Огляд 10-ти кращих нівелірів у різних категоріях

При проведенні різних будівельних і оздоблювальних робіт найчастіше виникає потреба в точному визначенні вертикальної або горизонтальної лінії, обчисленні прямого кута і так далі. Якщо в колишні часи майстри для подібних цілей використовували рівні, схили, фарбувальні нитки, правила та інші нехитрі інструменти, то сьогодні їм на зміну прийшло досить зручне і просте у використанні обладнання – лазери.

З його допомогою можна протягом декількох секунд виставити необхідну вертикальну або горизонтальну лінію, подивитися, наскільки вийшли рівними підлоги, стіни, дверні отвори і так далі. Прилад відрізняється широкою сферою застосування, тому до його вибору слід підходити максимально ретельно і відповідально.

Ми вирішили трохи допомогти вам у цьому питанні і склали рейтинг кращих лазерних нівелірів в 2021 році. У статті буде докладно розказано про найбільш популярних у користувачів пристроях, розглянуті їх ключові експлуатаційні характеристики, переваги і недоліки. Крім того, ми вирішили дати вам ряд корисних порад щодо вибору даного апарату.

Як грамотно вибрати лазерний нівелір?

За типом подібні інструменти бувають точковими, лінійними, ротаційними і комбінованими. Точковий дозволяє спроектувати необхідну точку або ж ряд точок. Така точка відзначить вертикаль або горизонталь щодо місця розташування інструменту, кілька точок здатні обчислити прямий кут, вершина якого буде розташовуватися там, де знаходиться сам нівелір. За принципом дії це обладнання найбільше схоже з схилом, проте він може пробивати необхідну лінію не тільки по вертикалі, але і по горизонталі, а також під заданим кутом.

Найбільш дорогими є ротаційні нівеліри, які прокреслюють лінію за рахунок переміщається променя. Усередині апарату розташовується обертається дзеркало, яке з великою швидкістю буде переміщати лазерний промінь по колу, завдяки чому він для людського ока буде зливатися в суцільну лінію. За рахунок використання такої технології яскравість розмітки буде зберігатися навіть на значній відстані від апарату. Це дозволяє використовувати пристрій на відкритому просторі, маючи в своєму розпорядженні його в десятках метрів від поверхні.

Лінійний нівелір коштує не дуже дорого, зате оптимально підходить для розмітки несучих конструкцій при виготовленні натяжних стель, покриттів стін, укладання плитки, розвішування картин і установки меблів. Однак на значних відстанях використовувати подібний прилад не вдасться, так як при проходження лазерного променя через призму його яскравість буде помітно падати.

Коли ми вибирали моделі для включення в наш рейтинг кращих лазерних нівелірів, то керувалися всіма факторами, зазначеними вище. Крім того, враховувалося співвідношення ціни і якості продукції, а також відгуки користувачів. Ми постаралися скласти огляд з не надто дорогої продукції, щоб кожен наш читач міг підібрати для себе найбільш підходящу модель.

повернутися до меню ↑

Точкові апарати

3. Leica Lino P5

Розроблено даний апарат німецькими інженерами, однак проводиться на китайських фабриках. Його відрізняє незначна маса, точність обчислень і досить широка функціональність. Нівелір належить до групи професійного будівельного устаткування. Прилад прекрасно підійде для вирівнювання і виносу вертикальних ліній. З його допомогою більшість будівельних і оздоблювальних робіт стає значно легше. Якщо спостерігається незначна зміна горизонталі, то в роботу вступає функція автоматичного вирівнювання цього інструменту.

Leica Lino P5-фото

Маса апарату складає всього лише 320 грамів, він працює від трьох пальчикових батарейок, причому одного комплекту буде досить для безперервного функціонування пристрою протягом 20 годин. Виріб проводиться за оригінальною технологією, завдяки якій створюється червоний промінь підвищеної потужності, причому його вдасться з легкістю розгледіти навіть під яскравим сонцем. Радіус дії складає близько 30 метрів, похибка незначна – всього 0,3 мм. Проведення ремонту стає значно простіше завдяки п’яти лазерним променям і трьом точкам на одній висоті.


ПЛЮСИ:

 • Розширена функціональність
 • Незначна маса
 • Довго працює від одного комплекту батарей

МІНУСИ:

 • Дуже дорого коштуєКупуй на Rozetka

2. STABILA LA-5P Complete Set

Апарат відрізняється дуже високою точністю – його похибка не перевищує 0,2 мм на 1 м довжини, дальність розмісти досягає 60 м. Це теж продукція німецької інженерної думки, проте ось виробляється вона саме на німецьких заводах. Взагалі, вироби цієї марки всесвітньо відомі своєю точністю і чудовою якістю, що часто дозволяє компенсувати досить високу вартість обладнання. Нівелір оснащений оригінальним відбивачем, за рахунок якого і вдається забезпечити чудову дальність дії приладу.

STABILA LA-5P Complete Set-фото

Подібне обладнання оптимально підійде для роботи на відкритій місцевості, а також у великих приміщеннях. Професійні будівельники використовують його не тільки для оздоблювальних або будівельних робіт, але і в процесі монтажу підвісних або натяжних стель, під час укладання плитки та інших аналогічних матеріалів.


ПЛЮСИ:

 • Чудова якість і гарна збірка – не боїться падінь з висоти і інших фізичних впливів
 • Може одночасно спроектувати відразу чотири точки
 • Є універсальне кріплення

МІНУСИ:

 • Для роботи необхідно відразу чотири пальчикових батарейки
 • Дуже висока вартістьНевілір перевірений часом
STABILA LA-5P
24.06.2021
    

Добре видимі лінії, видно і при яскравому і не прі не яскравому освітленні. Різьба стандартна, можна на люие кріплення, штативи і рейки його одягати.

Купуй на Rozetka

1. Bosch GPL 5

Як стверджують професійні будівельники, дана модель є дійсно кращою серед лазерних нівелірів точкового типу. Коштує вона набагато дешевше аналогів, які ми вже встигли розглянути в рамках даного огляду, проте експлуатаційні характеристики значно вище. Ця універсальна модель обладнана відразу п’ятьма джерелами лазерних променів, причому похибка кожного з них не перевищує 0,3 мм на 1 м довжини. Максимальна дальність дії досягає 30 метрів. У комплекті з цим обладнанням поставляється оригінальний механізм, що відповідає за автоматичне вирівнювання приладу.

Bosch GPL -фото

З його допомогою вдається повною мірою компенсувати похибки установки обладнання як у вертикальній, так і в горизонтальній площині. Вони досягають відповідних значень – 5 і 3 градуси.


ПЛЮСИ:

 • Чудова якість збірки
 • Режим автоматичного вирівнювання можна при необхідності відключити
 • Відразу п’ять лазерних променів

МІНУСИ:

 • Для роботи підходять тільки пальчикові батарейки, можливостей використовувати альтернативні джерела енергії не передбаченоКупуй на Rozetka

Читайте також:

https://kstech.com.ua/dim/top-12-krashchykh-plytkoriziv-porady-shchodo-vyboru/

https://kstech.com.ua/dim/nezalezhnyi-top-7-tochylnykh-verstativ/

повернутися до меню ↑

Лінійні моделі

3. ADA Cube 3D Basic Edition

Це продукція китайського виробництва. Фірма, яка випускає даний нівелір, поки що ще не дуже відома пересічному споживачеві, проте продукція характеризується пристойною якістю, прийнятною вартістю і компактними габаритними розмірами. Продукція являє собою куб, довжина бічної грані якого становить 6,5 см. Він займає мінімальну кількість вільного простору, що вигідно відрізняє його від багатьох інших аналогічних виробів, що характеризуються пристойними габаритами.

ADA Cube 3D Basic Edition-фото

Незважаючи на малі розміри, нівелір випускає два променя лазера, дальність дії яких становить 20 метрів, в джерелі вони перетинаються строго під прямим кутом. Це дозволяє з легкістю користуватися даними інструментів в разі, якщо виникає необхідність в переміщенні кутів під час перепланування приміщень. Апарат виявиться по-справжньому незамінним при роботі з настінного або підлогової керамічної плиткою.


ПЛЮСИ:

 • Пристойна дальність дії – цілих 20 м
 • Прийнятна вартість
 • Компактні габаритні розміри

МІНУСИ:

 • На нього легко наступити, так як він практично непомітнийКупуй на Rozetka

2. DeWALT DW 083 K

Вельми цікавий екземпляр американського виробництва, який вигідно відрізняється від всіх інших лазерних нівелірів наявністю цілого ряду механізмів, здатних в значній мірі полегшити роботу майстрам. Перш за все, тут є оригінальний поворотних механізм, розрахований на 180 градусів. Завдяки цьому не доведеться знову і знову переставляти з місця на місце і калібрувати положення лінії лазера.

DeWALT DW 083 K-фото

Найбільша довжина дії променя становить 30 метрів – цього параметра буде цілком достатньо для проведення абсолютно будь-яких оздоблювальних або будівельних робіт в приміщенні. Щодо безпеки і надійності теж хвилюватися не доведеться: прилад оснащений широким і досить стійким підставою, а для транспортування в комплекті є спеціальний чохол.


ПЛЮСИ:

 • Пристойна дальність дії
 • Передбачено поворотний механізм
 • Незначна маса і компактні розміри

МІНУСИ:

 • Ціна деяким користувачам здається високоюВідгук на DeWALT DW 083 K
DeWALT DW 083 K
24.06.2021
    

Брав для будівництва будинку, відмінний і міцний лазерний рівень DEWALT, поки без нарікань, знімна батарея легко замінюється подібної від будь-якого акумуляторного інструменту екосистеми dewalt. раджу

Купуй на Rozetka

1. Bosch PLL 360 SET

Найбільш якісна модель в цьому розділі нашого рейтингу. Даний нівелір чудово зарекомендував себе абсолютно з усіх боків. Робочий діапазон цього пристрою становить 20 метрів при максимально можливої ​​похибки 0,4 мм на 1 метр довжини. Тут передбачений вбудований механізм автоматичного самовирівнювання апарату, який спрацьовує всього за чотири секунди, виконуючи всі необхідні заходи в плані калібрування нівеліра.

Bosch PLL 360 SET-фото

Прилад характеризується пристойною якістю збірки – йому не страшні падіння з висоти до 5 метрів, він нечутливий по відношенню до вологи і різних хімічних сполук. Лазерний промінь досить-таки потужний, тому апаратом можна користуватися як в приміщенні, так і на відкритому просторі.


ПЛЮСИ:

 • Вбудований механізм самовирівнювання, який при необхідності відключається
 • Пристойна потужність лазерного променя
 • Хороші показники точності

МІНУСИ:

 • Все ж ціна трохи завищенаКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на MOYO
повернутися до меню ↑

Ротаційні прилади

3. Condtrol UniX 360 Green Pro

Розроблено даний апарат вітчизняними інженерами, проте виготовляють його все ж на китайських заводах. Нівелір характеризується компактними габаритними розмірами. З його допомогою можна отримати горизонтальну кругову площину на всі 360 градусів, а також він формує ще дві ортогональні вертикальні площині. Дальність дії променя вражаюча – вона становить цілих 50 метрів, можна встановити спеціальний приймач, і тоді цей параметр збільшиться в два рази. Промінь лазера зелений замість звичного червоного, він досить-таки яскравий, тому апарат підходить для використання на відкритій місцевості.

Condtrol UniX 360 Green Pro-фото

Корпус відрізняється підвищеною міцністю – рівень не пошкоджується навіть при падінні зі значної висоти. Тут є система автоматичного вирівнювання, індикація, при необхідності апарат може працювати від мережі, якщо під рукою немає батарейок.


ПЛЮСИ:

 • Дуже яскравий лазерний промінь зеленого кольору
 • Пристойна якість виготовлення
 • Широка функціональність

МІНУСИ:

 • Користувачі вважають, що ціна на прилад завищенаБільше вдалий маркетинг, ніж корисна дія
Condtrol UniX 360 Green Pro
24.06.2021
    

У рекламі пишуть для застосування на вулиці, зелений видніше …. Але навіть в похмуру погоду його фіг розбереш В5 метрах.

Купуй на Rozetka

2. INSTRUMAX 3D RED

Дуже зручна в експлуатації і не дуже дорога модель, призначена для здійснення робіт по розмітці. Обладнання належить до розряду професійних інструментів, характеризується розширеними повноваженнями експлуатації. За допомогою цього приладу можна спроектувати три площини – дві вертикальних і одну горизонтальну. Кожна лінія має повноформатну розгортку в 360 градусів, причому в разі потреби будь-яку з них можна відключити. Як стверджують користувачі, прилад являє собою обладнання з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

INSTRUMAX 3D RED-фото

ПЛЮСИ:

 • Широка функціональність
 • Хороша якість збірки, надійність
 • Чудове співвідношення ціни і якості

МІНУСИ:

 • Днем промінь здається блідимКупуй на Rozetka

1. DeWALT DW 079 PKH

Оригінальний і дуже зручний у використанні прилад, який характеризується наявністю у нього самовирівнюється механізму. Крім того, користувачі відзначають, що у даного апарату спостерігаються оптимальні технічні якості. Автоматичне вирівнювання здійснюється в разі, якщо похибка установки корпусу не перевищує 5 градусів. Точність вимірів дуже висока – похибка не більше 0,1 мм на 1 метр довжини.

DeWALT DW 079 PKH-фото

Дальність дії променя вельми значна – цілих 300 метрів, якщо використовується спеціальний відбивач, і 30 метрів без нього. Збірка надійна, ніяких люфтів, зазорів між елементами корпусу не виявлено, передбачений пульт дистанційного керування.


ПЛЮСИ:

 • Дуже широка комплектація
 • Якісний штатив, ємний акумулятор, зручне в роботі зарядний пристрій
 • Діапазон переміщення променя можна відкоригувати в ручному режимі

МІНУСИ:

 • Пульт діє не з усіх боківКупуй на RozetkaКупуй на MOYO
повернутися до меню ↑

Комбіновані апарати

CONDTROL UniX 360 Set

Перед вами найкращий серед комбінованих нівелірів, причому це апарат вітчизняного виробництва. У ньому цілком успішно поєднуються функції лінійного і ротаційного лазерного нівеліра. Багато в чому за рахунок установки поліпшеною оптичної системи, розробники зуміли впоратися з одним з головних недоліків більшості рівнів ротаційного типу – лінія неоднорідною товщини по всій довжині. Якщо використовувати стандартну систему поширення хвилі, то на певних ділянках було неозброєним оком помітно розсіювання променя аж до 3 раз.

CONDTROL UniX 360 Set-фото

Оптичні лінзи в разі потреби можна повністю замінити. Корпус ударостійкий, прогумований, добре чинить опір дії вологи, точність вимірювань нівеліра досить висока – похибка не перевищує 0,2 мм на 1 м. Разом з відбивачем дальність вимірювань приладу може досягати 80 метрів.


ПЛЮСИ:

 • Пристойна дальність
 • Оригінальний зовнішній вигляд
 • Хороша точність

МІНУСИ:

 • Не виявленоКупуй на Rozetka

Закінчуючи наш огляд кращих лазерних нівелірів, хотілося б висловити побажання, що ви змогли підібрати для себе найбільш відповідний прилад. Якщо ж невпевненість ще залишилася або виникли певні питання – ви завжди їх можете задати в коментарях до цієї статті. Ми постараємося в найкоротші терміни розсіяти ваші сумніви.

При необхідності працювати можна і без батарейок, просто підключивши виріб до стаціонарної електромережі. Функціональність багата – апарат оснащений функцією автоматичного вирівнювання, є індикація, дальність вимірювань з приймачем досягає 40 метрів, тут також є поворотний механізм, що дозволяє обертати прилад на 360 градусів. У комплекті поставляється тканинна сумка-чохол, окуляри, комплект батарейок, зарядний пристрій.

повернутися до меню ↑

FAQ

У чому відмінність нівеліра від лазерного рівня?

Принципових відмінностей немає І рівень, і нівелір будують лазерні площини, призначені для точного виконання робіт. Лазерними нівелірами, як правило, називають техніку професійного класу – складну, порівняно дорогу і максимально функціональну.

НазваХарактеристикиЦіна

Leica Lino P5

Leica Lino P5-фото
Точність-1.5 мм на 5 м

Діапазон роботи-30 м

Самовирівнювання-Є

Клас лазера-635 нм, клас лазера II

Робоча температура -10 ° .. + 40 ° C

Стандарт захисту-IP54

Масса-0.32 кг
Купуй на Rozetka

STABILA LA-5P Complete Set

STABILA LA-5P Complete Set-фото
Клас лазера-2

Потужність-<1 mW

Довжина лазерних хвиль-635 nm

Діапазон самонівелірування +/- 4,50 °

Точність нівелювання +/- 0,30 mm / m
Купуй на Rozetka

Bosch GPL 5

Bosch GPL -фото
Клас лазера-2

Вага-0.25

Точність, + -0.3мм / м

Максимальний діапазон роботи 30

Харчування 3 x 1,5 В LR6 (AA)

Межі самовирівнювання ± 4 °

Розміри 104 x 80 x 40 мм
Купуй на Rozetka

ADA Cube 3D Basic Edition

ADA Cube 3D Basic Edition-фото
Вага-0.24

Точність, ± 0.2мм / м

Максимальний діапазон роботи 20

Харчування 2 батареї ААА / 1.5 В

Розміри 65 × 65 × 65 мм

Різьба штатива 1/4 "
Купуй на Rozetka

DeWALT DW 083 K

DeWALT DW 083 K-фото
Вага, кг - 0.55

Видимість променя, м -30

Кількість променів - 3

Напруга живлення, В - 6

Харчування - 4 батареї АА

Самовирівнювання - є

Тип - лазер

Точність променя, мм / м - 0,2
Купуй на Rozetka

Bosch PLL 360 SET

Bosch PLL 360 SET-фото
Радіус вимірювання 20 м

Лазерний діод 635 Нм

Клас лазера 2

Різьба штатива 1/4 "

Живлення 4 х АА

Вага 0.5 до
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на MOYO

Condtrol UniX 360 Green Pro

Condtrol UniX 360 Green Pro-фото
максимальна дальність вимірювання (без приймача) 50 м

максимальна дальність вимірювання (з приймачем) 100 м

точність 0.2 мм / м

кількість перехресть (кут 90 °): 2

кількість вертикальних ліній: 2

кількість горизонтальних ліній: 1

кут горизонтальної розгортки 360 °
Купуй на Rozetka

INSTRUMAX 3D RED

INSTRUMAX 3D RED-фото
Дальність вимірювань 10 м

Дальність вимірювань (з приймачем) 40 м

Точність 0.3 мм / м

Межі самовирівнювання 4 °

Робоча температура -5 - 45 ° C
Купуй на Rozetka

DeWALT DW 079 PKH

DeWALT DW 079 PKH-фото
Клас лазера 3R

Тип вирівнювання автоматичне

Колір променя червоний

Проектування променів ротаційне

Напрямок променів горизонтальне / вертикальне

Дальність (м) 300/30

Похибка нівелювання (мм / м) 0.1

Вага (кг) 2
Купуй на Rozetka
Купуй на MOYO

CONDTROL UniX 360 Set

CONDTROL UniX 360 Set-фото
Точність, мм / м ± 0,2

Діапазон роботи, м 40

Діапазон роботи (з приймачем), м 80

Діапазон роботи компенсатора, ° ± 5

Лазерний випромінювач, нм 2x635

Джерело живлення 3x1,5В
Купуй на Rozetka

Summary
Огляд 10-ти кращих нівелірів у різних категоріях
Article Name
Огляд 10-ти кращих нівелірів у різних категоріях
Description
Який найкращий лазерний рівень вибрати для будівництва за відгуками і ціною - якості? Відповідь в топ 10 найпопулярніших лазерних нівелірів!
Author
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

Ми будемо раді почути ваші думки

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.