ТОП 6 кращих роботів пилососів для миття вікон

У цьому рейтингу я зібрав 6 найкращих роботів для миття вікон на 2021 рік. В мій ТОП потрапили тільки найкращі моделі з різних діапазонів цін. При відборі роботів мийників вікон я звертав увагу на такі характеристики, як форма робота, розміщення чистячих серветок, потужність (для надійного утримання на вікні), комплектація і наявність додаткових можливостей, наприклад, таких як розпорошення води, наявність різних режимів, оснащення гіроскопом для кращої навігації. А щоб бути максимально об’єктивним і виявити плюси і мінуси кожної моделі, а також зрозуміти їх ефективність при очищенні стекол, я вивчив відгуки покупців і огляди експертів.

Рейтинг кращих роботів-мийників вікон

Liectroux WS-1080

Почнемо з Liectroux WS-1080. Невеликого розміру робот квадратної форми з високошвидкісним вакуумним мотором, який забезпечує стійке утримання на вертикальній поверхні вікон або стін. Пересувається вільно по будь-якій поверхні за рахунок антиковзних силіконових ременів. Очищення відбувається за допомогою серветок з мікрофібри (в комплекті 2 набору), які закріплюються по периметру. Робот оснащений лазерними датчиками, які розпізнають краю робочої площини, не обмеженої рамою, наприклад, дзеркала, столи. За побудову маршруту і запобігання виходу за робочу поверхню відповідає розумна система навігації і гіроскоп. Вона ж забезпечує безпечне і рівномірне переміщення. Мийник оснащений пневматичними подушками, які автоматично підлаштовуються під поверхню, що очищається, тому він відмінно підходить для очищення дзеркал, стекол, кахлю, столів, дверей і інших поверхонь.

Liectroux WS-1080-фото

У комплекті йде страхувальний трос, здатний витримувати вагу до 150 кг. Його рекомендується прикріплювати до робота при очищенні вікон зовні, щоб уникнути падіння. Другий кінець закріплюється на тримачі, який прикріплюється до вікна з внутрішньої сторони. Робот включається / вимикається за все однією кнопкою на корпусі. При цьому утворюється вакуум, і прилад надійно утримується на склі, а потім починає рух і очищення. Управління можливо з пульта або через додаток (по Bluetooth). У нього довгий кабель (4 м) для зручності очищення дуже високих стекол. Для захисту від падіння оснащений акумулятором, який забезпечить утримання на склі протягом 20 хвилин при відключенні живлення.

Це недорогий робот з хорошим оснащенням. Він вміє визначати межі оброблюваної поверхні, має високу потужність і добре утримується на склі. Як і практично всі моделі, не може якісно очистити краю у рами і в кутах.


ПЛЮСИ:

 • Добре очищає вікна
 • Не падає. Надійно утримуєтьс
 • Дистанційне керування

МІНУСИ:

 • По краях залишає непромиті ділянки до 1 смКупуй на Rozetka

Xiaomi Hutt DDC55

На п’ятому місці роботизований очищувач вікон Xiaomi Hutt DDC55. Від Liectroux відрізняється меншими габаритами і формою: вона не квадратна, а витягнута прямокутна із закругленими кутами. За допомогою функції інвертування частоти робот автоматично розпізнає ступінь забруднення поверхні і змінює силу всмоктування від 2600 до 3400 Па, через що змінюється ступінь його притиснення до скла. За рахунок оснащення датчиками і AI функціоналом з легкістю виявляє перешкоди і рами для здійснення розвороту щоб уникнути падіння.

Xiaomi Hutt DDC55-фото

Очищення виробляє швидко – 1 кв. м за 3 хвилини. Для цього передбачені два круглих тримача, на які надягають серветки. Працює від мережі, але оснащений акумулятором, який забезпечує утримання до 20 хвилин при відсутності електрики. Для управління передбачений пульт. Комплектується довгим страхувальним шнуром (8 м) і витратними матеріалами (12 миючих серветок).

У порівнянні з першою моделлю більш компактний, оснащений двома круглими робочими поверхнями для кращої якості очищення. Згідно тестуванню, добре розпізнає краю вікон і дзеркал, не падає з поверхні, що очищається. Забезпечує високу якість очищення після 2-кратного проходження (з скропити миючим засобом і з сухими серветками). Але, як і майже всі мийники вікон, «грішить» низькою якістю очищення по краях.


ПЛЮСИ:

 • При відключенні живлення утримується на склі і повідомляє звуком
 • Довгий провід живлення і страхувальний трос
 • Якісне очищення вікон і скляних поверхонь

МІНУСИ:

 • Не дуже зручно одягати / знімати ганчірки
 • По краях скла залишає неочищені смуги
 • Погано очищає вікна неправильної форми (круглі, трикутні)Xiaomi Hutt DDC55
02.09.2021
    

Це додатковий інструмент до всіх інших методів миття. У мене є пилосос Керхер, миє добре, але його треба після миття розібрати, просушити, знову зібрати. Як то це напружує. Підходить для генерального прибирання.
Основне призначення DDC55 мити вікна в важкодоступних місцях. У якихось випадках це єдиний варіант. Дуже корисний для зайнятих, що не дуже здорових людей, ледачих, тих, хто не любить літати (зі своєї квартири), для гіпер чистоплюїв (можна мити хоч щотижня). Сильні забруднення він не ототрется, але плюси перевищують мінуси. Дуже зручно працювати в погану погоду, приліпив з боку вулиці, прикрив вікно і запустив.
Продемонстрував HUTT DDC55 на роботі, що відразу викликало жвавий інтерес, особливо у жінок. Кілька людей відразу захотіли купити схожий. Кути, звичайно, не промиває, але це дурниця, тому що на підвіконні стоять квіти і їх не видно. До роботу треба пристосуватися, щоб результат був хороший. Зазвичай я перший раз проходжу сухий «наліпки», потім проходжу повторно, окропивши «наліпки» чистить рідиною.
На роботі і коробці ні чого не написано про Xiaomi але якість ідеальне. Кстате недавно купив лампу Xiaomi, а виробник виявилося Philips, За часів настали! В майбутньому винайдуть, звичайно, краще, але на сьогодні це функціонально хороший апарат.

Купуй на Rozetka

iBoto Win 199

Четверту сходинку посідає iBoto Win 199. Призначений для прибирання будь-яких видів горизонтальних і вертикальних поверхонь, включаючи шорсткі і мозаїчні, а також камінь, ламінат, деревину. Через компактних розмірів (11,5х14,8х29,5 см) здатний обробляти дуже маленькі площі – мінімум 35х35 см. Очищення виробляє з досить великою швидкістю – 1 кв. м за 2,5 хвилини. Конструктивно схожий з попередньою моделлю, але має більш цікавий дизайн і плавні лінії. Продумана конструкція забезпечує відсутність слідів на склі після проходження робота, навіть якщо ганчірки забруднилися.

iBoto Win 199-фото

Для запуску на корпусі є кнопка включення, також керувати ним можна з пульта або зі смартфона (з’єднання по Wi-Fi). Комплектується 8 серветками і страхувальним тросом довжиною 4,5 м. Мережевий провід також досить довгий – 4 м. Як і інші моделі, оснащений акумулятором, який забезпечить активність і запобіжить падіння з висоти при відключенні живлення.

Забезпечує більш швидку прибирання і менш гучну роботу в порівнянні з Xiaomi Hutt, а також є можливість управління через смартфон. Але комплектується меншим числом витратних матеріалів і меншим по довжині страхувальним тросом.


ПЛЮСИ:

 • Якісне очищення стекол, різних поверхонь
 • Надійно утримується навіть на гладкому склі
 • Завжди розгортається від країв

МІНУСИ:

 • Не очищає в кутах
 • Від серветок може залишатися ворс
 • Перед першим запуском їх варто випрати і висушитиiBoto Win 199
02.09.2021
    

Плюси: Зручно, дійсно добре очищає, автономний, самостійний

Мінуси: Ціна може здатися високою - але в порівнянні все одно виграє))

Дуже зручно використовувати в мийці вікон, особливо на дев'ятому поверсі. У мене фобія висоти - мити скла кожну весну й осінь було просто тортурами, поки чоловік не купив. Тепер все чиститься саме - швидко, зручно, і набагато краще ніж я це робила своїми тремтячими рученятами))

Купуй на Rozetka

dBot W200

Трійку лідерів відкриває dBot W200. Виділяється наявністю розпилювача, тому миючий засіб не потрібно наносити вручну. При русі відбувається ультразвукове розпорошення в передній частині робота, потім він проходить по ньому миючими серветками. Також в резервуар об’ємом 50 мл можна налити воду для промивання поверхонь без засобів для чищення. Серветки надягають на круглі деталі, розташовані на днище. При русі вони імітують рухи рук, забезпечуючи гарну якість очищення при сильних забрудненнях. Можна використовувати для натирання скляних поверхонь всуху. У комплекті їх йде 10 штук. Серветки можна прати в машинці.

dBot W200-фото

Продуктивність у нього трохи менше, ніж у попередніх моделей – 1 кв. м за 4 хвилини. Але габарити такі ж компактні, як у iBoto Win 199. Оснащений датчиками перепаду висот і датчиками для виявлення перешкод, завдяки їм автоматично очищає поверхні, своєчасно розвертаючись. Працює від мережі, але також оснащений акумулятором для утримання на вікні до 20 хвилин при відключенні електрики. У комплект входить страхувальний трос довжиною 4 м. Управління здійснюється пультом.

Якщо порівнювати з попередньою моделлю, працює з меншою швидкістю, не передбачає управління з програми та комплектується тросом трохи меншої довжини. Але зате він оснащений резервуаром, в який можна залити рідину для миття вікон або воду, яка автоматично розпорошується для поліпшення якості очищення.


ПЛЮСИ:

 • Хороша якість очищення
 • Можливість розпилення рідини, води
 • Впевнено тримається на склі

МІНУСИ:

 • Для очистки не прямокутних вікон не підійде
 • ГучнийКупуй на Rozetka

Читайте далі:

https://kstech.com.ua/navushnuku-i-garnitury/top-7-bezdrotovykh-navushnykiv-za-otsinkamy-korystuvach/

https://kstech.com.ua/towary-dla-sady/reitynh-krashchykh-robotiv-hazonokosarok-dlia-lehshoho-zhyttia/

Bist Win A100

На другому місці дорожча модель Bist Win A100. Виконано в квадратній формі (25х25 см), що, на думку виробника, забезпечує кращу ефективність для очищення країв і кутів поверхонь. Варто відзначити і невелику висоту (10 см). Це один з найнижчих роботів в рейтингу, тому він оптимально підійде для очищення вікон з гратами і ролетами. Він оснащений не тільки датчиками, що розпізнають перешкоди, але і обчислювати відстань до краю поверхні. А інтелектуальна система навігації забезпечує повне очищення без пропусків ділянок. Причому незалежно від того, на якому місці встановлений робот, він пройде всю площу. Але найголовнішим в роботі робота виступає багатоступенева система очищення. Як і перша модель, він передбачає розташування чистячих серветок по периметру. Але блок в передній частині рухливий. При роботі він вібрує, завдяки цьому відбувається імітація ручної протирання.

Bist Win A100-фото

Нерухомий блок, також оснащений серветками, служить для усунення забруднень, залишків рідини, розлучень і для натирання поверхні. У цій моделі є 4 режими роботи: він може пересуватися N- або Z-образно, очищати тільки праву половину вікна або окрему ділянку (локальний режим). Мийник надійно утримується на склі за рахунок потужного мотора. Також передбачений акумулятор для утримування його на вікні при відсутності живлення (на відміну від інших моделей акумулятора вистачає до 30 хвилин). Також комплектується страхувальним тросом. Управління відбувається з пульта.

У порівнянні з усіма описаними в рейтингу моделями виділяється наявністю рухомого блоку для ручного протирання і нерухомого для очищення і полірування, а також наявністю декількох режимів роботи. За рахунок навігаційної системи не залишає неочищених ділянок і вміє розпізнавати площа обробки.


ПЛЮСИ:

 • Надійне зчеплення з поверхнею
 • Якісне очищення. Рухомий передній блок
 • Натирає скляні поверхні

МІНУСИ:

 • Кути промиває погано
 • Дорогі серветкиBist Win A100
02.09.2021
    

Переваги: Дуже зручна річ, все прекрасно відмиває без плям і розлучень, не пропускає ділянки. Повна комплектація, кілька режимів прибирання, дистанційне керування, а також надійне кріплення до скла, навіть при від'єднання від мережі.

Недоліки: Звичайно вартість трохи кусатется.

Коментар: Потихеньку в будинок купує різні дівайси для дому та побуту, дуже спрощує життя, економить твій час, дуже зручно мати мийник вікон, якщо у тебе їх багато і вони великі! Просто користуватися і зручно, раджу однозначно.

Купуй на Rozetka

Xiaomi Hutt W66

І лідером мого рейтингу став Xiaomi Hutt W66. Ще одна модель з розпилювачем. Він оснащений резервуаром на 150 мл, в який можна заливати воду, рідина для миття вікон та інші не рідкі засоби. Розпилення відбувається 1 раз в 10 секунд через 8 отворів, розташованих уздовж всієї передньої лінії корпусу. Тому крапельки рівномірно розподіляються по склу. Обсягу бачка вистачить на очистку від 70 до 80 кв. м. Робот контролює рівень рідини і оповіщає, коли її потрібно додати. Також він може працювати в «сухому» режимі. Мийник автоматично розпізнає ступінь забруднення для вибору сили всмоктування і тертя. Тому що при наявності великого шару пилу і застосування сильного тертя можливо дряпання поверхні. Приступаючи до роботи, він планує маршрут, щоб ефективно пройти всю оброблювану площу, не залишити розлучень і завершити роботу в тому ж місці. Це особливо зручно при митті вікон на висоті.

Xiaomi Hutt W66-фото

При проході по склу лазерні датчики виявляють край або раму, і робот робить розворот. При цьому він робить кілька поступальних рухів в місці розвороту, тому очищення на краях і в кутах проходить більш якісно, ​​ніж у інших моделей. Працює досить тихо. Для управління передбачений пульт. Наділений голосовим оповіщенням. Окремо варто виділити спеціальні виїмки на верхній частині корпусу, які дозволяють зручно обхопити робот для установки / зняття з скла. І також хочу відзначити висоту: це найтонший склоочисник в рейтингу – всього 7,6 см. Як і всі моделі, передбачає захисні опції: страхувальний шнур, роботу від акумулятора протягом 20-30 хвилин при відключенні живлення. Комплектується запасними серветками і пляшкою для зручної заливки рідини в резервуар.

Модель з гіроскопом і розумним процесором, які дозволяють будувати оптимальний маршрут, своєчасно розгортатися і не залишати необроблені ділянки. Якщо порівняти з попередньою, більш дорогою моделлю, не має рухомого блоку, зате оснащений розпилювачем для поліпшення якості очищення.


ПЛЮСИ:

 • Продуманий маршрут пересування
 • Повертається в те саме місце
 • Якісне очищення і полірування вікон

МІНУСИ:

 • Невеликі ділянки в кутах залишаються брудніКупуй на Rozetka
повернутися до меню ↑

FAQ

Як Робот мийник вікон тримається на склі?

На скляній поверхні пристрій утримується за рахунок роботи вакуумного насоса. Робот як би присмоктується до скла. Імовірність падіння виключається. Сила присмоктування настільки велика, що дозволяє утримати до 7 кілограм, при вазі самого виробу трохи менше одного кілограма.

НазваХарактеристикиЦіна

Liectroux WS-1080

Liectroux WS-1080-фото
тип живлення: акумуляторний / мережевий
тип прибирання: сухе
призначення: вікна
комплектація: акумулятор
особливості: автоматична зупинка
потужність всмоктування: 80 Вт
Купуй на Rozetka

Xiaomi Hutt DDC55

Xiaomi Hutt DDC55-фото
тип живлення: акумуляторний / мережевий
тип прибирання: вологе і сухе
призначення: вікна, дзеркала, кахель
комплектація: зарядний пристрій, пульверизатор, пульт ДУ, миюча ганчірка, страхувальний шнур
особливості: автоматичне визначення зони прибирання
дистанційне керування: пульт
Купуй на Rozetka

iBoto Win 199

iBoto Win 199-фото
тип живлення: акумуляторний / мережевий
тип прибирання: вологе і сухе
призначення: вікна, дзеркала, кахель
комплектація: зарядний пристрій, пульт ДУ, миюча ганчірка, страхувальний шнур, подовжувач мережевого шнура, що фіксує кільце
особливості: автоматичне визначення зони прибирання
дистанційне керування: пульт
Купуй на Rozetka

dBot W200

dBot W200-фото
тип живлення: мережевий
тип прибирання: вологе і сухе
призначення: вікна, дзеркала, кахель
комплектація: зарядний пристрій, пульт ДУ, страхувальний трос довжиною 4 м
1 кв. м за 4 хвилини
дистанційне керування: пульт
Купуй на Rozetka

Bist Win A100

Bist Win A100-фото
тип живлення: акумуляторний / мережевий
тип прибирання: вологе і сухе
призначення: вікна, дзеркала, кахель
комплектація: пульт ДУ, миюча ганчірка, що полірує ганчірка, страхувальний шнур, подовжувач мережевого шнура
особливості: автоматичне визначення зони прибирання, обхід перешкод
дистанційне керування: пульт
Купуй на Rozetka

Xiaomi Hutt W66

Xiaomi Hutt W66-фото
тип живлення: акумуляторний / мережевий
тип прибирання: вологе
призначення: вікна, дзеркала, кахель
комплектація: зарядний пристрій, пульт ДУ, акумулятор, миюча ганчірка, страхувальний шнур, адаптер живлення
потужність: 90 Вт
дистанційне керування: пульт
Купуй на Rozetka
Summary
ТОП 6 кращих роботів пилососів для миття вікон
Article Name
ТОП 6 кращих роботів пилососів для миття вікон
Description
У рейтингу зібрані кращі роботи-мийники вікон 2021 року. ТОП-6 квадратних і круглих роботів склоочисників для мийки вікон. Який краще вибрати при різному бюджеті
Author
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

Ми будемо раді почути ваші думки

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.