Топ-10 кращих розумних підлогових ваг

Сьогодні так звана розумна техніка набуває все більшого поширення в побуті звичайних людей. Все більшою популярністю починають користуватися розумні ваги, що представляють собою оригінальну конструкцію, за допомогою якої можна обчислити не тільки масу, але і цілий ряд інших фізіологічних показників, причому всі отримані відомості будуть зберігатися або на спеціальному сервері, або завантажаться у спеціальний додаток в смартфон власника.

Для людей це досить зручно, тим більше, що багато ваги сумісні з різними спортивними програмами. За допомогою розумних ваг можна визначити індекс маси тіла, відсоток жирової, кісткової і м’язової тканини. У магазинах цифрової техніки можна зустріти велику кількість подібної продукції. Підібрати оптимальну не так легко, так як пристрої відрізняються один від одного за принципом роботи, можливостям, функціональної частини і різним іншим параметрам. Ми вирішили допомогти вам у вирішенні цієї проблеми і склали рейтинг кращих розумних ваг 2020 року. Тут ми не тільки детально проаналізуємо найбільш популярні у користувачів моделі, але і дамо кілька корисних порад щодо вибору продукції.

Як грамотно підібрати розумні ваги?

Однією з ключових функцій, які відрізняють дані прилади, є можливість визначити масу жиру, кісток і м’язів в тілі. Принцип роботи виробів базується в більшості своїй на технології біоімпендансного аналізу. Він полягає в тому, що через тканини організму пропускається слабейший електричний імпульс. Кожна тканина в тілі людини характеризується власним показником опору току, на базі чого і проводиться розрахунок. Однак слід пам’ятати, що найбільш дешеві моделі характеризуються значним рівнем похибки при обчисленні аналогічних показників.

Здебільшого ваги обладнані відповідними додатками, причому їх можна встановити як на смартфон, так і в планшет. Коли техніка синхронізується між собою, вся актуальна інформація буде зберігатися в гаджеті у вигляді діаграм, статистичних даних прогресу. Додаток нерідко дає користувачеві корисні поради щодо правильного харчування або ж комплексу фізичних вправ.

У плані електроживлення ваги характеризуються консервативністю – практично всі моделі працюють на батарейках. Тривалість автономної роботи є одним з найважливіших параметрів. У зв’язку з тим, що сучасні ваги обладнані модулями Wi-Fi, Bluetooth і деякими іншими, тому потребують підвищеної споживанні енергії, через що батарейки доведеться міняти досить-таки часто. Фахівці рекомендують не економити на елементах живлення, так як протекшего батарейка може привести пристрій у непридатність.

Коли ми вибирали моделі для включення в рейтинг кращих розумних ваг, то, в першу чергу, керувалися зазначеними вище факторами. Проте, до уваги ми вирішили прийняти співвідношення ціни і якості, а також відгуки користувачів. По кожному пристрою ми постаралися зібрати максимум інформації, щоб після вивчення статті кожен читач зміг підібрати для себе оптимальний девайс.

повернутися до меню ↑

Топ-10 кращих розумних ваг

10. ESPERANZA EBS002K

Ваги підлогові EBS002K від Esperanza – це знахідка як для прихильників здорового способу життя, так і для естетів.

Тепер ви можете не тільки легко контролювати свою вагу, але і прикрасити свою квартиру стильним аксесуаром. Для вашої зручності всі дані відображаються на яскравому рідкокристалічному дисплеї.

Ваги включаються та вимикаються автоматично, що надовго збереже заряд батареї.

ESPERANZA EBS002K

ПЛЮСИ:

 • Мінімалістичний дизайн
 • Низька ціна

МІНУСИ:

 • Вміють лише вимірювати вагу9. Scarlett SC-BS33E077

Продукція відрізняється незначною вартістю, але за своєю ефективністю і точністю практично нічим не поступається дорогим моделям. Ваги підлогові SCARLETT SC-BS33E077 — чудовий спосіб контролювати свою вагу! Електричний прилад обладнаний високочутливими датчиками, якісне високоміцне скло розраховане на максимальну вагу 180 кг (є індикатор перевантаження).

Scarlett SC-BS33E077

ПЛЮСИ:

 • Прийнятна вартість
 • Лінійка різних незвичних дизайнів

МІНУСИ:

 • Лише вимірювання ваги8. Domotec MS-2003A

Електронні портативні ваги є поколінням електронних ваг з невеликими розмірами та оригінальним дизайном. Ваги зручні в роботі, мають високу точність і додаткові функції. Високоякісне загартоване скло та точний сенсор з градацією по 100гр. Розраховані на вагу до 180 кг.

Літня пора року знаменується тим, що ми наводимо себе у форму і перетворюємося зовні після зимової сплячки. Для цієї мети безперечним помічником стануть ваги підлоги. Але їх, як і будь-яку іншу техніку, варто вибирати за багатьма критеріями: зручність, точність та миловидність самого приладу. Саме цим критеріям відповідають електронні ваги Domotec MS-2003A. Насамперед, слід звернути увагу на дизайн електронних ваг. Ваги виготовлені із міцного скла круглої форми, з використанням металевих вставок. Електронне табло, великих розмірів, добре вписується в загальний дизайн і допомагає точно визначити вагу.

З електронними вагами Ви завжди зможете тримати себе у формі та радіти втраченим кілограмам. До того ж, користування вагами Domotec MS-2003A це не тільки просто, але ще й приємно!

Domotec MS-2003A

ПЛЮСИ:

 • Виробляються з якісних і довговічних матеріалів
 • Обчислює всі необхідні параметри
 • Просто налаштовувати і працювати з додатком

МІНУСИ:

 • Збірка не завжди високої якості
 • Не зовсім стабільна робота програмиDomotec MS-2003A
30.07.2022
    

Знайшла відмінну публікацію англійською з оглядом наукових медичних праць (з цитуванням і зазначенням джерел) за оцінкою точності 4-х компонентних (вода, жир, кістки, м'язи) вимірювань методом BIA (біоімпендансний аналіз).
Це стосується всіх ваг такого типу (інших методів вимірювання жиру на вагах не придумано).
Висновок такий: суттєва помилка (до декількох кілограм) у вимірах в залежності від зважується, ні про яку відтворюваності для оцінки динаміки метод теж не годиться. Вимірювання з використанням датчиків і на ногах і на руках одночасно і з використанням двухчастотного методу допомагає не виключити, а зменшити неточність. У Tanita є одні такі ваги. Правда метод BIA навіть в цьому випадку буде давати суттєву помилку, яка просто знижується.
Маркетинг переміг. Особливо стражденним за запитом можу дати посилання на роботу.
Упевнитися в точності і відтворюваності вимірювання значень загального абсолютного ваги мені не представляється можливим: повірочних ваг не маю.
Тим, хто худне нагадаю, що необхідно не втрачати загальну вагу, а набирати за рахунок зменшення жирової маси і збільшення м'язової. Незгодні з таким підходом будуть втрачати м'язову масу зі збереженням жирової набуваючи в'ялість. Правда, виміряти ефективність тренувань ви зможете тільки методом DEXA в лікарні за гроші.

7. BEURER BF 720

Діагностичні підлогові ваги Beurer BF 720 від популярного німецького виробника дозволяють стежити за власною вагою та аналізувати супутні параметри організму. Прилад використовує порівняльний метод, при якому зріст, вік, стать і базова вага попередньо фіксуються в пам’яті для зіставлення з даними наступних вимірювань.

BEURER BF 720

Пропускання струму безпечної величини (біоімпеданс) дозволяє вірогідно визначати частку жирової, м’язової та кісткової тканини, вміст рідини в організмі, а також вираховувати індекс маси тіла, витрати калорій і значення основного обміну речовин, пов’язане з поточним фізичним навантаженням. Отримані результати можна використовувати для коригування дієти, складання програми рухової активності, а також зміни медичних рекомендацій.


ПЛЮСИ:

 • Синхронізується з додатком в автоматичному режимі – програму не потрібно буде запускати
 • Оригінальні режими роботи

МІНУСИ:

 • Не завжди вдається отримати коректні результати6. Xiaomi Mi Smart Scale 2

Ваги електронні підлогові Xiaomi Mi Smart Scale 2 виготовлені в білому кольорі в корпусі з округленими краями з ABS пластику і загартованого скла з прихованим цифровим дисплеєм. Пам’ять пристрою зберігає значення зважування для 16 людей та додатково для гостя.

Відмінною рисою приладу є синхронізація зі смартфоном та комп’ютером за допомогою Bluetooth, завдяки чому всі результати вимірювань використовуються для формування рекомендацій щодо покращення самопочуття. Крім ваги, яка визначається до максимальних 150 кг з точністю до 50 г, модель може зважувати посилки, невеликі речі вагою від 100 грам, а також визначати зусилля балансування.

Xiaomi Mi Smart Scale 2


ПЛЮСИ:

 • Можна зважувати речі вашою до 100г
 • Привабливий дисплей
 • Високоточний датчик, показує вагу з кроком до 50г

МІНУСИ:

 • Бувають випадки, коли ваги автоматично скидають налаштування5. TEFAL BODY UP BM2520

Використовуючи біоелектричний аналіз імпедансу, слідкуйте за вкладками щодо свого складу тіла (жирова маса у відсотках). Більше, ніж просто вага – користуйтесь усіма перевагами цього розумного інструменту аналізу ваги та ІМТ. Автоматичне увімкнення: просто встаньте на платформу, і ваги ввімкнуться. Великий екран робить цей масштаб практичним та простим у використанні, щоб з повною зручністю вести вкладки про ваше здоров’я день у день. Зберігайте до 8 профілів, щоб забезпечити відстеження здоров’я та ваги для всієї родини, з автоматичним розпізнаванням користувачів для зручності та зручності використання.

TEFAL BODY UP BM2520


ПЛЮСИ:

 • Прилад стабільно працює з мобільним додатком
 • Чудова якість збірки
 • Великий термін експлуатації

МІНУСИ:

 • Вельми висока вартістьTEFAL BODY UP BM2520
30.07.2022
    

переваги:
Ваги TEFAL BODY UP BM2520
Сподобалося, що вони великі.
Дизайн, до всього підходить!
Підсвічування, що дуже зручно
Не страшно ставати, дуже стійкі.
Підходять для всіх, хто хоче вести здоровий спосіб життя.
Ну .. і не здоровий теж

4. Surface Precision 9600 Smart Healthy

Високоточні інтелектуальні цифрові ваги з можливістю підключення до програми через Bluetooth точно вимірюють 10 параметрів тіла і дозволяють підключатися до 8 різних користувачів. Функція BabyWeight допомагає дізнатися вагу малюків, домашніх тварин та багажу, а платформа із загартованого чорного скла та нержавіючої сталі з високоякісними електродами надійна та безпечна. Терези витримують до 180 кг. Терези поставляються зі стрічкою для вимірювання обсягів. Смарт-ваги CECOTEC Surface Precision 9600 вимірюють вагу, внутрішній жир, вісцеральний жир, індекс маси тіла, кістки, м’язи, вік тіла, воду, основний обмін та оцінюють фізичний стан. Все це за допомогою спеціального імпульсу, який проходить через тіло (безпечно та абсолютно безболісно).

Surface Precision 9600 Smart Healthy

Усі дані у смартфоні. Додаток сумісний з Android та IOS для зручного, швидкого та персоналізованого управління та візуалізації ваших показників. Сумісні програми: OKOK, IWELLNESS, BALANZAPP, NEW WELLNESS та AIFIT. Терези тонкі, міцні, не ковзають по підлозі. У комплекті поставляється 4 батареї ААА. Автоматичне включення та вимкнення. Терези включаються, коли ви стаєте на них, і вимикаються через кілька секунд після використання без необхідності натискати будь-які кнопки увімкнення / вимкнення. Повний контроль. У комплекті постачається зручний сантиметр для вимірювання об’ємів.


ПЛЮСИ:

 • Дозволяє обчислити відразу 9 біопараметрів
 • Гарне співвідношення преміальної якості і ціни
 • Комплекс сенсорів дуже зручний

МІНУСИ:

 • Не рекомендується користуватися людям з кардіостимуляторами та вагітним жінкам3. Huawei Smart Scale 3 

11 показників тіла — від відсотка жирової тканини до відсотка скелетних м’язів — допомагають краще пізнати себе. Спільно розроблена Інститутом фізичних наук Хефея (Hefei Institutes of Physical Science), Академією наук Китаю та компанією Huawei, науково обґрунтовує кожний виміряний показник. Підключайте ваги по Wi-Fi або Bluetooth та переглядайте дані на телефоні будь-де та будь-коли.

Huawei Smart Scale 3 

Вірогідність вимірювань базується на 4 високоточних індієво-олов’яних електродах і фірмовому алгоритмі визначення складу тіла Huawei TruFit. Завдяки можливості 2-режимного підключення до смартфона або ПК через Wi-Fi та Bluetooth за допомогою програми Huawei Health, ваги отримали доступ до великої бази даних і можливість використання в розрахунках штучного інтелекту. Прилад вміє самостійно розпізнавати до 10 членів сім’ї зі збереженням даних вимірювань в хмарі, прив’язаній до облікового запису. Це дозволяє зручно переглядати та аналізувати записані показання, незалежно від того, де ви знаходитесь. Додатково у вагах є і гостьовий режим, виміри якого не засмічують пам’ять. Прилад отримує електроживлення від 4 батарейок типорозміру ААА, які економно витрачають заряд внаслідок функцій автоматичного включення і відключення.


ПЛЮСИ:

 • Оптимальне співвідношення ціни і якості
 • Можна закласти до 10 індивідуальних профілів
 • Обчислення проводяться в найкоротший час

МІНУСИ:

 • Зустрічаються збої в роботі з програмним забезпеченням2. Gelius GP-BFS003 Blue

Для постійного використання у вашому будинку, гаджет наділений міцним загартованим склом, яке забезпечує міцність та довговічність. Корпус оснащений великим інформативним VA дисплеєм, платформою для ніг, силіконовими накладками на ніжках. Все це створює максимальний комфорт у процесі вашого зважування.
Комфортабельні габарити підходять як дорослим, і дітям. Смарт-ваги витримують навантаження до 180 кг.
Пристрій може автоматично розпізнавати користувачів. Після зв’язку з безкоштовним додатком Fitdays, вам доступні порівняння та детальна статистика, аналіз індексу тіла, підтримка функції дитячого режиму. Кожне зважування супроводжується автоматичною синхронізацією із вашим смартфоном.

Gelius GP-BFS003 Blue

Для правильної постановки своїх цілей вимірюйте вагу, ІМТ, жир, масу тіла без жиру, підшкірний жир, відсоток води в організмі та ще більше 7 параметрів.


ПЛЮСИ:

 • Незначна вартість
 • Ретельно продуманий додаток

МІНУСИ:

 • Для роботи знадобляться відразу 4 батарейки, причому в комплект вони не входять
 • При обчисленні жирового прошарку є певна похибкаGelius GP-BFS003 Blue
30.07.2022
    

переваги:
Багато параметрів, швидко вимірюють, зв'язуються з телефоном швидко

недоліки:
При спарюванні кількох телефонів з вагами зробити онлайн завмер ваги з телефону можна тільки при відсутності іншого телефону поруч або при вимкненому Bluetooth на іншому спареному телефоні.

коментар:
Так, тепер швидке падіння маси при збільшенні навантаження вже нікого не обдурить, відсоток жиру то той самий …

1. Xiaomi YUNMAI S Smart Scale Pink

Yunmai S Smart Scale – це яскравий та стильний гаджет для здоров’я, який своїм дизайном зможе підкорити навіть серця естетів. Заняття спортом завжди приносить у життя більше насичених фарб і припливу сил, і розумні ваги серії S – не виняток.
Інтелектуальні ваги Yunmai S визначають 17 основних даних про тіло, таких як вага, жир, вода, м’язи та інші. Медичний огляд у будь-який час і в будь-якому місці дозволить вам ретельніше стежити за своїм здоров’ям.
Щоразу, коли ви стоїте на YUNMAI, інтелектуальна хмарна система буде оцінювати та аналізувати ваш фізичний стан, а потім пропонувати поради для його покращення. YUNMAI також відстежує статистику вашого тіла, яку потім можна переглянути у звітах у будь-який час.

Xiaomi YUNMAI S Smart Scale Pink

ПЛЮСИ:

 • Розширена функціональність
 • При виробництві використовуються новітні технології
 • Знижена кількість датчиків, але при цьому у них підвищена точність

МІНУСИ:

 • Все ж ціна трохи зависокаповернутися до меню ↑

FAQ

За яким принципом працюють смарт-ваги?

Принцип роботи «розумних ваг з аналізатором маси» або просто аналізаторів складу тіла якраз і заснований на вимірюванні електричного опору тканин при проходженні через них безпечного низкоинтенсивного електричного струму. Отримані дані «розумні ваги» обробляють і аналізують.

Summary
Топ-10 розумних підлогових ваг. Поради з вибору
Article Name
Топ-10 розумних підлогових ваг. Поради з вибору
Description
Які кращі розумні ваги вибрати для зважування за відгуками і співвідношенню ціна / якість? Відповідь в нашому рейтингу - топ 10 найкращих розумних ваг!
Author
Ната Левенець
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

1 коментар

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.