Топ-10 кращих розумних підлогових ваг

Сьогодні так звана розумна техніка набуває все більшого поширення в побуті звичайних людей. Все більшою популярністю починають користуватися розумні ваги, що представляють собою оригінальну конструкцію, за допомогою якої можна обчислити не тільки масу, але і цілий ряд інших фізіологічних показників, причому всі отримані відомості будуть зберігатися або на спеціальному сервері, або завантажаться у спеціальний додаток в смартфон власника.

Для людей це досить зручно, тим більше, що багато ваги сумісні з різними спортивними програмами. За допомогою розумних ваг можна визначити індекс маси тіла, відсоток жирової, кісткової і м’язової тканини. У магазинах цифрової техніки можна зустріти велику кількість подібної продукції. Підібрати оптимальну не так легко, так як пристрої відрізняються один від одного за принципом роботи, можливостям, функціональної частини і різним іншим параметрам. Ми вирішили допомогти вам у вирішенні цієї проблеми і склали рейтинг кращих розумних ваг 2020 року. Тут ми не тільки детально проаналізуємо найбільш популярні у користувачів моделі, але і дамо кілька корисних порад щодо вибору продукції.

Як грамотно підібрати розумні ваги?

Однією з ключових функцій, які відрізняють дані прилади, є можливість визначити масу жиру, кісток і м’язів в тілі. Принцип роботи виробів базується в більшості своїй на технології біоімпендансного аналізу. Він полягає в тому, що через тканини організму пропускається слабейший електричний імпульс. Кожна тканина в тілі людини характеризується власним показником опору току, на базі чого і проводиться розрахунок. Однак слід пам’ятати, що найбільш дешеві моделі характеризуються значним рівнем похибки при обчисленні аналогічних показників.

Здебільшого ваги обладнані відповідними додатками, причому їх можна встановити як на смартфон, так і в планшет. Коли техніка синхронізується між собою, вся актуальна інформація буде зберігатися в гаджеті у вигляді діаграм, статистичних даних прогресу. Додаток нерідко дає користувачеві корисні поради щодо правильного харчування або ж комплексу фізичних вправ.

У плані електроживлення ваги характеризуються консервативністю – практично всі моделі працюють на батарейках. Тривалість автономної роботи є одним з найважливіших параметрів. У зв’язку з тим, що сучасні ваги обладнані модулями Wi-Fi, Bluetooth і деякими іншими, тому потребують підвищеної споживанні енергії, через що батарейки доведеться міняти досить-таки часто. Фахівці рекомендують не економити на елементах живлення, так як протекшего батарейка може привести пристрій у непридатність.

Коли ми вибирали моделі для включення в рейтинг кращих розумних ваг, то, в першу чергу, керувалися зазначеними вище факторами. Проте, до уваги ми вирішили прийняти співвідношення ціни і якості, а також відгуки користувачів. По кожному пристрою ми постаралися зібрати максимум інформації, щоб після вивчення статті кожен читач зміг підібрати для себе оптимальний девайс.

повернутися до меню ↑

Топ-10 кращих розумних ваг

10. Qardio Qardiobase 2

Характеризуються мінімалістичним дизайном: звичайна кругла форма, з зовнішньої сторони ваги закриті міцним склом, пофарбованим в чорний мул і білий колір. Під ним розташовується досить великий і яскравий світлодіодний дисплей. Знизу знаходиться відразу вісім гумових ніжок, які надають моделі максимальну стійкість. Ця модель має вбудованим акумулятором, який заряджається через всім звичний роз’єм microUSB – подібне рішення дозволяє не змінювати батарейки.

Qardio Qardiobase 2-фото

Працює модель на базі технології біоімпенданса. Для того, щоб отримати абсолютно точні відомості, необхідно зважуватися тільки босоніж, бажано просто в нижній білизні. Якщо зважування проводиться в шкарпетках, то ваги покажуть лише вага. Точність всіх даних досить висока – похибка за всіма параметрами не перевищує 2% в порівнянні з професійними техніками гідростатичного зважування.


ПЛЮСИ:

 • Ваги відрізняються значною кількістю унікальних функцій
 • Досить точно вираховують не тільки масу тіла, але і відсоток м’язової і жирової маси

МІНУСИ:

 • Дуже дорого коштуютьКупуй на Rozetka

9. Onetrak CB-502BT

Продукція відрізняється незначною вартістю, але за своєю ефективністю і точністю практично нічим не поступається дорогим моделям. Зовнішнє оформлення стандартне, однак дизайн допомагає даної моделі оптимально вписатися практично в будь-який інтер’єр. Цей дисплей обладнаний яскраво-синім світлодіодним підсвічуванням. Працює прилад на основі трьох стандартних пальчикових батарейок, які поставляються в комплекті з ним. Ваги рівно і стійко стоять на будь-якій рівній поверхні.

Onetrak CB-502BT-фото

З налаштуванням програми на смартфоні або планшеті доведеться деякий час повозитися – для доведеться використовувати або свій аккаунт в соціальних мережах, або електронну пошту. Абсолютно всі дані, пов’язані з конкретною обліковим записом, зберігаються в хмарі, тому ними можна буде скористатися через будь-який пристрій, в тому числі і через звичайний комп’ютерний браузер.


ПЛЮСИ:

 • Прийнятна вартість
 • Зручно працювати з даними
 • Велика кількість дієтологічних можливостей

МІНУСИ:

 • Налаштувати додаток не так легко, як може здатися на перший погляд
 • Похибка при обчисленні частки м’язів і жиру в тілі досить високаКупуй на Rozetka

8. Redmond SkyBalance 740S

Виготовляються на базі таких матеріалів, як метал і загартоване скло. Вся електронна начинка розташовується під пластиковим корпусом, відсік для трьох пальчикових батарейок закритий кришкою з засувкою. Якість збірки приладу цілком гідне, дизайн приємний – апарат з легкістю пишеться в інтер’єр незалежно від стилю його оформлення. За допомогою спеціальної кнопки можна вибирати одиниці вимірювання (доступні кілограми, фунти і Стоун). На фронтальній стороні знаходиться рідкокрісталічний дисплей з підсвічуванням.

Redmond SkyBalance 740S-фото

Перед початком роботи з цим апаратом потрібно зареєструватися в оригінальному додатку Ready for Sky. Ваги включаються і відключаються автоматично. Передача даних на смартфон проводиться протягом 10-15 секунд. Для роботи з персональним аккаунтом потрібно ввести свій зріст, вік і стать. Всі інші розрахунки ваги будуть робити своїми силами.


ПЛЮСИ:

 • Виробляються з якісних і довговічних матеріалів
 • Обчислює всі необхідні параметри
 • Просто налаштовувати і працювати з додатком

МІНУСИ:

 • Збірка не завжди високої якості
 • Не зовсім стабільна робота програмиЧудові ваги REDMOND
REDMOND SkyBalance 740S
25.06.2021
    

переваги:
Ваги REDMOND 740-S
Сподобалося, що вони великі.
Дизайн, до всього підходить!
Підсвічування, що дуже зручно
Не страшно ставати, дуже стійкі.
Підходять для всіх, хто хоче вести здоровий спосіб життя.
Ну .. і не здоровий теж

Купуй на RozetkaКупуй на MOYO

7. Medisana BS 444

Ця модель відрізняється двома важливими характеристиками – з їх допомогою можна визначити швидкість обміну речовин в організму, ще тут же є режим для атлетів. Для стабільної роботи необхідно завантажити оригінальний додаток. Однак воно не має повноцінної русифікації, тому працювати з ним буде досить проблематично, є немає знання англійської мови. Дана модель здатна витримувати значну масу – до 180 кг.

Medisana BS 444-фото

Самі ваги володіють компактними габаритними розмірами, невеликою масою, дизайн оригінальний і дуже цікавий, тому апарат здатний органічно вписатися в будь-який інтер’єр. Він буде добре виглядати на будь-якому підлогове покриття – килимі, ковролине, ламінат, лінолеум, керамічну плитку і так далі.


ПЛЮСИ:

 • Синхронізується з додатком в автоматичному режимі – програму не потрібно буде запускати
 • Оригінальні режими роботи

МІНУСИ:

 • Не завжди вдається отримати коректні результатиКупуй на Rozetka

6. Yunmai M1302

Унікальна китайська модель дозволить отримати відразу 17 різновидів даний про свій організм. За допомогою подібної діагностики буде значно простіше отримати уявлення про загальний стан здоров’я. Всі відомості, отримані через ці ваги, відправляються в спеціальне хмара, де проходять обробку через оригінальний алгоритм, який забезпечує максимальну точність і конфіденційність результатів.

Yunmai M1302-фото

Продукція обладнана вбудованим літій-іонним акумулятором, ємність якого становить 1000 мАг. Він заряджається через звичайний microUSB кабель. Всього три години зарядки забезпечить роботу пристрою на термін до 180 днів. Працює апарат за принципом біоімпедансного аналізу. Синхронізація з планшетом або смартфоном здійснюється відразу ж після скачування програми. У самій програмі можна буде не просто дізнатися певні відомості про свій організм, але і отримати ряд рекомендацій для того, щоб підтримувати тіло в здоровому стані.


ПЛЮСИ:

 • Можна підключати до самих різних мобільних додатків
 • Дисплей великий і дуже інформативний
 • Є вбудований акумулятор, що працює без підзарядки дуже довгий час

МІНУСИ:

 • Бувають випадки, коли ваги автоматично скидають налаштуванняКупуй на RozetkaКупуй на Foxtrot

5. Nokia WBS05

Ця продукція характеризується дуже високою якістю виготовлення і збірки, всі елементи і функції тут дуже добре продумані. Зовнішнє оформлення теж досить привабливо оформлено. На великий рідкокристалічний дисплей ваги можуть виводити значну кількість даних. Зокрема, тут є графіки зміни ваги, можна тримати контроль за власним харчуванням, обчислювати ступінь наближеності до заданої щоденної активності і так далі.

Nokia WBS05-фото

Ваги оснащуються досить-таки потужним модулем Wi-Fi, тому всі відомості можна буде отримати, навіть перебуваючи від них на значній відстані. У моделі ще є набір оригінальних датчиків, які тримають під контролем якість повітря в приміщенні, де вони знаходяться. Девайс здатний вимірювати пульс, виводити на дисплей прогноз погоди на поточний день.


ПЛЮСИ:

 • Прилад стабільно працює з мобільним додатком
 • Чудова якість збірки
 • Великий термін експлуатації

МІНУСИ:

 • Вельми висока вартістьВаги Нокіа – мій огляд
Nokia WBS05
25.06.2021
    

Знайшла відмінну публікацію англійською з оглядом наукових медичних праць (з цитуванням і зазначенням джерел) за оцінкою точності 4-х компонентних (вода, жир, кістки, м'язи) вимірювань методом BIA (біоімпендансний аналіз).
Це стосується всіх ваг такого типу (інших методів вимірювання жиру на вагах не придумано).
Висновок такий: суттєва помилка (до декількох кілограм) у вимірах в залежності від зважується, ні про яку відтворюваності для оцінки динаміки метод теж не годиться. Вимірювання з використанням датчиків і на ногах і на руках одночасно і з використанням двухчастотного методу допомагає не виключити, а зменшити неточність. У Tanita є одні такі ваги. Правда метод BIA навіть в цьому випадку буде давати суттєву помилку, яка просто знижується.
Маркетинг переміг. Особливо стражденним за запитом можу дати посилання на роботу.
Упевнитися в точності і відтворюваності вимірювання значень загального абсолютного ваги мені не представляється можливим: повірочних ваг не маю.
Тим, хто худне нагадаю, що необхідно не втрачати загальну вагу, а набирати за рахунок зменшення жирової маси і збільшення м'язової. Незгодні з таким підходом будуть втрачати м'язову масу зі збереженням жирової набуваючи в'ялість. Правда, виміряти ефективність тренувань ви зможете тільки методом DEXA в лікарні за гроші.

Купуй на Rozetka

4. Ваги електронні Noerden MINIMI

Цей пристрій можна зустріти в магазинах цифрової техніки в двох колірних варіантах – чорному і білому. Виробник позиціонує свій продукт як сімейну підлогову модель, яка відрізняється цілком прийнятною вартістю. У комплекті з вагами поставляються три пальчикових батарейки. Верхня сторона проводиться з оригінального ретельно загартованого скла, здатного витримати близько 150 кг. Під ним розташовується відразу чотири сенсора високої точності, розроблені на основі новітніх технологій біоімпедансного аналізу. Діаметр кожного з сенсорів становить 50 мм, завдяки чому вони здатні оцінити загальний стан людського організму відразу по 9 різними параметрами.

Noerden MINIMI-фото

Нижня сторона апарату пластикова, є прогумовані ніжки і відсік, де розміщуються батарейки. Табло ваг включається тільки в процесі вимірювань. Для синхронізації зі смартфоном є спеціальний додаток від Noerden, в якому після установки треба буде зареєструватися. Синхронізація осуществляюется через Bluetooth.


ПЛЮСИ:

 • Дозволяє обчислити відразу 9 біопараметрів
 • Гарне співвідношення преміальної якості і ціни
 • Комплекс сенсорів дуже зручний

МІНУСИ:

 • Не рекомендується користуватися людям з кардіостимуляторами та вагітним жінкамКупуй на Rozetka

3. MGB Body fat scale

На третьому місці знаходиться дуже зручна у використанні модель, яка дозволяє виміряти близько 15 показників. До них відноситься рівень підшкірного жиру, співвідношення м’язів і кісткової маси, ваги здатні навіть виміряти метаболічний вік. Як стверджують фахівці, ця модель буде корисною всім людям, кому не байдужий стан їх здоров’я, спортсменам, а також тим, хто сидів на дієті. Ваги здатні створити аж до 10 індивідуальних профілів – вистачить навіть на велику сім’ю. Для кожного облікового запису потрібно буде вказувати зростання, стать, деякі інші дані, які застосовуються для виробництва необхідних розрахунків.

MGB Body fat scale-фото

У ваг передбачений потужний модуль Bluetooth, що забезпечує високошвидкісну бездротову передачу даних смартфону або планшету. Для того, щоб скористатися всіма функціями розумних ваг, доведеться встановити на планшет або смартфон додаток AiFit. Апарат може витримати навантаження до 180 кг, включається і відключається самостійно.


ПЛЮСИ:

 • Оптимальне співвідношення ціни і якості
 • Можна закласти до 10 індивідуальних профілів
 • Обчислення проводяться в найкоротший час

МІНУСИ:

 • Зустрічаються збої в роботі з програмним забезпеченнямКупуй на Rozetka

2. Huawei AH100 Body Fat Scale

Незважаючи на прийнятну вартість, ця модель корейського виробництва характеризується стильним зовнішнім виглядом і чудовою збіркою. Лицьова сторона скляна, має привабливий перловий відтінок. Зовнішнє оформлення приладу можна назвати мінімалістичним – в очі кидається тільки логотип виробника, розташований трохи нижче центру. Продукція відрізняється незначними габаритними розмірами. Ніжки виробляються з прогумованого пластика, мають невеликий люфт, тому ваги будуть щільно стояти навіть на не зовсім рівних поверхнях.

Huawei AH100 Body Fat Scale-фото

Прилад працює відразу від чотирьох батарейок мізинчикових типу. дисплей знаходиться в центрі верхньої частини, він світлодіодний, відображає цифри і букви. Дані добре читаються, ніякого фонового світіння тут не передбачено, що також позитивно позначається на їх читання.


ПЛЮСИ:

 • Незначна вартість
 • Ретельно продуманий додаток
 • Можна синхронізувати з фітнес-браслетами

МІНУСИ:

 • Для роботи знадобляться відразу 4 батарейки, причому в комплект вони не входять
 • При обчисленні жирового прошарку є певна похибкаГірка правда
Huawei AH100 Body Fat Scale
25.06.2021
    

переваги:
9 параметрів, швидко вимірюють, зв'язуються з телефоном швидко

недоліки:
При спарюванні кількох телефонів з вагами зробити онлайн завмер ваги з телефону можна тільки при відсутності іншого телефону поруч або при вимкненому Bluetooth на іншому спареному телефоні.

коментар:
Так, тепер швидке падіння маси при збільшенні навантаження вже нікого не обдурить, відсоток жиру то колишній …

Купуй на RozetkaКупуй на Foxtrot

1. Ваги електронні Noerden SENSORI

Цілком передбачувано, що в лідерах нашого огляду кращих розумних ваг виявилася ця модель. Перш за все, вона була запущена в продаж значно пізніше за інших пристроїв, які увійшли в цей рейтинг, тому є найновішою. Крім того, при її виробництві були задіяні абсолютно нові технології. Перш за все, під поверхнею скла ніяких датчиків тут не виявлено. Саме скло є одним великим датчиком. Всі дані протягом всього пари секунд перенаправляються на смартфон власника, де б він не знаходився, так як у ваг є модуль Wi-Fi.

У цього гаджета є функція вимірювання пульсу – у аналогічних приладів з рейтингу такої функції не передбачено. Ваги можуть оцінювати стан здоров’я користувача відразу по 10 показникам, працювати з ними дозволено необмеженій кількості осіб.

Noerden SENSORI-фото

ПЛЮСИ:

 • Розширена функціональність
 • При виробництві використовуються новітні технології
 • Знижена кількість датчиків, але при цьому у них підвищена точність

МІНУСИ:

 • Все ж ціна трохи зависокаКупуй на Rozetka

Ми підібралися до завершення нашого огляду кращих розумних ваг. Ми постаралися розглянути ключові корисні якості найбільш поширених моделей, щоб ви могли вибрати собі найбільш підходящу модель. Якщо ж деякі питання ще залишилися – ви завжди можете задати їх у коментарях до статті. Ми постараємося на них відповісти якомога швидше.

повернутися до меню ↑

FAQ

За яким принципом працюють смарт-ваги?

Принцип роботи «розумних ваг з аналізатором маси» або просто аналізаторів складу тіла якраз і заснований на вимірюванні електричного опору тканин при проходженні через них безпечного низкоинтенсивного електричного струму. Отримані дані «розумні ваги» обробляють і аналізують.

НазваХарактеристикиЦіна

Qardio Qardiobase 2

Qardio Qardiobase 2-фото
Тип ваг: підлогові;

Механізм: електронний;

Максимальне навантаження (кг): 180;

Ціна поділки (г): 100;

автовключення; автовимкнення;

синхронізація з ПК / телефоном;

розрахунок індексу маси тіла;

Матеріал платформи / чаші: скло;

Розміри (мм): 340x340x23;
Купуй на Rozetka

Onetrak CB-502BT

Onetrak CB-502BT-фото
з діагностикою

синхронізація зі смартфоном

розрахунок ІМТ (BMI)

скляна платформа

навантаження до 180 кг

дуже точне вимірювання

запам'ятовування даних користувача

автовключення, автовимкнення

індикація заряду батареї

індикація перевантаження
Купуй на Rozetka

Redmond SkyBalance 740S

Redmond SkyBalance 740S-фото
електронні підлогові ваги

платформа з металу і скла

навантаження до 150 кг

дуже точне вимірювання

обчислення надлишків жирової тканини

визначення масової частки води

запам'ятовування даних користувача

автовключення, автовимкнення

підсвічування символів дисплея
Купуй на Rozetka
Купуй на MOYO

Medisana BS 444

Medisana BS 444-фото
електронні підлогові ваги

діагностичні

синхронізація по Bluetooth

платформа з металу і скла

навантаження до 180 кг

дуже точне вимірювання

вимір росту

обчислення надлишків жирової тканини

визначення масової частки води

запам'ятовування даних користувача

автовключення, автовимкнення

підсвічування символів дисплея
Купуй на Rozetka

Yunmai M1302

Yunmai M1302-фото
електронні підлогові ваги

діагностичні

синхронізація по Bluetooth

платформа з металу і скла

навантаження до 180 кг

дуже точне вимірювання

обчислення надлишків жирової тканини

визначення масової частки води

запам'ятовування даних користувача

автовключення, автовимкнення

підсвічування символів дисплея
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot

Nokia WBS05

Nokia WBS05-фото
електронні ваги

з діагностикою

синхронізація по Wi-Fi і Bluetooth

платформа з металу і пластика

навантаження до 180 кг

дуже точне вимірювання

обчислення надлишків жирової тканини

визначення масової частки води

запам'ятовування даних користувача

автовключення, автовимкнення

підсвічування символів дисплея
Купуй на Rozetka

Noerden MINIMI

Noerden MINIMI-фото
Тип ваг: підлогові;

Механізм: електронний;

Максимальне навантаження (кг): 150;

Ціна поділки (г): 100;

Одиниці виміру: кг / фунти;

автовключення; автовимкнення;

синхронізація з ПК / телефоном;

розрахунок індексу маси тіла;

Форма платформи: квадратна;

Матеріал платформи / чаші: скло;

Розміри (мм): 260x27x260
Купуй на Rozetka

MGB Body fat scale

MGB Body fat scale-фото
електронні ваги

з діагностикою

синхронізація по Bluetooth

визначення частки жирової тканини, визначення частки
м'язової тканини, визначення частки води, визначення
частки кісткової тканини

платформа з металу і пластика

навантаження до 150 кг

дуже точне вимірювання

запам'ятовування даних користувача

автовключення, автовимкнення

підсвічування символів дисплея
Купуй на Rozetka

Huawei AH100 Body Fat Scale

Huawei AH100 Body Fat Scale-фото
Призначення-діагностичні (SMART)

Матеріал-скло

Колір-білий

Максимальна вага-150 кг

Крок шкали вимірювання-0.1 кг

Пам'ять (к-ть Користувачів) -10
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot

Noerden SENSORI

Noerden SENSORI-фото
Допустима вага 180 кг.

Точність вимірювання + -100 м

Розміри: 31 * 31 * 2,5 см.

Дисплей: LED.

Підключення: Wi-Fi / Bluetooth.

Харчування: 4 елементи типу ААА.

Кількість вимірюваних показників: 10
Купуй на Rozetka
Summary
Топ-10 розумних підлогових ваг. Поради з вибору
Article Name
Топ-10 розумних підлогових ваг. Поради з вибору
Description
Які кращі розумні ваги вибрати для зважування за відгуками і співвідношенню ціна / якість? Відповідь в нашому рейтингу - топ 10 найкращих розумних ваг!
Author
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

Ми будемо раді почути ваші думки

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.