Топ-5 миючих роботів пилососів: як обрати кращий

Сьогодні я зібрав рейтинг з ТОП 5 кращих миючих роботів пилососів 2022 року. Натирачі швидко розвиваються, як сегмент роботів пилососів та заслуговує вашої уваги. У рейтинг потрапили топові моделі від різних виробників. Місця присвоєні виходячи з функціоналу і моєї особистої думки. Я намагався бути об’єктивним і аргументувати кожну позицію в рейтингу, з огляду на свій досвід використання як роботів пилососів, так і підлоготерів.

Рейтинг кращих моделей

Hobot LEGEE-688

Починаємо з лідера рейтингу. Це кращий миючий робот підлоготер поточного 2022 року, а тому йому присуджується почесне перше місце в рейтингу. Основна фішка моделі – два рухомих блоку, які виконують до 10 коливань в секунду. Між ними розташовуються форсунки, які змочують поверхню. Одна серветка миє підлогу, інша полірує.

На відміну від інших учасників рейтингу, Hobot 688 паралельно прибирає дрібне сміття і пил, потужність всмоктування до 2100 кПА. Майте на увазі, підлоготер не підходить для прибирання крупного сміття, але з дрібним і пилом – справляється відмінно!

Якщо все спростити, виходить така схема роботи: Пилосос – Сухе протирання – Розпилення води – Вологе протирання.

Hobot LEGEE-688-фото
Hobot LEGEE-688

За навігацію відповідає система лазерних датчиків, працюють за типом лідара. А також гіроскоп, електромагнітний компас, датчики перепаду висоти – стандартний набір топового робота. З мого досвіду використання підлоготер відмінно розуміє розташування перешкод, грамотно будує карту приміщення, не пропускає жодних ділянок, і тим більше кімнат.

Управляти можна як пультом, так і через додаток. Доступно 7 режимів прибирання, в призначеному для користувача режимі можна виставити інтенсивність розпилення рідини і потужність всмоктування пилососа. Є можливість задавати розклад прибирання по днях, створювати щоденники прибирання.

Середня ціна на сьогоднішній день становить 16 000 грн. Слід враховувати, що Hobot 688 призначений для прибирання твердих поверхонь, для килимів він не підходить, як і всі натирачі з рейтингу.


ПЛЮСИ:

  • Будує карту приміщення
  • Лазерна навігація
  • Ефективне прибирання в кутах за рахунок D-подібної форми корпусу

МІНУСИ:

  • У комплект не входить віртуальна стіна



Читайте також на нашому сайті:

https://kstech.com.ua/tovari-dlya-kyxni/nezalezhnyi-top-8-termopotiv-za-otsinkamy-korystuvachiv/

https://kstech.com.ua/dim/krashchi-ochyshchuvachi-povitria/

iRobot Braava Jet M6

Друге місце займає підлоготер від iRobot. Ви скажіть, iRobot і друге місце? Як так? Все просто – ця модель просто розпилює рідину перед собою і витирає її серветкою. Це краще, ніж просто вологе прибирання серветкою, можна додавати миючі засоби, але бруд від підлоги відтирати буде помітно гірше, ніж Hobot.

Друге – це виключно підлоготер. Тут немає функції пилососа взагалі. Це ще один недолік в порівнянні з Hobot.

Але є і круті фірмові фішки від iRobot. Jet M6 може працювати в тандемі з іншими роботами виробника – iRobot Roomba i7 / i7 + і Roomba s9 / s9 +. Пилосос закінчує прибирання, подає сигнал, після якого до роботи приступає підлоготер. Такий підхід робить процес більш ефективним і автономним.

iRobot Braava Jet M6-фото
iRobot Braava Jet M6

Миючий робот пилосос управляється через смартфон, дружить з голосовим помічником Google Assistant і Alexa. Навігація на базі iAdapt 3.0 і технології vSLAM, будує карту. До навігації немає претензій, будує і зберігає карту, все в стилі iRobot. У комплекті є віртуальна стіна, якої немає у Hobota. Ну і переходимо до головного критерію вибору, до ціни, а вона становить 15 000 грн. Переплата за бренд або за якість? Вирішувати вам. Однозначно робот варто уваги.


ПЛЮСИ:

  • Велика площа прибирання
  • Підключення до смартфону і управління через голосових помічників
  • Працює в тандемі з роботом-пилососом цього ж виробника

МІНУСИ:

  • Миюча панель нерухома
  • Ціна



iRobot Braava Jet M6
16.06.2021
    

Розумний робот. Працює в двох режимах. Якщо вдома немає килимів, то він підійде, як не можна краще. Тому що і підлоги від пилу позбавить, і після вимиє їх вельми якісно, треба сказати. Мені ще подобається, що з управлінням немає і не було проблем. Дуже зрозумілий і простий інтерфейс самого додатка. Робот рекомендую! Мені поки що не довелося пошкодувати про те, що я зупинила свій вибір на ньому.

ilife W400

Підлоготер від відомого китайського бренду роботів пилососів. 3 місце отримує за свою скромну ціну, на Аліекспрес можна купити за 6 700грн, що в 2-3 рази дешевше, ніж коштують конкуренти. А друга причина – сама система збирання, вона по-своєму унікальна! З резервуара вода подається насосом і розбризкується на поверхню, підлогу очищає обертається валик, він захоплює все сміття, яке збирається потоком повітря в спеціальний резервуар. За валиком розташовується скребок, завершальний процес збирання і стирає залишилися плями. Брудна вода збирається в інший контейнер, досить незвичайне і цікаве рішення.

Система навігації представлена ​​OBS датчиками визначення перешкод і датчиками перепаду висоти. Само собою, тут немає лидара, побудова карти приміщення і додатки для смартфона. Відсутність підключення до смартфонів не буду відносити до недоліків, для даної цінової категорії – нормальна комплектація. В цілому це хороший і недорогий підлоготер з продуманою системою мийки. Краще нього в цьому плані тільки Hobot 688 с його рухомими насадками, але і вартість Hobot вище, хоча він теж не призначений для сухого прибирання.

ilife W400-фото
ilife W400

На док-станцію ilife W400 встановлюється вручну, але це теж не можна віднести до недоліків, так як після миття підлоги вам в будь-якому випадку потрібно спустошити і очистити резервуар і фільтри, перш ніж приступати до наступної прибирання. Так що робот має насправді весь необхідний для своєї роботи функціонал.


ПЛЮСИ:

  • Ціна
  • Добре продумана система вологого прибирання
  • Великий обсяг резервуара для води

МІНУСИ:

  • Невеликі колеса, погано проходить перешкоди



Xiaomi SWDK ZDG300

Ця модель займає четверте місце мого рейтингу. Вологе прибирання нагадує процес у Hobot – дві миючі насадки вібрують, імітуючи рух рук при митті підлоги. На передню насадку встановлюється жорстка серветка, на задню м’яка, завершальна миття. Вода надходить з резервуара через 4 отвори, якщо робот зупиняється, подача води припиняється. По суті, технологію вони підгледіли у Hobot. Основна відмінність в тому, що вода подається не на підлогу, а на серветку. Даних про частоту руху рухомих головок в мережі немає. Як і немає режиму пилососа, який є у Hobot.

Модель цікава і системою навігації – камера з кутом огляду в 135 градусів – це далеко не лідар, як в моделі Xiaomi S5 Maxx, але краще, ніж її відсутність. Є інфрачервоні датчики і гіроскоп, всю отриману інформацію аналізує 4х ядерний процесор і становить карту з урахуванням всіх перешкод. В цілому з навігацією справляється, обходить iLife, але поступається Hobot і iRobot. Управляється через смартфон в фірмовому додатку Mi Home. Середня вартість 6 800грн, що досить непогано для такого функціоналу.

Xiaomi SWDK ZDG300-фото
Xiaomi SWDK ZDG300

Одна з жирних претензій – програма не працює на IOS, виробник знає про проблему і обіцяє поправити, але майте на увазі. Підлоготер рекомендую до покупки, відтирає підлоги гірше попередніх учасників, але виграє у iLife по навігації. Порівнювати з Hobot сенсу немає, він йому поступається, але і коштує дешевше.


ПЛЮСИ:

  • Автоматична установка на док-станцію
  • Управління через смартфон
  • Картографічна система Visual SLAM

МІНУСИ:

  • Відчутно шумить при роботі
  • Немає віртуальної стіни
  • Не працює під IOS



Xiaomi SWDK ZDG300
16.06.2021
    

Всім привіт!

Хочу поділитися своїм невеликим досвідом в експлуатації цього маленького дива, а саме робота-мийника підлог від мого улюбленого бренду Xiaomi.

Дану модель отримала в подарунок, користуюся менше місяця, але вже можу з упевненістю сказати що це любов з першого погляду першої прибирання!

Почну з дизайну. У цьому плані, як завжди, Xiaomi порадував своїм зовнішнім виглядом без надмірностей. Виглядає стильно і сучасно!
У комплекті йдуть 2 багаторазові серветки, і 4 одноразові, хоча багато пишуть, що вони теж багаторазові і їх теж можна прати. Але поки їх не пробувала, а інструкція природно на китайському. Розберуся пізніше, доповню відгук.

Одна серветка більш жорстка, вона відтирає навіть плями, якщо щось було пролито і засохло. Друга м'якше і вода через неї не надходить, вона затирає вологу. Спочатку думала що дуже сухе слід залишається на підлозі, а потім розібралася, що суха серветка якраз для збирання вологи)

Резервуар для води (максимально треба заливати 240 мл) знаходиться під верхньою відкидною кришкою, зручно доливати в процесі збирання, коли вода закінчується, просто поставивши на паузу.

Не скажу точно на скільки вистачає повного бака, але я доливаю 1 раз в процесі збирання (100 кв.м).

Трохи про мінуси.

На верхній панелі є датчики рівня води, але вони часто дають сбой- показують що бак повний, а вода скінчилася. Проблема сама йде, коли бак постоїть сухим, але це прям сильний мінус, тому що періодично треба перевіряти рівень води. Було б ідеально, якби він подавав звуковий сигнал, коли вода закінчується. За це мінус 1 зірка.
Ще один недолік-то, що він відтворює тільки китайський, на відміну від робота-пилососа того ж бренду. Але, ймовірно можна якось налаштувати, поки не морочитися, тому що це не критично для мене.

І ще один мінус це періодична проблема з паркуванням заїздом на станцію. Треба добре прикріпити базу до підлоги, стіни (все руки не доходять), інакше може битися об неї і не потрапляти на зарядку. Доводиться ставити його вручну. Але за те, як він миє, можна це пробачити.

Everybot Edge

Миючий робот пилосос компані Everybot завершує рейтинг і посідає п’яте місце. Її основна фішка в виступаючих за край серветках і зменшеної ширини, за рахунок чого вона добре очищає кути і краю. У роботі немає бамперів торкання, їх замінили датчики, це теж сприяє більш щільному проходженню уздовж стін і кутів. Рух уздовж стін проводиться колами. Загалом, виробник зробив все, щоб прибирання по кутах проводилася максимально ефективно, недарма в назві моделі є слово «Edge».

У програму закладено 8 режимів. Можна відключати датчики перепаду висоти, що виключає проблему, яка виникає з багатьма роботами – вони визначають чорне покриття підлоги як перепад висоти і відмовляються по ньому пересуватися. Можна використовувати робота для ручної очистки вертикальних поверхонь, для цього включається відповідний режим.

Використовується тільки для вологого прибирання. Цікаве конструкційну рішення – дві серветки, на які під тиском подається вода з резервуару, за рахунок обертання серветок і рухається робот. Середня вартість 9 500грн.

Everybot Edge-фото
Everybot Edge

Хороший бюджетний підлоготер, може обробити площу в 50 кв.м. Підходить для щоденного використання, але зі складними забрудненнями не впорається, для відтирання засохлих плям йому недостатньо тиску і маси. Якщо на підлозі часто зустрічаються складні плями і важлива прибирання під низькими меблями – поверніться до моделі Xiaomi SWDK ZDG300, вона обладнана вібруючими насадками, управляється зі смартфона і різниця в ціні невелика. Everybot виграє у Xiaomi тільки в здатності здійснювати вертикальну прибирання, він незамінний для чищення плитки і скла.


ПЛЮСИ:

  • Тиха робота
  • Працює навіть на чорних покриттях
  • Може очищати вертикальні поверхні в ручному режимі

МІНУСИ:

  • У комплект не входить віртуальна стіна
  • Велика висота не дозволяє пересуватися під низькими меблями
  • Цикл прибирання залежить тільки від часу, тобто на кімнати з різною площею витрачається однакова кількість часу – 50 або 100 хвилин, в залежності від встановленого режиму



повернутися до меню ↑

FAQ

Чим відрізняється підлоготер від робота пилососа?

Робот-пилосос і натирач відрізняються по конструкції і за принципом дії. Полотер призначений для проведення вологого прибирання за допомогою протирання статі. У робота-натирача відсутня всмоктувальне сопло і сама можливість всмоктування бруду.

Як часто прибирає робот пилосос?

Практично у всіх моделей є функція збирання за графіком. Можна запрограмувати роботу пилососа кожен день на час вашої спільної прогулянки з вихованцем і дітьми. Однокімнатну квартиру робот спокійно прибирає за 15 хвилин. Це означає, що до вашого повернення все буде готово.

Summary
Топ-5 миючих роботів пилососів: як обрати кращий
Article Name
Топ-5 миючих роботів пилососів: як обрати кращий
Description
Рейтинг миючих роботів пилососів в 2021 році на думку покупців. Кращі моделі натирачів по співвідношенню ціна-якість. Порівняння функцій та характеристик.
Author
Микола Житник
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

Ми будемо раді почути ваші думки

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.