Політика конфіденційності

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Справжня Політика конфіденційності визначає, яким чином «KS Tech» (далі по тексту – «Адміністрація Сайту») використовує і захищає інформацію, отриману від користувачів на веб-сайті www.kstech.com.ua (далі по тексту – «Сайт»). Дана політика конфіденційності відноситься до Сайту і всім піддоменів сайту. Адміністрація Сайту може збирати призначену для користувача інформацію наступного характеру:

  • Файли Cookies;
  • IP-адреса користувача;
  • Інформацію про помилки роботи ресурсу;
  • Поведінка користувача на сайті, в тому числі використовувана операційна система і браузер.

1.2. Вся інформація збирається Адміністрацією Сайту як є і не змінюється в процесі збору даних.

1.3. Обробка інформації, що відноситься до персональних даних здійснюється відповідно до умов Угоди про обробку персональних даних версія якого розміщена за адресою: https://kstech.com.ua/uhoda-pro-obrobku-personalnykh-danykh/.

1.4. У будь-який час на свій власний розсуд Адміністрація Сайту має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності. Будь-які редакції цього документа будуть публікуватися на головній сторінці сайту. Для ознайомлення з будь-якими змінами, які можуть бути внесені в справжню Політику конфіденційності, Користувач повинен періодично відвідувати наш Сайт.

1.5. Подальше використання Сайту, означає згоду Користувача з будь-якими такими змінами цієї Політики конфіденційності. У разі не згоди з цією Політикою конфіденційності, Користувач не має права на використання Сайту.

1.6. Справжня Політика конфіденційності застосовується лише до Сайту www.kstech.com.ua. Сайт не контролює і не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на Сайті.

2. УМОВИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

2.1. Адміністрація Сайту може використовувати свою назву, адресу електронної пошти, пароль для ідентифікації Користувача на сайті www.expertcen.ru, а також може відображати свою назву, реквізити, контактні телефони, адресу електронної пошти, адреса розташування на інформаційному Ресурсі www.kstech.com.ua.

2.2. Адміністрація Сайту може використовувати контактну інформацію Користувача, щоб обробляти розсилку компанії, а саме – повідомляти Користувача про нові можливості, акції та інші новини сайту www.expertcen.ru. Користувач завжди може відмовитися від проведення розсилки.

2.3. Відносно персональної інформації Користувача зберігається її конфіденційність, крім випадків добровільного надання Користувачем інформації про себе для загального доступу необмеженому колу осіб. При використанні окремих сервісів Користувач погоджується з тим, що певна частина його персональної інформації стає загальнодоступною.

3. ПЕРЕДАЧА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧІВ ТРЕТІМ ОСОБАМ

3.1. Адміністрація Сайту не передає інформації третім особам, за винятком розкриття персональної інформації користувачів третім сторонам, які надають послуги для Адміністрації Сайту, такі як, наприклад, обробка платежів. Треті сторони можуть використовувати призначену для користувача інформацію тільки в разі, якщо вони надають послуги для Ресурсу і тільки ту інформацію, яка необхідна для надання послуги.

3.2. Крім цього, Адміністрація Сайту www.kstech.com.ua вправі передати персональну інформацію Користувача третім особам в наступних випадках:

3.2.1. Користувач висловив згоду на такі дії.

3.2.2. Передача необхідна для використання Користувачем певного сервісу або для виконання певної угоди або договору з Користувачем.

3.2.3. Передача передбачена російським або іншим відповідним законодавством в рамках встановленої законодавством процедури.

3.2.4. У разі продажу Сайту до набувача переходять всі зобов’язання по дотриманню умов цієї Політики стосовно отриманої їм персональної інформації.

4. ЗМІНА / ВИДАЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ АБО БЕЗ розсилки

4.1. Користувачі в любий момент часу можуть видалити призначену для користувача інформацію або відмовитися від розсилки шляхом направлення такого запиту на електронну адресу support@kstech.com.ua. Робота деяких можливостей Kstech.com.ua, для яких необхідна наявність інформації про Користувача, може бути припинена з моменту видалення інформації.

5. ЗАХИСТ збирати інформацію

5.1. Адміністрація Сайту вживає всіх розумних зусиль для захисту конфіденційності даних. Всі дані, які збираються, зберігаються на одному або декількох захищених серверах баз даних, не можуть бути доступні за межами мережі. Тільки ті співробітники Сайту, яким необхідно виконувати робочі функції, для яких потрібен доступ до особистої інформації користувачів, мають доступ до інформації про Користувачів.

6. Додаткові умови

6.1. Адміністрація Сайту має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності без згоди Користувача.

6.2. Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

6.3. Сайт www.expertcen.ru може містити посилання на інші сайти третіх осіб, які можуть збирати особисту інформацію про Користувача. У разі переходу на інший сайт, Користувач залишає даний Сайт, і умови цієї Політики конфіденційності не застосовуватимуться до використання Користувачем сторонніх сайтів і діям Користувача на них.

Якщо у Вас виникли питання, побажання або скарги щодо цієї Політики конфіденційності, пишіть нам на електронну адресу: support@kstech.com.ua