Топ-7 бездротових навушників за оцінками користувачів

У рейтингу бюджетних бездротових навушників я зібрав 7 кращих моделей 2022 року. При виборі моделей я орієнтувався на переваги користувачів, рейтинги продажів і відгуки реальних власників.
Популярність бездротових навушників набирає обертів. Причини – впровадження технологій, що поліпшують якість звуку і стабільність з’єднання. Ще кілька років тому бездротові навушники з мікрофоном і заявкою на хороший звук були для багатьох розкішшю, сьогодні за зручність багато платити не треба – серед недорогих моделей з’явилося чимало гідних зразків.
Критерії відбору – якість звуку, автономність і позитивні відгуки власників. Щоб максимально покрити інтереси всіх цільових аудиторій, в рейтинг увійшли навушники різних форм-факторів, включаючи повнорозмірні закриті.

ТОП-7 найкращих бюджетних бездротових навушників
Sony WH-CH510
Сьоме місце ТОПу займають навушники Sony WH-CH510. Накладні навушники закритого типу з повертаються чашами, під якими приховані 30 мм динаміки. Вони видають якісний збалансований звук в діапазоні від 20 до 20000 Гц. Використовують новітню технологію bluetooth 5.0 – стабільне з’єднання на відстані до 10 м без обривів зв’язку переривань + економія енергії.
Вбудованого акумулятора в режимі прослуховування музики на середній гучності вистачить на 35 годин роботи, а 10-хвилинна швидка зарядка подарує навушникам ще 90 хвилин життя. Цикл повної зарядки – 4,5 годин. Час роботи в режимі розмови становить близько 30 годин. Управління інтуїтивно зрозуміле – 3 клавіші на правій чаші дозволяють регулювати гучність, перемикати треки і викликати голосового асистента. Там же розташований роз’єм Type C для зарядки. А ось підключення по дроту не передбачено, як і можливості сполучення з кількома пристроями одночасно.
Ціна компенсує всі перераховані недоліки – одні з найдешевших бездротових повнорозмірних навушників на ринку. Для порівняння ми включили в рейтинг JBL Tune 500BT з ідентичним цінником. Вони явно поступаються за якістю звуку і автономності, використовують bluetooth 4.0.
- Дизайн (компактні, 3 кольори)
- Bluetooth 5.0
- Просте управління
- Не можна слухати під час зарядки
- Немає шумозаглушення
- Якість мікрофона
ПЕРЕВАГИ:
легкі; тримають акумулятор понад 30 годин; простий і ергономічний дизайн
НЕДОЛІКИ:
Головний недолік - в накладних навушниках неможливо знаходитися більше години або двох
HUAWEI CM70
На шостому місці HUAWEI CM70. Внутрішньоканальні, як кажуть в народі – вакуумні навушники. Особливість – глибока і щільна посадка в вушній раковині. Ідеальне положення гарантують кут нахилу динаміка по відношенню до корпусу і набір комплектних силіконових амбушурів. Цим забезпечуються відмінна пасивна шумоізоляція і поліпшення якості звучання. В даному випадку воно підкріплене 9,2-мм динаміками з поліуретанової діафрагмою і титановим покриттям.
Між собою навушники з’єднані кабелем і шийним ободом. Блок управління розташований праворуч. Складається з трьох кнопок – функціональна і регулювання гучності. Зліва є аналогічний блок, в якому прихований акумулятор, що забезпечує до 18 годин автономної роботи. Зарядка займає трохи більше години.
Особливості моделі:
- можливість підзарядки від смартфона в момент використання;
- вологозахист IPX5 – не страшно потрапити під дощ або сильно спітніти;
- вбудований мікрофон непоганої якості. Виробником заявлена захист від вітру, але на практиці розмовляти в галасливих місцях складно;
- несподівані яскраві кольори: «бурштиновий схід», «смарагдовий зелений», «срібло місячного світла». Для любителів класики – чорний;
- вбудовані магніти, навушники з’єднуються на шиї, що зручно.
- При кріпленні навушників один до одного відтворення ставиться на паузу.
- Вологозахист IPX5
- Пауза при з’єднанні навушників магнітом
- Bluetooth 5.0
- Матеріали корпусу і обплетення кабелю
- Контрольні кнопки не позначені тактильно
- Оновлення прошивки можна встановити тільки з пристроїв Huawei
JBL Tune 500BT
П’яту сходинку займають JBL Tune 500BT. Накладні закриті навушники зі складними поворотними чашами. Фірмове акцентування на баси не тільки зберігається, але й примножується особливостями форм-фактора. Заявлений частотний діапазон – 20-20 000 Гц. Підключаються тільки по bluetooth, в т. Ч. До декількох пристроїв одночасно. Bluetooth не останньої версією. На стабільність з’єднання це критично не впливає, а от на автономності позначається. Поступається всім конкурентам, від 1 заряду працює до 16 годин. Зарядка займає близько 2 годин.

Є вбудований мікрофон, але немає шумозаглушення, що робить практично неможливим використання в якості гарнітури в галасливих місцях. Управління – кнопка включення / виключення і 3 функціональні кнопки на правій чаші (пауза / відтворення, регулювання гучності і перемикання треків). Виглядають навушники для своєї ціни пристойно, випускаються в синьому, чорному, рожевому і білому кольорах. Якість матеріалів, з яких вони виготовлені, кульгає: користувачі скаржаться на кожзам, що тріскається і розсипається і крихкий пластик.
- Компактність і вага
- Якість басів
- Зручне управління
- Погана шумоізоляція
- Фоновий шум в режимі очікування і на маленькій гучності
- Не підключаються по кабелю
Marshall Major IV
На четвертому місці, Marshall Major IV. Major IV забезпечує більше 80 годин безперервного бездротового відтворення з можливістю швидкого заряджання – всього 15 хвилин заряджання забезпечать 15 годин прослуховування. Ці навушники дійсно створені для тривалого використання.

Major IV можна заряджати бездротовою мережею, так що тепер заряджати і йти стало простіше, ніж будь-коли. Ви можете акуратно покласти навушники на зарядний майданчик, а матова силіконова окантовка на вушній кришці гарантує, що вони не рухатимуться. Витрачайте менше часу на пошуки зарядного пристрою в плутанині проводів і більше часу на прослуховування музики.
Читайте також:
https://kstech.com.ua/telephoni-ta-plansheti/nezalezhnyi-top-6-biudzhetnykh-mobilnykh-telefoniv/
https://kstech.com.ua/televisoru-i-monitory/10-krashchykh-monitoriv-dlia-dyzaineriv-ta-fotohrafiv/
- Звук
- Бездротова зарядка
- Стабільна робота Bluetooth
- Не виявлено, за відгуками споживачів
переваги:
Хороший звук для бездротових навушників, добре сидять на вухах, добре тримають відстань, хороша батарея.
недоліки:
Мікрофон далекий від ідеалу (порівнюю з Honor 61); якщо залишити другий навушник поза кейса і піти - втрачає сигнал; зрідка буває секундна втрата звуку.
коментар:
Хороші навушники, але ціна трохи завищена
Edifier X3
Трійку лідерів відкривають навушники Edifier X3. Найбільші бюджетні навушники рейтингу. При цьому для сполучення використовують Bluetooth 5.0 і навіть підтримують aptX. З автономністю у моделі також все добре – чесно відпрацьовує заявлені 5 годин. Зарядний кейс оснащений акумулятором ємністю 350 мАг, чого вистачає на 3 повні зарядки навушників. Управління реалізовано сенсорними панелями на кожному навушнику. Управління організовано складніше в порівнянні з Honor Choice CE79.
Регулювання звуку, як і у конкурента, не передбачена. Правий і лівий навушники можуть працювати окремо, але якщо у конкурента не треба проводити для цього ніяких додаткових маніпуляцій, то тут доведеться суворо дотримуватися інструкції по сполученню. Звук для такої ціни відмінний, досить збалансований і суб’єктивно навіть краще, ніж Honor Choice. Чого не скажеш про мікрофон: в галасливих місцях він показує найгірші результати, в тихому приміщенні працює відмінно. Активного шумозаглушення, природно, немає. Пасивної шумоізоляції досить, щоб не чути нікого навколо при прослуховуванні музики на середній гучності.
- Ціна
- Якість звуку
- Bluetooth 5.0
- Зарядка Micro-USB
- Немає індикації зарядки
- Якість мікрофона
JBL TUNE 225TWS
Друге місце дістається JBL TUNE 225TWS. Зручні бездротові навушники класу True Wireless у форматі вкладишів. Пропонуються в семи варіантах колірних рішень, що допоможе зробити їх частиною ефектного зовнішнього вигляду, що підкреслює власну індивідуальність користувача. Також підійдуть користувачам, яким не подобаються специфічні відчуття, що виникають при носінні навушників. Ще однією важливістю цієї моделі стала порівняно слабка пасивна шумоізоляція, що підвищує безпеку використання в міських умовах.

Завдяки повній відсутності проводів, навушники JBL Tune 225TWS не обмежують рухів, гарантуючи їхню необмежену свободу. Великі динамічні драйвери діаметром 12 мм забезпечують відтворення повного частотного діапазону та дають фірмовий, насичений басами звук JBL Pure Bass. Обидва навушники обладнані вбудованими мікрофонами і можуть застосовуватися в парі або окремо, що особливо зручно при використанні гарнітури hands-free для голосового спілкування в мережах стільникового зв’язку або популярних інтернет-месенджерах.
Підключення до джерел аудіосигналу (смартфонів, планшетів, ноутбуків) виконується за інтерфейсом Bluetooth 5.0, що гарантує пару на відстані до 10 м. Інтегровані акумулятори забезпечують до 5 год автономної роботи, а зарядний кейс здатний збільшити цей час до 20 год.
- Дизайн
- Автономність
- Якість звуку
- Великі для деяких вух
- Зчасом сідає потужність акумулятора
Xiaomi AirDots Pro 2S
Лідером рейтингу стали навушники Xiaomi AirDots Pro 2S. Модернізована версія легендарних Xiaomi airdots pro 2. По форм-фактору відповідають попереднику – TWS-вкладиші. Динамічні драйвери діаметром 14,2 мм і підтримка всіх сучасних кодеків забезпечують якісне звучання в діапазоні від 20-20000 Гц впродовж 5 годин від 1 зарядки. Комплектний зарядний кейс продовжує цей період до 16 годин.
Працює за технологією швидкої зарядки, для заповнення ємності акумулятора потрібно лише 1 годину. Особливість моделі – два роздільних bluetooth-модуля. У сукупності з системою шумозаглушення це дозволяє використовувати навушники в якості гарнітури. Управління – регулювання гучності і перемикання треків – проводиться подвійним тапом по сенсорній панелі одного з навушників. Подвійний тап при вхідному виклику – відповідь на дзвінок.
Налаштувати управління на кожен навушник можна через додаток на смартфоні. Там же додатково можна встановити виклик голосового помічника подвійним тапом на одному з навушників, що істотно розширює можливості управління. Датчик положення автоматично ставить на паузу відтворення при вилученні з вуха одного навушника і активує програвання музики в зворотному напрямку. Варто врахувати, що ПО для моделі поки є тільки на китайській мові.
- Ергономіка
- Автономність
- Швидка зарядка
- Якість шумозаглушення
- Люфт корпусу кейса
- Відсутність індикації рівня зарядки
Переваги: зручні
зарядку тримають довго
кейс підтримує бездротову зарядку
просте управління (тільки відповідь на дзвінок, перемикання треку і пауза) більше вважаю нагромаджувати на низ не треба, з телефону простіше!
Недоліки: іноді на пару секунд переривається музика (чекаю нову прошивку)
Коментар: купував на відомому сайті, чекав 11 днів
оновлення качаю на 4pda (рідна програма поки тільки на китайському) навіть не став її встановлювати
за свої гроші прекрасне поєднання ціни-якості
використовую з Xiaomi Mi9se, коннект відразу, з телефону регулюється гучність
FAQ
1.Діапазон частот на яких відтворюється звук – чим ширше частотний діапазон, тим багатше звучання (зазвичай це від 20 до 20000 Гц).
2.Опір (імпеданс) – чим потужніший аудіосистема – тим більше для цього потрібно (для ПК 120 Ом, а ось для телефону або плеєра досить 16-40 Ом).
3.Чутливість впливає на гучність звуку (вимірюється в дБ і чим вона вища – тим краще (100 дБ і вище)).


[…] https://kstech.com.ua/navushnuku-i-garnitury/top-7-bezdrotovykh-navushnykiv-za-otsinkamy-korystuvach… […]
[…] https://kstech.com.ua/navushnuku-i-garnitury/top-7-bezdrotovykh-navushnykiv-za-otsinkamy-korystuvach… […]