Традиційна німецька якість Bosch: ТОП пральних машин

Переваги та недоліки пральних машин Bosch

Одним з головних достоїнств продукції цього бренду є те, що компанія Bosch використовує для виробництва пральних машин новітні технології, які проходять випробування в спеціальних центрах розробки. Наприклад функція Aqua Stop захистить машину від протікання, навіть якщо стався збій програми.

Давайте розглянемо основні переваги моделей:

 1. гарантійний термін на весь модельний ряд пральних машин становить 2 роки;
 2. наявність систем електронного контролю дозування, піноутворення, дисбалансу і запобігання витоку води;
 3. економічне споживання води та електроенергії;
 4. великий діапазон габаритів, а також наявність вбудованих моделей;
 5. відповідність усім вітчизняним і міжнародним стандартам.

та недоліки:

 • згідно відгуками споживачів, головним недоліком пральних машин модельного ряду Bosch є досить висока ціна;
 • в даний час виробничі потужності для збирання продукції знаходяться в різних країнах, і вважається, що моделі, вироблені не в Німеччині, відрізняються гіршою якістю;
 • деякі споживачі звертають увагу на підвищену гучність пральних машин.

Дверцята пральної машинки після закінчення прання не рекомендується закривати щільно. Це необхідна умова для того, щоб висохли гумові ущільнювачі.

Чим відрізняється пральна машина Bosch німецької збірки від вітчизняної?

В даний час багато концернів-гігантів переносять свої виробничі потужності в країни, де вартість робочої сили набагато дешевше. Компанія Bosch не є винятком. Однак варто зауважити, що пральні машини, які виробляються в нас, не будуть обкладатися ввізним митом. А це обумовлює значне зниження собівартості виробів.

Згідно відгукам споживачів, деякі моделі вітчизняного складання відрізняються гіршою якістю. Найімовірніше, це пов’язано з упередженістю покупців, оскільки на заводі відбувається тільки великовузлове складання вже готових агрегатів. Одним з головних моментів вітчизняної збірки є те, що всі складові, з яких в результаті виходить пральна машина, проводяться тільки в Німеччині.

Також читайте про блендери для смузі і коктейлів: як вибрати найкращі – https://kstech.com.ua/tovari-dlya-kyxni/top-krashchykh-blenderiv-dlia-smuzi-i-kokteiliv-nezalezhnyi-ohliad/

повернутися до меню ↑

Огляд кращих моделей пральних машинок Bosch, на думку редакції

Надійність, комфорт і якість – саме цими словами можна охарактеризувати всі типи пральних машин Bosch.

Контроль дисбалансу знижує рівень вібрації під час віджиму і автоматично регулює швидкість віджиму за ступенем розподілу мокрої білизни в барабані.

Пральні машини Bosch з вертикальним завантаженням

Основними перевагами вертикального завантаження є:

 1. максимальна компактність (такі машини мають невеликі розміри);
 2. комфорт при використанні (при необхідності можна додати речі, не перериваючи процес, не потрібно нахилятися, завантажуючи білизну);
 3. надійність (кріплення барабана в таких моделях здійснюється за допомогою двох валів, що сприяє меншому зносу підшипників);
 4. економія води, завдяки невеликому обсягу барабана;
 5. мінімальний рівень шуму.

Однак, незважаючи на безліч позитивних якостей, пральні машини з вертикальним завантаженням мають велику кількість нарікань від споживача. Ми змогли вибрати всього кілька популярних моделей, які майже не мають негативних відгуків.

Пральна машина Bosch WOR 20153

Пральна машина Bosch WOR 20153 - фото

Компактний апарат, який має безліч додаткових програм і досить популярний серед користувачів. Bosch WOR 20153 – не займає місця навіть в маленькій ванній


ПЛЮСИ:

 • Компактність
 • Регулювання швидкості віджиму
 • Досить легка машина по вазі

МІНУСИ:

 • Трьохопорна система установки із роликом
 • Немає таймера часу, що залишився до кінця програми
 • Гучна при віджиманніКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на EldoradoКупуй на Stylus

Пральна машина Bosch WOR 16154

Пральна машина Bosch WOR 16154 - фото

Демократична вартість, компактні розміри і об’ємний бак забезпечують високу популярність цієї моделі. Bosch WOR 16154 – гарна якість за доступну ціну.


ПЛЮСИ:

 • Наявність прямого вприскування
 • Функція супер швидкого прання
 • Функція замочування, видалення плям

МІНУСИ:

 • Досить гучна
 • Немає сигналу по закінченню пранняКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на EldoradoКупуй на Stylus

Пральні машини Bosch з фронтальним завантаженням

Величезною популярністю у споживачів користуються пральні машини Bosch з горизонтальним завантаженням. Про цих «робочих конячок» захоплено відгукуються всі, хто хоча б раз скористався їхньою допомогою. Перевагами машин з фронтальним завантаженням є:

 1. різноманітність моделей, що випускаються з великим діапазоном габаритів і можливістю вбудовування;
 2. можливість покупки машини з великим об’ємом бака;
 3. якісне виконання.

Пральна машина Bosch WLN 2426 eoe

Пральна машина Bosch WLN 2426 eoe - фото

Ця модель пральної машини викликає діаметрально протилежні коментарі від користувачів: від хвалебних од до різких негативних відгуків.

Bosch WLN 2426 eoe працює, коли всі сплять
Bosch WLN 2426 eoe
16.06.2020
    

Дану модель купувала за відгуками. При закінченні програми пару раз нагадує сигналом про завершення. Чи не пілікає як мікрохвильова піч постійно. Гучність сигналу можна відрегулювати, але я залишила на максимумі так як стоїть на кухні. При включенні відкладеного старту потрібно враховувати що час на табло вказується разом з часом програми, що обрана. Я часто ставлю прання на ніч, щоб вранці відразу розвісити білизну. Зручно дуже, коли підрахунок правильно зробити. Після того як білизна пролежить в машинці пару годин краще включити програму полоскання і додати кондиціонер, а то у білизни запах мені не подобається.
Є блокування від дітей. Дуже зручна функція так як у мене дочка дуже любить натискати на екран. Останнім часом стала погано закриватися. Після закриття дверцят і включення прання починає пілікати, оповіщення що дверцята не закриті, хоча я закриваю як зазвичай. Доводиться відкривати і знову закривати. Може гумка стала гірше тримати. Але таке буває тільки на програмі швидке прання. Машинка у мене вже як виявилося два роки.


ПЛЮСИ:

 • Таймер відстрочки прання
 • Можна внести зміни або взагалі відключити звук повідомлення про завершення прання
 • Є “нічний” режим

МІНУСИ:

 • Відсутність функції антизминання
 • Галаслива роботаКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на EldoradoКупуй на Stylus

Пральна машина Bosch WLG 20060 OE

Пральна машина Bosch WLG 20060 OE - фото

Популярність пральних машин, що відносяться до серії Boschclassixx 5, обгрунтована демократичною ціною і відмінною якістю. Ця техніка оснащена тільки необхідними функціями, цілком достатніми для прання. Bosch WLG 20060 OE – оптимальний набір функцій.

Bosch WLG 20060 OE зрозуміла навіть дитині
Bosch WLG 20060 OE
16.06.2020
    

Вона займає мало місця, легко підключається і встановлюється, стирає тихо, є багато програм, з якими я розібралася за десять хвилин. До цього у мене була не дуже сучасна пральна машина з жахливо незручним управлінням і вибором програм. Доводилося постійно звертатися до інструкції, щоб зрозуміти, як взагалі речі випрати. Так що в магазині дивилася на зрозумілість управління насамперед, тут мені здається, що навіть дитина зможе прати. Все відмінно стирається, для трьох осіб обсягу в 5 кг достатньо.


ПЛЮСИ:

 • Можна будь-яку програму поставити на паузу і зняти з паузи
 • Займає мало місця

МІНУСИ:

 • Гучний віджим
 • Немає відміни віджимання, замочування і попереднього пранняКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на EldoradoКупуй на Stylus

Пральна машина Bosch WLX 24463 OE

Пральна машина Bosch WLX 24463 OE - фото

Bosch WLX 24463 OE відноситься до пральних машин лінійки Maxx 5 і є однією з кращих моделей в своїй ціновій категорії. Bosch WLX 24463 OE – одна з найпопулярніших моделей пральних машин для будинку.


ПЛЮСИ:

 • Текстовий дисплей з підсвічуванням, на якому відображається інформація про обраний режим, температуру, обертах і залишок часу прання
 • Сенсорні кнопки

МІНУСИ:

 • Закороткий зливний шланг
 • Чи не блокуються кнопки під час роботи (щоб діти не клацали)
 • Після закінчення прання машина буде пікати раз в хвилину поки не вимкнешКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на EldoradoКупуй на Stylus

Пральна машина Bosch WAE 16161 OE

Пральна машина Bosch WAE 16161 OE - фото

Maxx 7 – гідна зміна незвичайно популярних лінійок пральних машин BoschMaxx4 – Maxx6. WAE 16161 OE – один з її кращих представників.


ПЛЮСИ:

 • Є звуковий сигнал
 • Досить тиха

МІНУСИ:

 • Посередньо прополаскує
 • Немає можливості встановити кількість циклів полоскання
 • Потужна вібраціяКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на MOYOКупуй на Eldorado

Вбудовувані пральні машини Bosch

Основною перевагою такого типу пристроїв є можливість їх установки всередину спеціальних ніш. Вбудована техніка займає набагато менше місця і може бути зовсім непомітною. Давайте розглянемо деякі моделі вбудованих пральних машин Bosch.

Пральна машина Bosch WIS 28440

Пральна машина Bosch WIS 28440 - фото

Одна з популярних моделей, що відрізняється великим обсягом бака і високошвидкісним віджиманням. BoschWIS 28440 – відмінна якість

Bosch WIS 28440 вдала модель
Bosch WIS 28440
16.06.2020
    

Використовуємо вже третій рік, задоволені дуже. Перевезли зі старої квартири в нову - все окей (не втрачайте болти!). Стирає відмінно. Віджимає прекрасно, добре балансує. Режими працюють як і повинні. Звук (писк дратує!!! як сигнал закінчення, так і писк кнопок) можна повністю відключити, читайте інструкцію, взагалі там 5 рівнів звуку. Стирає неголосно, з відключеним звуком в закритій ванній взагалі не чути, запускаємо на ніч, економимо електроенергію.


ПЛЮСИ:

 • Відмінний дисплей
 • Система Аквастоп
 • Дуже тиха

МІНУСИ:

 • Тривалий сигнал після закінчення прання
 • Примхлива система балансування
 • Немає блокування від дітейКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на EldoradoКупуй на Stylus

Пральна машина Bosch WIS 24140

Пральна машина Bosch WIS 24140 - фото

Класична вбудована модель пральної машини, її перевагою є можливість перевішення дверцят. Bosch WIS 24140 – незважаючи на свої розміри, може бути зовсім непомітною.

Супер Bosch WIS 24140
Bosch WIS 24140
16.06.2020
    

Придбали дану модель рік тому, стираю багато, так як двоє діток, до машинки за цей час ніяких притензій пред'явити не можу. Подобається, що вона сама знає скільки часу прати в залежності від забруднення і кількості одягу, тим самим здорово економить і воду і електроенергію! Мінімум кнопок, що спрощує роботу, все сама знає-розумна. Дуже тихо працює! Я перший час навіть підходила і перевіряла - чи працює. В цілому машина - Супер! Зайвий раз переконуюся, що Bosch - солідна фірма, яка себе повністю виправдовує!


ПЛЮСИ:

 • Можливість перевішення дверцят
 • Тиха, навіть при великих навантаженнях
 • Регулювання задніх ніжок виведене на передню панель

МІНУСИ:

 • Тривалий сигнал після закінчення прання
 • Немає індикатора часу до кінця пранняКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на MOYOКупуй на Stylus

Пральні машини Bosch із сушінням

Окреме місце в модельному ряді пральних машин Bosch займають пристрої, що мають функцію сушки білизни.

Пральна машина Bosch WVD 2446 S

Пральна машина Bosch WVD 2446 S - фото

WVD 2446 S – зручний функціональний апарат, що дозволяє сушити до 2,5 кг білизни за один раз. Bosch WVD 2446 S – немає білизни, що висить у ванній на мотузках.

Я задоволена Bosch WVD 2446 S
Bosch WVD 2446 S
16.06.2020
    

Багато хто не любить сенсорні кнопки, я ж звикла досить швидко. Нічого у мене випадково не було натиснуто, все зручно і інтуїтивно зрозуміло. Тобто це не такий недолік, що б пам'ятати про нього довше перших двох разів прання. На рахунок "мятості" речей. Тут знову ж таки все залежить від звички. Хто гладить речі - тому треба дізнатися і пристосуватися до зручного режиму і часу сушки. А я не гладжу - так що мені все-одно, аби річ була дійсно суха) В цьому плані помітила тільки одну закономірність: чим більше речей, тим більше пом'ятими вони виходять. Може це комусь стане в нагоді 🙂


ПЛЮСИ:

 • Є можливість зняття кришки для вбудовування
 • Яскраве підсвічування
 • Відстрочка старту

МІНУСИ:

 • Відсутність окремого фільтра до сушильного пристрою
 • ГучнаКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на StylusКупуй на Hotline

Пральна машина Bosch WVG 30461

Пральна машина Bosch WVG 30461 - фото

Одна з нових моделей пральних машин Bosch, що мають функцію сушки. І знову абсолютно протилежні відгуки від покупців.

https://www.youtube.com/watch?v=DZvhQBtq9jg

ПЛЮСИ:

 • Наявність антимікробного очищення
 • Контроль вологості сушки

МІНУСИ:

 • Частковий захист від протікання
 • Висока цінаКупуй на RozetkaКупуй на MOYOКупуй на StylusКупуй на Hotline
повернутися до меню ↑

Ремонт пральних машин Bosch – які бувають проблеми

Пральна машина Bosch не зливає воду

Стандартний код цієї помилки – F03. При виникненні такої несправності в першу чергу необхідно перевірити прохідність шлангів, через які зливається вода, і сітки, що фільтрує. Якщо вихід рідини не засмічений, необхідно звернутися до фахівця, оскільки причиною поломки може бути несправність зливного насоса або проблема в керуючому модулі.

Проблеми з Теном для пральної машини Bosch

Для того щоб визначити, чи працює ТЕН, необхідно через 15-20 хвилин після початку прання (при якій потрібно підвищення температури вище 30 ° C) прикласти долоню до люка. Якщо скло залишається холодним – значить, ваші підозри вірні.

Причин виходу з ладу цього пристрою не так вже й багато:

 1. природні причини – знос, що виникає після закінчення певного часу;
 2. утворення накипу – неочищена вода містить безліч різних домішок, які з часом осідають на нагрівальних приладах;
 3. перепади напруги в електромережі, які можуть викликати коротке замикання.

При несправності нагрівального елементу необхідно звернутися в сертифіковану станцію, яка зможе здійснити гарантійний або післягарантійний ремонт пральної машини.

Інші популярні проблеми

Не набирає воду – закритий кран, а також можлива поломка реле, що відповідає за відкриття клапана. Вибиває пробки – можливо, на модуль управління потрапила волога, або сталося коротке замикання. Сильний шум при пранні і віджиманні – можливо, засмічений фільтр, або між баком і стінками потрапив сторонній предмет. Сильна вібрація при віджиманні – проблеми з противагою або ослаблене кріплення барабана.

повернутися до меню ↑

Висновок

Компанія Bosch є одним з лідерів світового ринку по випуску побутової техніки. Протягом більш ніж ста років стратегічно важливі завдання, які ставить перед собою цей виробник, не змінилися. Якість, легкість управління і тривала експлуатація – основні переваги пральних машин Bosch.

Великий діапазон розмірів, наявність додаткових функцій і програм – все це допоможе вибрати модель, яка підходить під специфічні вимоги конкретного користувача. Купуючи пральну машинку Bosch, зверніть увагу на наявність необхідних вам програм і максимальну вагу білизни, що завантажується. При відсутності зайвого місця можна вибрати вузьку або вбудовану модель пристрою.

повернутися до меню ↑

FAQ

Чи можна відрегулювати блок управління самостійно?

Ні. Модуль, він же блок управління пральної машини, можна тільки «перепрошити», тобто встановити нову програму. Ніякому регулюванню він не підлягає, а прошивка виконується тільки фахівцем-електронщиком.

Пральна машинка б’є струмом, що це може бути? Розетка заземлена.

Швидше за все, пробило ТЕН. Вода потрапляє на спіраль, відбувається пробій на «землю» і власник, який торкнувся корпусу, отримує ось такі відчуття. Це якщо розетка заземлена і заземлення в порядку. Якщо розетка не заземлена – пощипування від корпусу і води в крані – звичайне явище, не пов’язане з якоюсь несправністю.

Чи обов’язково заземлити машинку і що буде, якщо цього не робити?

Виробником це робити рекомендується. У гарантії щодо обов’язкового заземлення, як правило, немає ні слова, відповідно на працездатність приладу це не впливає. Чисто суб’єктивно – якщо є можливість – краще заземлити. Якщо немає – можна залишити так.

НазваОсновні характеристикиЦіна

Bosch WOR 20153


Пральна машина Bosch WOR 20153 - фото-min
Спосіб установки - окремо стоїть;
Завантаження - вертикальна;
Максимальне завантаження барабана, кг - 5,5;
Наявність сушки - немає;
Управління - електронне;
Енергоспоживання - А;
Споживання енергії, кВт * год / кг - 0,17;
Витрата води за одне прання, л - 48;
Швидкість віджиму, об / хв - до 1000;
Рівень шуму, дБ - 60-75;
Габарити, см (Ш × Д × В) - 40 × 62 × 90.


Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на Eldorado
Купуй на Stylus

Bosch WOR 16154


Пральна машина Bosch WOR 16154 - фото-min
Спосіб установки - окремо стоїть;
Завантаження - вертикальна;
Максимальне завантаження барабана, кг - 6;
Наявність сушки - немає;
Управління - електронне;
Енергоспоживання - А +;
Споживання енергії, кВт * год / кг - 0,17;
Витрата води за одне прання, л - 48;
Швидкість віджиму, об / хв - до 800;
Рівень шуму, дБ - 53-73;
Габарити, см (Ш × Г × В) - 40 × 62 × 90.
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на Eldorado
Купуй на Stylus

Bosch WLN 2426 eoe


Пральна машина Bosch WLN 2426 eoe - фото-min
Спосіб установки - окремо стоїть;
Завантаження - фронтальна;
Максимальне завантаження барабана, кг - 7;
Наявність сушки - немає;
Управління - електронне;
Енергоспоживання - А +++;
Споживання енергії, кВт * год / кг - 0,13;
Витрата води за одне прання, л - 38;
Швидкість віджиму, об / хв - до 1200;
Рівень шуму, дБ - 60-75;
Габарити, см (Ш × Г × В) - 60 × 45 × 85.
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на Eldorado
Купуй на Stylus

Bosch WLG 20060 OE


Пральна машина Bosch WLG 20060 OE - фото-min
Спосіб установки - окремо стоїть;
Завантаження - фронтальна;
Максимальне завантаження барабана, кг - 5;
Наявність сушки - немає;
Управління - електронне;
Енергоспоживання - А;
Споживання енергії, кВт * год / кг - 0,18;
Витрата води за одне прання, л - 45;
Швидкість віджиму, об / хв - до 1000;
Рівень шуму, дБ - 60-75;
Габарити, см (Ш × Г × В) - 60 × 40 × 85.
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на Eldorado
Купуй на Stylus

Bosch WLX 24463 OE


Пральна машина Bosch WLX 24463 OE - фото-min
Спосіб установки - окремо стоїть;
Завантаження - фронтальна;
Максимальне завантаження барабана, кг - 5;
Наявність сушки - немає;
Управління - електронне;
Енергоспоживання - А;
Споживання енергії, кВт * год / кг - 0,17;
Витрата води за одне прання, л - 44;
Швидкість віджиму, об / хв - до 1000;
Рівень шуму, дБ - 60-75;
Габарити, см (Ш × Г × В) - 60 × 40 × 85.
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на Eldorado
Купуй на Stylus

Bosch WAE 16161 OE


Пральна машина Bosch WAE 16161 OE - фото-min
Спосіб установки - окремо стоїть;
Завантаження - фронтальна;
Максимальне завантаження барабана, кг - 7;
Наявність сушки - немає;
Управління - електронне;
Енергоспоживання - А;
Споживання енергії, кВт * год / кг - 0,17;
Витрата води за одне прання, л - 49;
Швидкість віджиму, об / хв - до 800;
Рівень шуму, дБ - 60-75;
Габарити, см (Ш × Г × В) - 60 × 59 × 85.
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на MOYO
Купуй на Eldorado

Bosch WIS 28440


Пральна машина Bosch WIS 28440 - фото-min
Спосіб установки - вбудовується;
Завантаження - фронтальна;
Максимальне завантаження барабана, кг - 7;
Наявність сушки - немає;
Управління - електронне;
Енергоспоживання - А +;
Споживання енергії, кВт * год / кг - 0,17;
Витрата води за одне прання, л - 49;
Швидкість віджиму, об / хв - до 1400;
Рівень шуму, дБ - 53-70;
Габарити, см (Ш × Г × В) - 60 × 56 × 82.
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на Eldorado
Купуй на Stylus

Bosch WIS 24140


Пральна машина Bosch WIS 24140 - фото-min
Спосіб установки - вбудовується;
Завантаження - фронтальна;
Максимальне завантаження барабана, кг - 7;
Наявність сушки - немає;
Управління - електронне;
Енергоспоживання - А;
Споживання енергії, кВт * год / кг - 0,17;
Витрата води за одне прання, л - 49;
Швидкість віджиму, об / хв - до 1200;
Рівень шуму, дБ - 53-70;
Габарити, см (Ш × Г × В) - 60 × 56 × 82.
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на MOYO
Купуй на Stylus

Bosch WVD 2446 S


Пральна машина Bosch WLN 2426 eoe - фото-min
Спосіб установки - окремо стоїть;
Завантаження - фронтальна;
Максимальне завантаження барабана, кг - 5;
Наявність сушки - є (до 2,5 кг);
Управління - електронне;
Енергоспоживання - С;
Споживання енергії, кВт * год / кг - 0,18;
Витрата води за одне прання, л - 45;
Швидкість віджиму, об / хв - до 1200;
Рівень шуму, дБ - 62-75;
Габарити, см (Ш × Г × В) - 60 × 56 × 85.
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на Stylus
Купуй на Hotline

Bosch WVG 30461


Пральна машина Bosch WVG 30461 - фото-min
Спосіб установки - окремо стоїть;
Завантаження - фронтальна;
Максимальне завантаження барабана, кг - 8;
Наявність сушки - є (до 5 кг);
Управління - електронне;
Енергоспоживання - А;
Споживання енергії, кВт * год / кг - 0,18;
Витрата води за одне прання, л - 45;
Швидкість віджиму, об / хв - до 1500;
Рівень шуму, дБ - 52-75;
Габарити, см (Ш × Г × В) - 60 × 59 × 85.
Купуй на Rozetka
Купуй на MOYO
Купуй на Stylus
Купуй на Hotline
Summary
Традиційна німецька якість Bosch: ТОП пральних машин
Article Name
Традиційна німецька якість Bosch: ТОП пральних машин
Description
Пральна машина Bosch: переваги та недоліки різних типів побутової техніки. Огляд і порівняння характеристик, ціни і кращі пропозиції
Author
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

Ми будемо раді почути ваші думки

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.