Рейтинг кращих пральних машин із сушкою: незалежний ТОП

Віджимання, напевно, сама корисна функція з усіх, що є у пральної машинки. Однак недоліків у нього не менше, ніж переваг: і головний в тому, що білизна після нього виходить не такою вже сухою. Якщо вам це набридло, є сенс придивитися до пральної машини із функцією сушки, яка обробляє одяг потоком гарячого повітря, так що її можна надягати відразу ж після прання. Як вибрати пральну машину із сушкою і які п’ять з них гідні звання кращих, розповім в цій статті.

На які характеристики треба дивитися при виборі пральних машин із функцією сушіння

Тип пральної машинки. Пральні машини зазвичай ділять на вбудовані і окремо стоячі. Плюси і мінуси у них ті ж, що у будь-який іншої техніки. Перші коштують дорожче і зазвичай не так функціональні, зате їх можна приховати всередині меблів. А з іншими можна трохи заощадити, але доведеться підбирати до інтер’єру за зовнішнім виглядом.

Управління. Автоматичні пральні машини не оснащують механічним керуванням: воно завжди електронне. Як правило, це головна ручка, пара кнопок, так цифровий дисплей. Сьогодні можна зустріти і машинки з сенсорним управлінням: воно часто куди функціональніше традиційного, а поступово стає ще й зручніше. Хоча, звичайно, з мокрими руками жати звичайні кнопки куди комфортніше, ніж тикати в сенсор.

Тип сушки. Машинка може сушити білизну, грунтуючись на одному з двох показників: час сушіння або залишкова вологість одягу. У першому випадку процес сушіння зупиниться, коли закінчиться встановлений час, у другому – триватиме, поки білизна не стане повністю сухою.

Максимальне завантаження білизни. Зазвичай становить від 4 до 7 кг. Чим вона більше, тим, зрозуміло, краще. Однак велике завантаження зазвичай означає великі габарити машинки. Крім того, варто враховувати, що в режимі сушіння підтримується тільки половинна завантаження барабана. Якщо він розрахований, скажімо, на 6 кг, то сушити можна буде не більше 3 кг.

Габарити. З певною часткою умовності пральні машинки можна розділити на кілька видів залежно від габаритів:

 1. повнорозмірні – 85-90 на 60 на 60 сантиметрів, із завантаженням 5-7 кілограмів білизни;
 2. вузькі – 85-90 на 60 на 35-40 см, із завантаженням 4-5 кг білизни;
 3. дуже вузькі – 85-90 на 60 на 32-35 см, із завантаженням 3,5-4 кг білизни;
 4. компактні – 68-70 на 47-50 на 43-45 см, із завантаженням 3 кг білизни (для установки під раковину).

Спосіб завантаження. Білизна в машинку може завантажуватися двома способами: фронтальним (через круглий ілюмінатор спереду) і вертикальним (через верхній люк). Перші зазвичай коштують дешевше і виглядають цікавіше, зате другі компактніше при тій же місткості. Загалом, вибір способу завантаження – більшою мірою питання планування ванної або кухні, де машинка буде встановлена.

Швидкість віджиму. Чим швидше обертається барабан під час віджиму, тим більше вологи видаляється з одягу. Однак швидке обертання безбожно мне білизну, так що на 1500 оборотах на хвилину нічого цінного краще не віджимати. 1000-1200 максимальних обертів на хвилину буде цілком достатньо. Швидкість віджиму в хорошій машинці повинна регулюватися.

Клас енергоефективності. Вони позначені буквами латиниці від A до G. Чим ближче буква до початку алфавіту і більше поруч з нею плюсів, тим менше електроенергії витрачає машинка. Відповідно, найкращий варіант А +++, а найгірший – G.

Клас прання і віджимання. Аналогічно класів енергоспоживання, позначаються буквами від A до G, де A – найбільш, а G – найменш ефективний. Насправді, навіть бюджетні пральні машинки сьогодні забезпечують високу якість прання, так що принципове значення ці класи немають.

Рівень шуму. Сучасні машинки шумлять не дуже сильно під час прання, але віджимання до сих пір змушує їх гуркотіти. Тому для сімей з маленькими дітьми варто звернути увагу на апарати з низькими показниками шуму під час роботи.

Не можна забувати і про звукові сигнали: пищать машинки досить голосно і неприємно. Тому перед покупкою краще упевнитися в наявності можливості відключення звуку.

Кількість програм прання і сушіння. Рідкісна пралка сьогодні обходиться без десяти-п’ятнадцяти програм прання, проте використовуються зазвичай три-чотири, так що особливо морочитися з цього приводу не варто. Сушка зазвичай теж передбачає кілька режимів, з яких реально потрібні один або два. Тому дуже захоплюватися кількістю автоматичних програм я не раджу.

Захисні опції. Найбільш корисними функціями захисту можна назвати захист від протікання води, від дітей, від дисбалансу і від надмірного піноутворення. Вони роблять використання машинки зручним і безпечним для самої машинки, для вас, для ваших дітей і, що важливо, для ваших сусідів.

Також читайте про пральні машини Bosch: як вибрати найкращі – https://kstech.com.ua/dim/tradytsiina-nimetska-iakist-bosch-top-pralnykh-mashyn/

повернутися до меню ↑

Рейтинг кращих пральних машин з функцією сушіння

Кращі вбудовувані пральні машини із сушкою

Пральна машина  Bosch WIW 24342 EU

 Bosch WIW 24342 EU - фото

Компактна пральна машина із сушкою (режим сушіння за залишковою вологостю), що вбудовується. Завантаження білизни фронтальне, максимальна місткість – 7 кг при пранні і 4 кг при сушці. Зручне електронне управління.

З класом енергоспоживання A + машинка витрачає всього 0.17 кВт * год на кілограм білизни. Класи ефективності прання і віджимання, при цьому, досягають рівня А. Барабан обертається зі швидкістю до 1400 оборотів в хвилину. Всі необхідні програми і всі можливі рівні захисту на місці.

smeg LSTA147S
10.07.2020
    

Користуємося цією моделлю більш 3х років, ніяк натішитися не можу. Дуже ретельно вибирала, дивилася в бік Miele, але ціна на них просто захмарна, тому вирішили спробувати Smeg. Важлива була вбудована модель із сушінням, тому що балкона в квартирі немає і сушити було просто ніде. З усіма функціями і поставленими завданнями справляється на відмінно, запускаю кожен день, а буває і по кілька разів на день. Дістаю, в залежності від виставленої програми, але в основному практично суху білизну. Велика безліч програм на всі випадки, і шерсть, і шовк, і чого тільки немає. Стирає обережно, делікатно, сушить ретельно, нічого не сідає як в дешевих машинках із сушінням. Дуже боялася переплачувати за цю функцію і не користуватися потім.


ПЛЮСИ:

 • Режим нічного прання
 • Велика кількість програм

МІНУСИ:

 • Висока ціна
 • Інструкція не інформативнаПральна машина Electrolux PerfectCare 700 EW7W 368 SI

Electrolux PerfectCare 700 EW7W 368 SI - фото

Пральна машинка із фронтальним завантаженням і режимом сушіння за часом. Барабан вміщує до 8 кг білизни при пранні і до 5 кг під час сушіння. Електронне керування. Класи енергоспоживання, прання і віджиму – А, так що стирає прилад відмінно, а енергії при цьому витрачає зовсім небагато.

Швидкість обертання барабана при віджиманні досягає 1400 обертів за хвилину, благо, її можна регулювати.

Передбачено захист від протікання води і від дітей, а також контроль дисбалансу і рівня піни і антибактеріальна прання.


ПЛЮСИ:

 • Регулювання швидкості обертання барабана при віджиманні
 • Контроль дисбалансу і рівня піни
 • Антибактеріальне прання

МІНУСИ:

 • Іноді спрацьовує датчик перегріву
 • ГучнаКращі пральні машини з функцією сушки

Пральна машина Gorenje W1NEI 72 SBS

Gorenje W1NEI 72 SBS - фото

Дуже велика, потужна і містка пральна машинка із вбудованою сушкою. При габаритах 63x77x99 см здатна вмістити до 15 кг білизни під час прання і до 8 кг для сушіння – рекорд для цього рейтингу і відмінний вибір для великої родини. Режим сушіння білизни за залишковою вологістю, для чого передбачено 5 автоматичних програм.

Передбачено сенсорне управління і бульбашкова прання. Швидкість обертання при віджиманні досягає 1200 оборотів в хвилину.

Відмінний і дуже продуктивний пристрій без серйозних недоліків. Хіба що клас енергоспоживання не найвищий – С – але для таких можливостей з цим можна змиритися.


ПЛЮСИ:

 • Містка і потужна
 • Сенсорне управління
 • Бульбашкове прання

МІНУСИ:

 • Клас енергоспоживання не найвищий “С”Пральна машина Samsung WD80K52E0AW 

Пральна машина Samsung WD80K5410OW - фото

Відносно недорога, але потужна і продуктивна пральна машинка із сушкою від Samsung. Фронтальне завантаження дозволяє з комфортом помістити в барабан до 8 кг білизни для прання і до 6 кг для сушіння. Остання налаштовується за часом і підтримує роботу в трьох режимах.

Передбачено інтелектуальне сенсорне управління, а також управління зі смартфона. 

Ефективне прання, низьке енергоспоживання, керамічний нагрівач і сила-силенна фірмових технологій роблять цей апарат відмінним вибором навіть для великих сімей.

Samsung WD80K5410OW
10.07.2020
    

Це не пральна машина, а просто чудо. Відпирає будь-які плями, речі виходять з машини вже сухі і чистенькі. Дуже подобається функція добавки речей. Під час прання шумить не сильно, енергії їсть мало. Машина дуже стильна, добре вписується в будь-який інтер'єр.


ПЛЮСИ:

 • Є можливість управління зі смартфона
 • Керамічний нагрівач
 • Можливість добавки речей

МІНУСИ:

 • При сушінні ставитися автоматом 1400 обертів віджиманняКраща бюджетна пральна машина з функцією сушки

Пральна машина Beko HTV 7616 XW

Beko HTV 7616 XW - фото

Пральна машина із сушкою – одна з найбільш доступних пристроїв в своєму класі від LG. Місткість при пранні досягає 6 кг білизни, а при сушінні – 3 кг. Максимальна швидкість віджиму становить 1200 обертів на хвилину.

Передбачено захист від протікання води, від дітей, а також контроль рівня піни і дисбалансу.

Зручне електронне управління, тихий і надійний інверторний двигун, енергоспоживання класу А – серйозних недоліків у цій машинки просто немає. Відмінний вибір для економного любителя комфорту.


ПЛЮСИ:

 • Захист від протікання води та дітей
 • Контроль рівня піни і дисбалансу
 • Тихий і надійний інверторний двигун

МІНУСИ:

 • Мало програм для прання, наприклад немає синтетикиповернутися до меню ↑

Висновок

Пральна машинка із сушкою куди зручніше звичайної – із задоволенням дістати з барабана теплий сухий одяг ніщо не зрівняється. Достатньо лише розібратися з тим, яка саме машинка вам потрібна. Сподіваюся, цей матеріал допоміг вам з вибором. Вдалих покупок!

повернутися до меню ↑

FAQ

Як працює режим сушіння в пральній машині?

Нічого складного в роботі режиму сушки немає. Білизна так само залишається в барабані, як при звичайному пранні. Тільки всередину не надходить вода, а нагнітається гаряче повітря, яке проходить через ТЕН. Барабан обертається, білизна рівномірно просушується, волога виводиться через зливний шланг – все просто.

Summary
Рейтинг кращих пральних машин із сушкою: незалежний ТОП
Article Name
Рейтинг кращих пральних машин із сушкою: незалежний ТОП
Description
Як вибрати кращу пральну машину із сушкою: переваги і недоліки, характеристики, 5 кращих варіантів, відгуки реальних покупців
Author
Микола Житник
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

1 коментар

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.