Як вибрати кращу парову швабру: незалежний ТОП 5

Щоб підтримувати чистоту будинку, одного пилососа ніколи не буває достатньо. Вологе прибирання потрібно робити обов’язково, і бажано частіше. Однак повзати по підлозі з ганчіркою мало хто любить, тим більше, що такий підхід не дає абсолютної чистоти: бактерії залишаються на місці, а в вузькі щілини ганчірка просто не потрапляє. Щоб зробити вологе прибирання швидко і ефективно, варто обзавестися гарною паровою шваброю – гаджетом для миття підлоги гарячим паром під тиском. Як її вибрати і на які 5 парових швабр варто звернути увагу в першу чергу, я зараз і розповім.
Парові швабри: на що звернути увагу при виборі
- Потужність. Оскільки більша частка споживаної паровою шваброю електроенергії йде на нагрів води, потужність пристрою можна вважати аналогом його продуктивності. Більшість парових швабр споживають 1200-1500 ват: для більшості побутових завдань цього цілком вистачить, особливо якщо не гнатися за якимось надшвидким нагріванням.
- Швидкість нагріву. Для того, щоб прийти в робочий стан, паровій швабрі потрібен якийсь час на нагрів води. Чим могутніше пристрій, тим швидше він нагрівається: так, апарат на 1200 ват буде активізуватися протягом 30-40 секунд, а швабрі на 1500 ват вистачить і 15.
- Паровий тиск. Зазвичай становить від 1 до 3 атмосфер. Високий тиск пара дозволяє швабрі справлятися зі складними забрудненнями, буквально збираючи їх. У той же час, низький тиск виявляється більш щадним до підлогових покриттів. Ідеальний варіант – можливість регулювання тиску під різні завдання.
- Подача пару. Вимірюється в грамах на хвилину. Чим вище цей параметр, тим швидше пристрій витрачає воду і тим активніше зволожує оброблювану поверхню. Як правило, даний показник не перевищує 25-50 грам в хвилину. Бажано, щоб його теж можна було регулювати за власним бажанням.
- Обсяг бака. Цей параметр – палиця з двома кінцями. З одного боку, чим більший об’єм бака для води, тим довше швабра може працювати без перерви. З іншого боку, занадто великий бак – додаткова тяжкість і зайвий обсяг. Для побутових цілей цілком достатньо швабри з бачком на 200-500 мл.
- Довжина мережевого кабелю. Як правило, становить 5-7 метрів – цього вистачить для прибирання в більшості кімнат без використання подовжувача.
- Час безперервної роботи. Залежить від таких показників, як обсяг бака і витрата пара в хвилину. Зазвичай дорівнює приблизно десяти хвилинам – якраз для ретельного прибирання в одній великій кімнаті.
- Комплектація. Сама по собі парова швабра здатна мало на що: зручним гаджетом для підтримки чистоти в будинку її роблять комплектні насадки. Бажано, щоб крім звичайної ганчірочки з мікрофібри зі шваброю поставлялися насадки для важкодоступних місць, відпарювання одягу, миття вікон і дзеркал, точечного прибирання, важких забруднень. Крім того, корисною буде спеціальна рукавиця, призначена для захисту рук від гарячої пари.
Також читайте про парогенератори для прибирання квартири: як вибрати найкращі – https://kstech.com.ua/dim/top-pravylnykh-paroheneratoriv-dlia-prybyrannia-kvartyry/
повернутися до меню ↑ТОП 5 парових швабр 2020 року
Парова швабра BLACK+DECKER FSMH13101SM
Потужна і ефективна парова швабра від відомого виробника. Потужності в 1300 ват досить для того, щоб нагріти воду в резервуарі до 110 градусів всього за 15 секунд. У робочому режимі пристрій може перебувати до 10 хвилин. Пів-літровий бак знімається, що перетворює швабру в компактний парогенератор. Є думка, що електричний кабель важкуватий, але при довжині в солідні шість метрів це не дивно.
У комплекті з пристроєм йдуть кілька насадок, включаючи металеву для видалення особливо складних забруднень. Відмінна допомога для господарів великого житла.
- Знімний парогенератор
- Кількість різноманітних насадок
- Важкий кабель
- Невдале кріплення до стіни
Парова швабра Xiaomi Deerma Steam Cleaner DEM-ZQ610 White
Мультифункціональний пристрій від Xiaomi очищає всі поверхні без застосування будь-яких миючих засобів. Висока температура вбиває всі шкідливі мікроорганізми, роблячи дитячу кімнату і дитячі іграшки ідеально чистими і безпечними для дитини. Спеціальна конструкція швабри з рухомою головкою дозволяє очищати від забруднень важкодоступні ділянки. За допомогою струменя гарячої пари, що подається на поверхню губки з фіброю, пароочиститель миттєво видаляє застарілий жир. Пароочиститель має дуже компактні розміри, завдяки чому його легко тримати в руках. Нагрівальний елемент, вбудований в паровий котел, здатний всього за 20 секунд виробити потужний і безперервно подається пар, розігрітий до 150 градусів. Дивно легкий пароочиститель зручно використовувати однією рукою завдяки ручці з можливістю повороту на 270 градусів.
Поки використовую тільки для миття підлоги. Дуже сильно прискорило процес збирання і без того маленької квартири. Якість відмінна, однієї заправки вистачає на однушку в 30 кв.м. Шнур дуже довгий, використовуючи розетку в центрі квартири можна бігати по всій квартирі без перетикання.
- Компактний та легкий
- Швабра з рухомою головкою
- Ручка, яка обертаэться на 270 градусів
- При митті дзеркал і вікон залишає сліди
Парова швабра Tefal VP6557
Досить проста конструктивно, але в той же час дуже цікава парова швабра від Tefal, що заслуговує на довіру. Пристрій класичної компоновки призначений для вологого прибирання підлоги паром під тиском. Для цього тут передбачені три режими викиду пари, серед яких є навіть окремий для ламінату – чи не самого примхливого підлогового покриття. Потужності в 1200 ват вистачить для того, щоб нагріти воду до робочої температури за 30 секунд. Бачка об’ємом 600 мл достатньо для ретельного прибирання навіть великої кімнати. Захист від накипу забезпечує довгий термін служби. У комплекті з пристроєм йде ганчірочка з мікрофібри.
Це найкраща парова швабра з якою мені доводилося зіткнутися. Відмінний дизайн, зручна у користуванні. Прибирає бруд, плями, з одного раза. Три режими подачі пари, за допомогою яких можна видалити будь-який бруд з будь-якого покриття. Легка ручка швабри, легкість зміни ганчірки і легкість в ковзанні. У мене на паркеті відмінно прибирає і без будь-якої хімії !) Нагрівається всього за півхвилини і в комплекті є захисний килимок для сушіння після використання.
- Три режими викиду пари
- Не залишає розлучень
- Маневрена
- Постійно доводиться тримати кнопку включення
Парова швабра Kitfort KT-1004
Доступна і легка в зверненні парова швабра, здатна повністю взяти на себе турботу про чистоту в квартирі або приватному будинку. Прилад відрізняється завидною продуктивністю. Зокрема, потужність апарату становить 1500 ват, так що воду він нагріває швидко і не напружуючись. Подача пара досягає 35 грам в хвилину – 350-мілілітрових бачка для води вистачить на десять хвилин прибирання. Крім того, подачу пари можна регулювати.
У комплекті зі шваброю ви знайдете насадку-скребок, насадку-щітку, роторну насадку і насадку для точечного прибирання. Вага гаджета – менше двох кілограм. З недоліків можна відзначити хіба що не самий довгий мережевий кабель на 4,8 м.
- Можна регулювати подачу пари
- Зручність зберігання
- Закороткий кабель
- Немає чохла або сумки для зберігання насадок
Парова швабра Kitfort KT-1009
У цій збірці KT-1009 – сама бюджетна модель, проте отримала популярність серед покупців. Зокрема, потужність пристрою дорівнює 1300 Вт, обсяг бака для води – 350 мл, а час нагріву води до робочої температури не перевищує 30 секунд. Мережевого шнура довжиною 5 метрів вистачить для прибирання навіть у великій кімнаті.
Невелика вага, три насадки і навіть стаканчик для заливання рідини в комплекті, зручна рукоятка для перенесення. За співвідношенням ціни і якості цю швабру сміливо можна назвати однією з найцікавіших пропозицій на ринку.
- 3 ганчірки в комплекті
- Поворотна насадка для різних кутів
- Зручно тримати в руці
- Погана робота у горизантальному положені
- Незручний клапан ємності для води
- Вимикач розташований низько
FAQ
Не варто. Ламінат взагалі не любить рідини – а вже тим більше, коли вона гаряча і під тиском. У той же час, існують швабри зі спеціальними режимами для ламінату і особливо стійкий ламінат, готовий пережити навіть вологе прибирання з парою, потрібно тільки трохи пошукати.
Так, очистить, нехай навіть, швидше за все, в декілька заходів. Тільки особливо не захоплюйтеся, щоб не розчинити затірку.
Це абсолютно різні пристрої. Миючий порохотяг відмінно підходить для килимів і взагалі регулярного прибирання. А парова швабра створена для того, щоб рятувати тверді поверхні від інтенсивних забруднень за допомогою рідини високої температури під тиском – сміття вона в себе не затягує.

