Рейтинг кращих бюджетних кондиціонерів

Недорогих кондиціонерів не треба боятися. Вони позбавлені деяких функцій, але охолоджувати і при необхідності обігрівати приміщення зможуть так само ефективно, як і їхні дорогі аналоги. Давайте спробуємо знайти найпродуктивніші недорогі кондиціонери для будинку.

Якщо минуле літо ви провели без кондиціонера, страждаючи від спеки, і пообіцяли собі, що на цей рік вже точно страждати не будете, а фінанси співають романси, то ви потрапили за адресою. Ми проаналізували асортимент популярних магазинів і відібрали кращі недорогі кондиціонери для будинку. Давайте швидше ознайомимося з знахідками!

Планку «недорого» встановимо на позначки $ 300-350 (приблизно до 10 000 гривень).

Топ-8 бюджетних кондиціонерів

Ballu BSDI-07HN1

Одна з найбільш вдалих моделей серед бюджетних кондиціонерів. Її відрізняє наявність инверторного двигуна, який забезпечує більш тиху і більш економічну роботу. Якщо звичайний кондиціонер для підтримки заданого температурного режиму періодично вмикається і вимикається, то інверторний не вимикається, а просто змінює потужність двигуна. Електроенергії споживається менше, а підтримувати необхідну температуру кондиціонеру простіше. Взимку кондиціонер зможе обігрівати при температурах за вікном до 150С, звичайний рекомендують не включати при вуличній температурі вже 50С.

Ballu BSDI-07HN1-фото

З інших переваг моделі – функція іонізації, автоперезапуск, самодіагностика несправностей. Користувачі відзначають низький рівень шуму, наявність таймера. У плані управління є деякі нюанси, але для даного цінового рівня недоліки незначні. Ціна – близько $ 330-350.


ПЛЮСИ:

 • Іонізація
 • Тиха робота

МІНУСИ:

 • Немає фільтра тонкої очистки повітряHyundai ARN/ARU-07HQBUA

У цій моделі використовується звичайний двигун, тому й коштує вона дешевше. До речі, деякі майстри з обслуговування кондиціонерів радять не вибирати розрекламовані і такі економічні інверторні моделі. Чому? Не тільки тому, що коштують вони дорожче. Справа в тому, що при нашому звичайному режимі експлуатації кондиціонера (включення ввечері, після роботи) особливої ​​економії не буде видно, а в разі поломки ремонт буде складніше, та й дешеві інверторні моделі часто не відрізняються пристойною якістю.

Hyundai ARN/ARU-07HQBUA - фото

Модель вміє гріти повітря, осушувати і вентилювати. Є нічний режим, але він не особливо тихий. У відгуках користувачі відзначають зручний пульт ДУ, наявність таймера, стабільну продуктивну роботу. За співвідношенням ціна / якість це шикарна модель. Ціна – від $ 250.


ПЛЮСИ:

 • Компактний
 • Таймер

МІНУСИ:

 • Tрохи гучний при роботіHyundai H-AR1-07H-UI010
27.06.2021
    

Підібрав сам собі цю модель, багато перечитав всякого саме UI010 мені здався найоптимальнішим за двома критеріями: ціна-якість. І щоб ні на кого потім не нарікати, купив. Після установки тут же почав тестувати його. Встановлювали ще на початку осені. Пробував охолодження, в цьому його особливість, що тут три режими є. Навесні ж відчував як він гріє. Хочу зауважити, що дуже добре, мені все в ньому подобається і електрики споживає не так багато. Модель компактна.

Electrolux EACM-10HR/N3

Це мобільний кондиціонер, і, відверто кажучи, такі моделі тільки з натяжкою можуть конкурувати зі спліт-системами. Їх перевага – у відсутності необхідності проводити монтаж, в можливості переміщати і перевозити кондиціонер. Мінус – шум, треба відводити конденсат через вікно або отвір в стіні, менша ефективність. Якщо ж треба отримати охолодження тут і зараз, то мобільний кондиціонер здається непоганим рішенням.

Electrolux EACM-10HR/N3 - фото

Серед переваг даної моделі наявність миється повітряного фільтра, сенсорного управління, пульта ДУ, таймер. Обігріву немає, але є традиційні функції осушення та вентиляції. Нічний режим також є, але розраховувати на відсутність шуму не доводиться. Кондиціонер галасливий, підходить для нежитлових приміщень або для тих, хто спокійно ставиться до шуму. Ціна – близько $ 190.


ПЛЮСИ:

 • Сенсорне управління
 • Можна мити воздушний фільтр
 • Мобільний

МІНУСИ:

 • ШумнийЧитайте про інші охолоджюючі прилади на нашому сайті:

https://kstech.com.ua/zdorovya/yak-vibrati-okholodzhuyuchij-rushnik-top-5-krashhikh-modelej-v-2020/

https://kstech.com.ua/tovari-dlya-kyxni/vybyraiemo-holodylnyk-z-no-frost-nezalezhnyi-top-5/

Mitsubishi Heavy Standard SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S

У Mitsubishi традиційно багато бюджетних кондиціонерів, дана модель – одна з найбільш популярних. Спліт-система вміє охолоджувати, обігрівати (при температурі не нижче -70С), осушувати, вентилювати, підтримувати температуру, має функцію самодіагностики, систему проти утворення льоду, автоперезапуск. Є пульт ДУ, дисплей, таймер. Максимальна довжина комунікацій – 15 м, і це плюс, так як більшість моделей можуть забезпечити тільки 10 м відстані між блоками, що не для кожної квартири і не для кожного інтер’єрного рішення досить. Самим тихим кондиціонер не назвеш, але навряд чи він зможе доставити незручності. Вартість близько $ 270.

Mitsubishi Heavy Standard SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S - фото

ПЛЮСИ:

 • інвертор, робота дуже тиха, в режимі сну
 • Клас енергоефективності А
 • є режим самоочищення і навіть ультрафіолетова лампа

МІНУСИ:

 • Невдалий дизайн внутрішнього блокуElectrolux EACS-12HFE / N3

Дана система розрахована на відносно великі приміщення, але в плані споживання електроенергії вона досить економічна. Крім охолодження і обігріву, є режим осушення і вентиляції, самодіагностика несправностей, підтримання температури. Модель оснащена дезодорирующим фільтром, а максимальна довжина комунікацій тут 20 м. Користувачі хвалять модель за потужність і систему очищення фільтрів, але відзначають, що іноді тріщить корпус. Вартість від $ 330.

Electrolux EACS-12HFE _N3-фото

ПЛЮСИ:

 • Режим вентиляції
 • багатоступенева система безпеки
 • автоматична підтримка температури

МІНУСИ:

 • Не виявленоBallu Lagoon BSD-12HN1

Модель має базовий набір можливостей для експлуатації в великій кімнаті. Є режим вентиляції і осушення, автоперезапуск, система проти утворення льоду, гарячий старт, фільтри. Дистанційне керування, звичайно ж, присутня. В цілому, користувачі задоволені спліт-системою, нарікання викликає тільки якість збірки зовнішнього блоку, який може досить сильно гриміти при експлуатації, тому перед установкою краще проклеїти деякі місця антивібраційним матеріалом. Якщо у вас склопакети з хорошою шумоізоляцією, то проблему ви не відчуєте. Внутрішній блок шумить середньо – є моделі більш тихі, але вони обладнані інвертором і коштують дорожче. Для охолодження однієї великої кімнати підходить, двокімнатну квартиру в поодинці він явно не потягне. Вартість близько $ 350.

Ballu Lagoon BSD-12HN1 - фото

ПЛЮСИ:

 • Швидко охолоджує
 • Корпус з якісного пластику
 • Фільтр очищення високої щільності

МІНУСИ:

 • Зовнішній блок галасливийBallu BSAG-12HN1_17Y
27.06.2021
    

Все-таки відмінна штука таймер! Програмую кондер на включення перед свої поверненням додому. Після спеки на вулиці заходжу як в оазис, свіжо і легко дихати. Подобається функція ай-філ, клімат-контроль.
Потік повітря в 4х напрямах, з пульта керую напрямком жалюзі. Дренажний слив з обох сторін блоку. Люблю функцію іонізації, гостям теж сподобалося, порівняли з гірським зимовим повітрям. Налаштування відновлює, якщо відключали світло.

Jax ACM-10HE

Це варіант «дешево і сердито». Кондиціонер від не відомої фірми, але свою ціну точно відпрацює. Він, як і всі моделі без інвертора, шумить, але цілком терпимо. До своїх основних завдань, охолоджувати і гріти, система справляється відмінно, але користувачі відзначають неквапливу реакцію на пульт ДУ, невеликі скрипи внутрішнього блоку. Вартість – близько $ 280.

Jax ACM-10HE-фото

ПЛЮСИ:

 • Компактний
 • Добре виглядає в кімнаті
 • Тиха, але ефективна робота

МІНУСИ:

 • Не вистачає підсвічування пультаHaier HSU-07HTL103/R2

За співвідношенням ціна і потужність ця модель – чи не найвигідніша пропозиція на ринку. Користувачеві доступний мінімально необхідний набір функцій: крім охолодження обігріву, осушення, вентиляція, управління пультом дистанційного керування, таймер, автоматичне підтримання температури. Рівень шуму прийнятний, зовнішній блок шумить і вібрує відчутно. При ціні $ 240 немає сенсу особливо чіплятися, але користувачі відзначають, що ПДУ не завадила б підсвічування, так як вночі в темряві управляти кондиціонером доводиться тільки навпомацки.

Haier HSU-07HTL103/R2 - фото

ПЛЮСИ:

 • Безшумний
 • Дуже стильний
 • Простий в експлуатації

МІНУСИ:

 • Немає підсвічування пульта управлінняRoyal Clima RC-VR29HN
27.06.2021
    

Кондей, як кондей - нічого особливого. На мій погляд шумноват зовнішній блок, у мене висить на відкритому балконі під вікном, вібрація відчувається навіть по суміжній стіні, але в цілому не кримінал. Вночі управління з пульта тільки на дотик, не особливо зручно. За якістю збірки і пластику - звичайний китаєць, але сподіваюся що начинка не підведе.

повернутися до меню ↑

FAQ

Що краще Кондиціонер з інвертором або без?

Інверторний кондиціонер плавно регулює потужність охолодження і обігріву, тому він на 30% швидше охолоджує або обігріває кімнату. Кондиціонер з інвертором дорожче за інших рівних умов. З урахуванням вартості монтажу і обслуговування різниця в ціні не дуже велика, але інвертор економить 30% електроенергії.

Summary
Топ-8 кращих бюджетних кондиціонерів
Article Name
Топ-8 кращих бюджетних кондиціонерів
Description
Недорогих кондиціонерів не треба боятися. Вони позбавлені деяких функцій, але охолоджувати і при необхідності обігрівати приміщення зможуть так само ефективно, як і їхні дорогі аналоги. Давайте спробуємо знайти найпродуктивніші недорогі кондиціонери для будинку
Author
Микола Житник
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

Ми будемо раді почути ваші думки

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.