Корейський гігант Samsung сьогодні відомий в першу чергу смартфонами та смартгодинниками з лінійки Galaxy. Однак чимало у цій компанії й самої різної периферії, від твердотілих накопичувачів до навушників. А навушники та гарнітури Samsung пропонує досить цікаві — відмінні компаньйони для смартфонів на iOS і Android і взагалі будь-яких пристроїв. Про те, як вибрати навушники Samsung і які 5 з них гідні звання кращих, читайте в цьому матеріалі.

На що звернути увагу при виборі навушників Samsung

Конструкція.

Те, на що при виборі навушників звертаєш увагу в першу чергу. Зазвичай виділяють наступні формфактори:

  • вкладки — компактні пристрої, які вставляються в вушні раковини, але не затикають вушний канал. Вони не здатні забезпечити пасивну звукоізоляцію і потужні баси з ефектом «бочки», як у вакуумних аналогів, зате дають повітряну і прозору сцену, а заодно дозволяють чути те, що відбувається навколо;
  • внутрішньоканальні — їх ще називають «затичками» – інший варіант компактних навушників, головна фішка яких в тому, що вони перекривають вушний канал. Це дає непогану пасивну звукоізоляцію і пружний насичений бас при невеликих габаритах;
  • накладні — закривають вушні раковини зовні, нехай і не до кінця: ні про яку звукоізоляції мови тут немає, зате і небезпеки для слуху — теж;
  • повнорозмірні — повністю закривають вушну раковину зовні, що дає хороший захист від зовнішніх шумів і забезпечує найвищу якість звуку.

Підключення.

Тут все просто. Навушники можуть бути:

  • дротовими — такі підключаються через 3,5-міліметровий аудіовхід або через порт USB (останнім часом популярність набирає саме останній варіант). Вони не вимагають додаткового живлення і не страждають від затримок сигналу або обривів з’єднання, але з ними потрібно звикнути до бовтання проводів;
  • бездротовими — вони з’єднуються з джерелом звуку через Bluetooth. Головна їхня перевага — ніяких кабелів, сигнал передається по повітрю. Це дійсно зручно та у сучасних моделей абсолютно не позначається на якості звуку. Але потрібно пам’ятати про необхідність заряджати не тільки, наприклад, смартфон, але і навушники;
  • бездротовими true wireless – TWS-навушники в останні кілька років перебувають на піку моди: це повністю бездротові пристрої, динаміки яких і з телефоном, і один з одним з’єднуються тільки по повітрю. Найкомпактніший і зручний формат мобільного музики сьогодні.

Технічні характеристики.

Тут варто виділити три основних моменти:

  1. потужність (у межах 100 МВт буде цілком достатньо);
  2. опір (зазвичай становить від 16 до 32 Ом);
  3. чутливість (оптимальне значення — близько 105-110 дБ).

Головне, щоб ці параметри відповідали характеристикам джерела звуку. Але в будь-якому випадку, перед покупкою навушники обов’язково потрібно приміряти й протестувати — адже слухаємо ми музику, а не цифри.

Функції гарнітури.

Майже всі актуальні навушники Samsung виробляються з розрахунком на роботу зі смартфоном. Тому свої пристрої корейський гігант оснащує функцій гарнітури: мікрофонами, клавішами управління гучністю і перемиканням треків, кнопками відповіді й скидання виклику. Зі смартфоном працюватимуть і звичайні навушники, але гарнітура все ж куди зручніше.

Шумозаглушення.

Воно може бути пасивним і активним. Пасивне шумозаглушення — це фізичне блокування зовнішніх шумів. Їм відрізняються внутрішньоканальні вакуумні та повнорозмірні навушники. Активне шумозаглушення цікавіше, адже воно працює шляхом програмних алгоритмів, які відсікають зовнішні шуми в залежності від профілю. Зокрема, Galaxy Buds здатні блокувати весь зовнішній шум, але пропускати мову співрозмовника. Це дуже зручно, проте швидше садить акумулятори навушників, та й самі пристрої з такою функцією коштують дорожче.

повернутися до меню ↑

ТОП-5 навушників Samsung

Samsung Galaxy Buds Live

samsung-buds-live-фото

Старша модель в лінійці Samsung Galaxy Buds. На відміну від своїх більш доступних побратимів, ці true wireless навушники виконані в форматі не вакуумних затичок, а просто вкладок незвичайної форми, схожою на боби. Зрозуміло, про пасивне шумозаглушення з такою конструкцією говорити не доводиться, та й активне працює не так ефективно, як хотілося б. Але це цілком розумна плата за зручність носіння, приємний звук з прозорою сценою, три високочутливих мікрофонів, 5-6 годин роботи на одному заряді акумулятора і підтримку бездротової зарядки.

Навушники обійдуться вам замалим не 4500 гривень.


ПЛЮСИ:

  • Зручність
  • Привабливість
  • Сумісність зі всіма пристроями
  • Гарний акумулятор

МІНУСИ:

  • Потрібно звикнути до їх форми
  • Не найкращий мікрофон



Samsung Galaxy Buds Live
14.02.2021
    

Користуюся близько місяця. Зовнішній вигляд дуже радує око. Сидять дуже добре, звичайно вкладки у мене з вух постійно вивалювалися, а з цими таких проблем немає. Звук для блютуз навушників відмінний, але більше підійде для музики з басами, потенціал рок-музики вони не розкривають. Брав частково для користування в авто, тому було важливо чути зовнішні шуми якщо хтось сигналить, наприклад, а якщо треба присутнє
активне шумозаглушення. Мікрофон взагалі не розрахований для користування на вулиці, співрозмовники страждають від зовнішніх шумів капітально, а також якщо йдеш в шапці вона тре по мікрофону і додає зайвих шумів, звісно в офісі таких проблем. Заряд тримає відмінно, на два дні мінімум вистачає!

Samsung Galaxy Buds +

samsung-galaxy-Buds+

Ці навушники займають центральне місце серед true wireless гарнітур Samsung: якраз між звичайними Galaxy Buds і Galaxy Buds Live. Цей момент вплинув і на ціну, і на функціонал. Скажімо, акумулятор тут більш місткий: одного заряду батареї вистачає аж на 11 годин прослуховування. Кейс підтримує швидку зарядку: за три хвилини можна зарядити на цілу годину музики.

Так чи інакше, основні риси сімейства наявності: стильний дизайн в декількох яскравих кольорах, непогана комплектація, шикарний звук і розумна система активного шумозаглушення. Коштують Galaxy Buds + трохи дорожче своїх молодших братів: близько 4500 гривень.


ПЛЮСИ:

  • Зручне керування
  • Гарна ергономіка
  • Автономість

МІНУСИ:

  • Низький запас гучності
  • Замало низьких частот



Samsung Galaxy Buds

Samsung Galaxy Buds - фото

Базова і, напевно, найпопулярніша модель true wireless навушників Samsung. Одного заряду вистачає приблизно на 5-6 годин роботи в режимі розмови. Передбачено захист від води по класу IPX2, так що митися з ними в вухах не варто, але в дощ, в принципі, можна не знімати. До телефону пристрій підключається по протоколу Bluetooth версії 5.0.

Кейс підтримує бездротову зарядку. У комплекті йдуть три пари змінних амбушур різного розміру і три пари знімних кріплень. Втім, і без останніх навушники тримаються у вухах цілком спокійно — благо важать всього по 6 грамів і майже не відчуваються. Деякі користувачі скаржаться на не зовсім коректну роботу функції «розумного» шумозаглушення, але при ціні в 3500 гривень можна і потерпіти.


ПЛЮСИ:

  • Якість
  • Звучання
  • Ціна

МІНУСИ:

  • Без активного шумозаглушення
  • Не найкраща автономність



Samsung Galaxy Buds2 Pro

Samsung Galaxy Buds2 Pro - фото

Формат true wireless. А завдяки надійному кріпленню і місткому акумулятору для занять спортом і довгих походів вони досі підходять куди краще аналогів. Принаймі, навіть якщо випромінювач випаде з вуха, він точно нікуди не дінеться, а просто зависне на дроті. А, наприклад, ця модель внутрішньоканальних навушників здатна пропрацювати до 10 годин на одному заряді вбудованої батареї — цілком солідний результат.

Без знижок ця симпатична, зручна і практична модель для фітнесу обійдеться вам приблизно в 1900 гривень — цілком розумна ціна за комфорт і надійність. Стильний вигляд, гідний звук, три пари змінних амбушур в комплекті — що ще потрібно для щастя?


ПЛЮСИ:

  • Дуже зручний обід
  • Низька ціна
  • Автономність
  • Низька вага

МІНУСИ:

  • Без активного шумозаглушення



Samsung EO-BG950 U Flex
15.02.2021
    

Відразу ж оцінив зручність амбушур в Bluetooth гарнітурі Samsung Level Flex, все-таки ця фірма виробляє тільки якісний товар. Так, ціна не маленька, але я і дня не шкодувала про витрачені гроші. Вони маленькі, зручно сідають у вуха, не випадають, і, що найголовніше, немає цих непотрібних проводів, які постійно заплутувалися і ламалися на згинах. Звук виходить дуже якісним і чистим. Мікрофон вбудований: ніякого шипіння під час розмови не чути, чутність просто ідеальна. І знаходиться він прямо в корпусі. Вбудований літій-іонний акумулятор забезпечує тривалий бездротове функціонування. Якщо точніше, тримається заряд приблизно 10 годин, не менше.

Samsung EO-EG920

samsung_eo-eg920-фото

Найдоступніші навушники Samsung в цій збірці. Всього за 400 гривень нам пропонують універсальну дротяну гарнітуру, яка підключається до джерела звуку через стандартний mini jack діаметром 3,5 мм. Пристрій поставляється в чотирьох кольорах, причому на вибір представлені не тільки класичні чорний і білий варіанти, але і яскраво-червона і синя версії. Навушники внутрішнього типу оснащені знімними вушними кріпленнями та забезпечують спокійний м’який саунд і прозору сцену, хоча зірок з неба, звичайно, не хапають.

Для екстремальних музичних стилів краще підібрати «вушка» по дорожчє, але як універсальна недорога гарнітура на кожен день EO-EG920 підійде якнайкраще.


ПЛЮСИ:

  • Доступна ціна
  • Зручні

МІНУСИ:

  • Дротові
  • Не має захисту від перегину



Про TWS навушники від інших брендів читайте тут:

https://kstech.com.ua/navushnuku-i-garnitury/krashchi-tws-navushnyky-nezalezhnyi-top-2020-roku/

повернутися до меню ↑

FAQ

Які навушники Samsung краще, дротові або бездротові?

Сьогодні в моді бездротові навушники: вони зручні, компактні й відмінно рятують від бовтання кабелів. Але у провідних теж є свої плюси. Класичні навушники коштують дешевше, не потребують додаткового живлення, не страждають від проблем з розривом з’єднання або затримкою сигналу і взагалі відрізняються надійністю і невибагливістю. Не кажучи вже про те, що в сегменті професійних навушників першість ще довго будуть тримати саме провідні моделі. Так що вибір тут — питання, в першу чергу, смаку.

Чи можна використовувати навушники Samsung з комп’ютером?

Зрозуміло, навушники Samsung будуть працювати й з телефонами Samsung, і зі смартфонами інших виробників, і з комп’ютерами, і з приставками, і з плеєрами, і взагалі з будь-якими пристроями. Головне, щоб у джерела звуку був відповідний інтерфейс: аудіовихід, порт USB або Bluetooth.

Бездротові навушники Samsung звучать гірше дротових?

Тут все залежить від якості навушників. Хороша бездротова гарнітура, та ще й з підтримкою кодека AptX, буде звучати однозначно краще, ніж погана дротова. Водночас велика частина професійних навушників саме провідні. Тому перед покупкою пристрій обов’язково потрібно послухати.

Summary
Кращі навушники Samsung: незалежний Топ-5
Article Name
Кращі навушники Samsung: незалежний Топ-5
Description
Які навушники Samsung обрати? Огляд 5 кращих моделей, відгуки реальних покупців, відповіді на найпопулярніші питання. Характеристики кожного товару. На що саме звернути увагу при виборі?
Author
Корч Олексій
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

Ми будемо раді почути ваші думки

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.