то розкид думок досить великий.

Karcher SE 4001
16.05.2020
    

Пилосос купувався в недобудований будинок, збирати будь-який бруд (в т.ч. будівельний), мити брудні підлоги (практично щодня). З завданнями справляється на 100%! Пил, грудки бруду з вулиці, мокрі потіки видаляються при сухому чищенні. При вологому прибиранні - відмінно миє. Легко зібрати / розібрати (потрібно тільки витратити час для першої збірки, інструкція не завжди повністю зрозуміла). Зручна і проста конструкція, легко мити. Дуже довгий шнур - не змінюючи розетку можна прибрати всі кімнати поверху. Тільки відносно: дуже галасливий. 🙂 Але, оскільки в будинку і так ремонт, і під час чогось сну не користуємося - то це не заважає. Тим більше, що прибрати з його допомогою можна дуже швидко. Відмінний пилосос для будинку з ремонтом, рекомендую.


ПЛЮСИ:

 • Легко збирати/розбирати
 • Легко миється
 • Довгий шнур

МІНУСИ:

 • Високий рівень шуму
 • Немає повортнього шарніру на миючій насадці
 • Потужність не регулюєтьсяSV 7 з парогенератором

Миючий пилосос SV 7 - фото

Чистка паром – альтернативний і ефективний метод збирання. Пар має високі проникаючі властивості, а внаслідок високої температури відмінно справляється не тільки з забрудненнями, але і з різною живністю, наприклад, кліщами. Чистка паром ідеально підходить для подушок, матраців, штор і просто важкодоступних місць. Парові моделі можуть проникати паром туди, куди не дістане повітря. У модельному ряду є SV 7, який оснащений парогенератором. Загальна потужність пристрою становить 2200 Вт. 

Компактна, але потужна модель. Це один з найпотужніших Karcher. На жаль, сам пилосос не володіє механізмом вологого прибирання, цю роль на себе бере пар. Пилозбірник в апараті встановлений на 1,2 л, типу аквафильтр. У комплекті є насадки для ручного прибирання, миття вікон, м’яких меблів, точкова, щелевая.


ПЛЮСИ:

 • Знищує шкідливі мікроорганізми
 • Можна не використовувати хімію для прибирання
 • Стильний дизайн

МІНУСИ:

 • Для кожного прибирання необхідний протиспінювач
 • Шнур не втягується у пилосос
 • У комплекті немає насадки для чистки меблівKarcher Puzzi 8/1 C – професійний миючий пилосос Karcher

Karcher Puzzi 8/1 C - фото

Професійна миюча техніка Karcher – це універсальні збиральні станції з великим запасом міцності і можливостями. Такі моделі характеризуються хорошою всмоктуючої потужністю і якістю прибирання. Одна з моделей професійних пилососів

Puzzi не виглядає як звичайний класичний пилосос. Це миючий варіант з потужністю 1250 Вт і циклонним фільтром на 9 л. Призначений тільки для вологого прибирання. Шум від його роботи становить 68 дБ. Запас бака для чистої води – 10 л. У комплекті є шланг на 2,5 м і насадка для килимових покриттів. 

https://youtu.be/4ws2Fkd0qr4

ПЛЮСИ:

 • Потужний
 • Простий у використанні та обслуговуванні

МІНУСИ:

 • У комплекті йде насадка тільки для полуKarcher – WD 2 миючий пилосос Karcher для автомобіля

Миючий пилосос Karcher - WD 2 - фото

Моделі для автомобіля зазвичай мають невисоку ціну, багату комплектацію, середню потужність і компактність. Один з варіантів WD2.

WD2 ідеальний для прибирання в автомобілі. Його потужність всмоктування складає 180 Вт при загальній в 1000 Вт. Обсяг контейнера дорівнює 12 л. У комплекті поставляються насадки для вологого і сухого прибирання, всмоктувальні трубки різного діаметру, а також фільтр. 

Karcher WD 2
16.05.2020
    

Легкий, потужний, ціна задовільна. Немає автоматичного збирання шнура, але це не критично. Батьки попросили пилосос замість згорілого. Вибір пав на цю модель. Батько і мати дуже довольні. По шуму не громкий. Сосе відмінно, навіть край килима поднімає. Себе такий же захотіла. Купила собі не разу не пожалкувала. Мішка для пилу вистачає на рік (33м2). Купила фільтр для пилососа, даремно. Батьки з комплектуючим фільтром використовують, у них все нормально. Так що моя думка, що фільтр докуповувати нема чого.


ПЛЮСИ:

 • Зручне зберігання комплектуючих на корпусі
 • Легкий
 • Великий об’єм пилозбірника

МІНУСИ:

 • Тендітні мішки для збору пилу
 • Короткий шнур
 • З-під пилососу дує повітря яке підіймає пилНайбільш популярні моделі зазвичай мають середню для ринку ціну, відмінну комплектацію і універсальність. Давайте подивимося, що вважають за краще користувачі.

Karcher SE 4002

Миючий пилосос Karcher SE 4002 - фото

Напевно, найпростіша і популярна модель. Звичайна побутова модель для широкого споживача. Має здатність прибирати в сухому і вологому режимі. Споживана потужність апарату становить 1400 Вт. Усередині пристрою розташовуються дві ємності – для чистої води об’ємом 4 л і така ж для брудної. У комплекті є насадки для підлоги та килима, меблів, щілинна. Серед особливостей можна виділити функцію ароматизації повітря, індикатор заповнення пилозбірника і фільтр тонкого очищення. Відгуки про миючий пилосос Karcher SE 4002 в основному позитивні.


ПЛЮСИ:

 • Функція ароматизації повітря
 • Індикатор заповнення пилозбірника
 • Фільтр тонкого очищення

МІНУСИ:

 • Немає автоматичного змотування шнура
 • Незручний отвір для заливу води та миючих рідинKarcher FC 5 Premium

Миючий пилосос Karcher FC 5 Premium - фото

Миючий пилосос Karcher FC 5 Premium – простий і зручний інструмент для проведення вологого прибирання. Його потужність становить усього 460 Вт. Тобто, це апарат для побутових щоденних потреб. Пилозбірник представляє собою аквафильтр ємністю 0,2 л. Вага його становить всього 4,6 кг. У порівнянні з його більш професійними побратимами, він виглядає просто мініатюрним. До речі, основна особливість миючого пилососа Karcher FC 5 – він вертикальний. У комплекті поставляється паркувальна станція, пара запасних роликів, миючий засіб, мірний стакан і два бака для води. На відміну від промислових миючих пилососів Karcher, ця модель призначена тільки для вологого прибирання.

Karcher FC 5 Premium
16.05.2020
    

Миє підлогу чисто, швидко і з першого разу! Тихіше звичайного пилососа. Води на підлозі після миття дуже мало, сохне моментом. Важкувато (для дівчини наприклад). Шнур закороткий і не втягується, що дивно, навіть дуже, а намотується на спеціальні вусики. Досить швидко витрачається вода і наповнюється контейнер з брудною водою. Не зручно мити - валики кожен раз потрібно знімати, мити і просушувати, інакше буде запах. Чи не занадто рухливий - в кутах і під тумбочкою не вимиє, доведеться вручну або старою доброю шваброю. Прилад призначений для тих, хто часто миє підлогу. Він хороший для невеликої квартири і тільки з твердим покриттям підлоги (без килимів). Чи не поганий для прибирання на кухні, за дітьми і тваринами (добре справляється з бовною і волоссям). Загалом, штука не погана, але і ВАУ-ефекту не справила. Є що доопрацювати!


ПЛЮСИ:

 • Компактний і легкий
 • Вертикальна конструкція

МІНУСИ:

 • Дріт під час збирання заважає
 • Тільки для вологого прибиранняKarcher SE 5.100

Миючий пилосос Karcher SE 5.100 - фото

Потужна і надійна універсальна машина. Універсальний апарат побутового призначення. Він може виробляти і сухе, і вологе прибирання. Має непогану потужністі в 1400 Вт. Має два вбудованих бака для чистої води на 5 л і для брудної – на 6 л. У комплекті можна виявити насадки для твердих поверхонь, килима, щілинн і для м’яких меблів.


ПЛЮСИ:

 • Легко мити після прибирання
 • Зручно заливати і зливати воду

МІНУСИ:

 • Не дуже стійкий
 • Шнур автоматично не змотується і немає спеціальних місць куди намотатиповернутися до меню ↑

Як користуватися миючим пилососом Karcher

Після того як ви вибрали, який Karcher краще купити для дому, залишається зрозуміти, як же його використовувати.

 1. Перед початком роботи необхідно переконатися в тому, що в комплекті є всі необхідні насадки і компоненти. Взагалі, ми рекомендуємо вам ознайомитися з інструкцією користувача, що йде разом з приладом.
 2. Перед прибиранням в ємність для чистої води додається проста вода. До неї можна додати миючий розчин, дотримуючись пропорції, зазначених в інструкції.
 3. Потім потрібно з’єднати усмоктувальні шланги з самим апаратом, а також приєднати трубки для подачі води.
 4. Залишилося підключити пилосос до мережі електроживлення і можна починати роботу.
 5. Для пилососів, оснащених фільтрами, потрібно додати в ємність для брудної води піногасник. Також варто переконатися в тому, що фільтри знаходяться в належному стані.
повернутися до меню ↑

FAQ

Де можна відремонтувати техніку Karcher?

Всю техніку Karcher від побутової до проффесіоной можна відремонтувати в відповідних севісних центрах, що знаходяться в богатьох регіональних городах.

Як дізнатися які приналежності сумісні з апаратом?

Приналежності, сумісні з Вашим апаратом, Ви знайдете в інструкції по його експлуатації або на сайті виробника.

Що потрібно перевірити перед включенням апарату?

Чи надходить до апарату вода. Герметичність всіх з’єднань (шланг до апарата, рукав до пістолета, рукав до апарату). Чи є харчування в електричній мережі.

Summary
Миючі пилососи Karcher для будинку: незалежний ТОП
Article Name
Миючі пилососи Karcher для будинку: незалежний ТОП
Description
Миючі пилососи Karcher для будинку: пристрій, принцип роботи і технічні характеристики. Огляд кращих моделей для різних сфер.
Author
Микола Житник
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

1 коментар

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.