ТОП-5 кращих кавоварок для дому.

Якщо ви не любите каву, то, швидше за все, просто не вмієте її готувати. Це тонкий процес, і напій зіпсувати дуже легко. Добре, що є автоматичні кавоварки, готові зробити все за нас. Думаєте, хороша кавоварка – доля ресторанів і кав’ярень? Нічого подібного. Підібрати хороший домашній девайс для кави не так вже й складно. Тим більше – з нашою допомогою.

Види кавомашин:

 1. Автоматичні кавомашини
 2. Комбіновані кавоварки
 3. Чалдові кавоварки
 4. Крапельні кавоварки
 5. Гейзерні кавоварки
 6. Капсульні кавоварки
 7. Ріжкові кавоварки
 8. Електротуркі для кави по-турецьки

Але ми поговормо про найбільш популярні вариіанти.

Автоматичні кавомашини

Автоматичні кавомашини відрізняються від звичайних кавоварок тим, що все роблять самостійно, без необхідності постійного контролю – і зерна мелють, і каву варять. Потрібно просто насипати кавові зерна в кавомолку, налити молока в капучинатор і води в бойлер, натиснути кнопку – і готово. За це задоволення, звичайно, потрібно платити: автоматичні кавоварки коштують куди дорожче звичайних кавоварок з аналогічними характеристиками.

Краща автоматична кавоварка для будинку – De’Longhi ECAM 23.460

Автоматична кавоварка для будинку - De'Longhi ECAM 23.460 - фото

Ця автоматична кавоварка коштує 17 362 гривні, але вона того варта. Вона самостійно приготує і капучино (капучинатор чиститься автоматично), і простий еспресо. Машинка здатна працювати як з меленою, так і з зерновою кавою (тут передбачено 14 ступенів помелу). Потужності в майже 1,5 кіловата вистачить для швидкого нагріву бойлера. Тиск помпи – 15 бар, обсяг резервуара для води – 1,8 літра. Можна контролювати обсяг, міцність і температуру кави. Піддон для чашок регулюється по висоті. Загалом, справжня мрія кавомана, яка здатна на все.

повернутися до меню ↑

Комбіновані кавоварки

Комбіновані кавоварки по суті своїй представляють дует ріжкової і крапельної кавоварки в одному корпусі. Ідеальний вибір для вас, якщо половина вашої сім’ї воліє еспресо, а друга половина – американо. У той же час за розширений функціонал доведеться платити підвищеною ціною і складністю догляду, а заодно зниженою надійністю.

Краща комбінована кавоварка для будинку – Rommelsbacher EKS 3010

Комбінована кавоварка для будинку - Rommelsbacher EKS 3010 - фото

Могутня комбінована кавоварка потужністю в 2225 ват. Нагрівач – термоблок, ріжок і корпус виконані з металу. Об’єм резервуара для води 1,5 літра. Помпа розвиває тиск в 19 бар. Розмір порції води можна регулювати. Ріжкова половина може готувати не тільки еспресо, але і капучіно – для цього тут є ручний капучинатор. Можна готувати відразу дві чашки. Є система боротьби з паразитними краплями і автоматичний підігрів кухлів. Симпатична і надійна модель, яка може приготувати каву на будь-який смак, але і коштує, як крапельна і ріжкова кавоварки разом – близько 10 452 гривень.

Потужна річ, після неї навіть смак кави інший!
Rommelsbacher EKS 3010
31.01.2020
    

Тут немає жодної зайвої деталі, жодне елемента зробленого "просто для краси". Усю красу створюють плавні округлі форми і колір. За рахунок того, що метал відображає в собі всі навколишні поверхні вона ніби зливається з фоном, розчиняється і тому не кидається в очі.
Кава приготований в напівавтоматичного кавоварці Rommelsbacher вийшла набагато більш густою, міцною і насиченою.
Пінка виходить хороша і тримається до тих пір, поки її не вип'єш, не таїть.

повернутися до меню ↑

Чалдові кавоварки

Цей тип кавоварок за принципом роботи схожий на суміш комбінованих і капсульних моделей. В принципі, у деяких комбінованих кавоварок навіть є спеціальні перехідники для чалдів. Чалди – це спресовані порції меленої кави в паперових пакетиках. Вони нагадують капсули, але влаштовані простіше і коштують дешевше, хоча дають таку ж сталість смаку і так само здатні довго зберігати аромат. У той же час, чалди можна купити не скрізь, а ціна їх вище, ніж у звичайної меленої або зернової кави. Можна сказати, що для чалдових кавоварок притаманні всі плюси і мінуси капсульних машин, нехай і не настільки сильно виражені.

Краща чалдова кавоварка для будинку – Saeco Senso Senso

Чалдова кавоварка для будинку - Saeco Senso - фото

Симпатична модель, яка відразу привертає увагу яскравим дизайном з контрастними колірними рішеннями: чорно-червоним і біло-червоним. Призначена для чалд стандарту ESE діаметром 44 мм. Італійська помпа здатна розвивати тиск в 19 бар, потужність апарату – 1200 ват, обсяг резервуара для води – 1 літр. Автоматичний перехід в сплячий режим зі зниженим енергоспоживанням. Можна програмувати обсяг кави (на велику і маленьку чашку) і зберегти його в пам’яті. Елементарне сенсорне управління буквально двома кнопками. Використані чалди викидаються самостійно. При ціні в 5 540 гривень відмінно підходить для будь-якого будинку.

Ранок починається з … кави
Saeco Senso
31.01.2020
    

Ранок особливо в зимовий період хочеться почати з ароматної кави, що бадьорить. І тут на допомогу приходить кавоварка. Дану кавоварку легко мити, вона варить смачну каву, як із зерен, так із вже меленої кави. Однак, вона має занадто короткий шнур, займає багато місця і дуже гучна.

повернутися до меню ↑

Крапельні кавоварки

Крапельна кавоварка – один з найпростіших і розповсюджених приладів для приготування кави. Тут вода, нагріта до стану пара, піднімається вгору, остигаючи по дорозі до 95-100 градусів, накопичується над резервуаром з кавою і проливається на нього дощем гарячих крапель. Готовий напій стікає в кавник або в кухоль. Еспресо у такий спосіб не приготувати, але для тих, хто вважає за краще американо, крапельна кавоварка – відмінний вибір.

Краща крапельна кавоварка для будинку – Kitfort KT-720

Крапельна кавоварка для будинку - Kitfort KT-720 - фото

Серед крапельних кавоварок замало дійсно цікавих моделей, але ця – одна з них. Відмінний зовнішній вигляд і надійна збірка викликають довіру: такий апарат не соромно поставити ні вдома, ні в офісі. Потужність пристрою більше ніж кіловат, тому з основними завданнями апарат справляється, не напружуючись. Півторалітровий кавник може підігріватися протягом 35 хвилин після того, як кава буде готова. Резервуар для води прозорий, незнімний. Є функція відстрочки старту, щоб готувати каву, наприклад, до сніданку і регулювання міцності напою. Управління елементарне: 7 кнопок і РК-дисплей з підсвіткою. Фільтр багаторазовий, що миється. Кавомашина може як працювати з вже меленою кавою, так і молоти зерна самостійно – досить рідкісна функція для крапельної кавоварки. При всіх перевагах, коштує KT-720 немало для пристрою цього типу — більше 4 000 гривень.


ПЛЮСИ:

 • Готує смачну та ароматну каву
 • Працює тихо
 • Різні температурні режими

МІНУСИ:

 • Невідміряє воду
 • Виливає весь налитий обсяг води
 • Немає дозування води за кількістю чашокповернутися до меню ↑

Гейзерні кавоварки

Гейзерні кавоварки ще називають «італійським кавником». Власне, вона і виглядає як кавник. Це один з найстаріших типів пристроїв для приготування кави – старше, напевно, тільки турка. Гейзерна кавоварка працює наступним чином: в нижньому резервуарі нагрівається вода, пар під тиском проходить через фільтр з меленою кавою, на виході перетворюючись на справжній еспресо. Старі моделі потрібно було ставити на плиту, більш сучасні працюють від електромережі. Не занадто універсальна конструкція, але для любителя еспресо – самий підходящий варіант.

Краща гейзерна кавоварка для будинку – Rommelsbacher EKО 366 / E

Крапельна кавоварка для будинку - Kitfort KT-720 - фото

Дуже компактна модель, якій знайдеться місце навіть на маленькій кухні. Конструкція всіх гейзерних кавоварок, в принципі, однакова – різницю в ціні визначають, в першу чергу, використовувані матеріали і якість збірки. І до EKО 366 / E в даному контексті питань немає: збірка відмінна, матеріали якісні, конструкція повністю металева, без тендітної пластмаси в несподіваних місцях, і готова служити довгі роки. Щоб приготувати еспресо досить одного натискання кнопки: захист від перегріву і википання не дозволить кавоварці зіпсувати ні напій, ні саму себе. Об’єм резервуара – 350 мл, вистачить на 6 чашок эспрессо. Міцність напою можна регулювати, закладаючи різну кількість меленої кави. Віддати за такий агрегат 8 980 гривень зовсім не шкода.

повернутися до меню ↑

FAQ

Що краще, знімний або незнімний заварювальний блок?


Змінний заварник необхідно раз в 1-2, край 3 тижні в залежності від інтенсивності використання, промивати під проточною водою.
Незнімний заварник дозволяє звести до мінімуму догляд за машиною, так як його не треба промивати і змащувати.

Що краще, ручний капучинатор з панарелло або автомат?


Ручний капучинатор – це, по суті, трубка виходу пара. Збивання молока вимагає деяких навичок і досвіду. Автоматом користуватися легше, але ви не зможете змінити щільність і висоту пінки.

повернутися до меню ↑

Топ товарів – кавоварки для дому

НазваХарактеристикиЦіна

De'Longhi ECAM 23.460


Автоматична кавоварка для будинку - De'Longhi ECAM 23.460 - фото-min
автоматична, 15 бар
для зернової і меленої кави
кавомолка з регулюванням ступеня помелу
контроль міцності кави
налаштування температури
17 362 гривні
Дізнатись актуальну ціну

Rommelsbacher EKS 3010


Комбінована кавоварка для будинку - Rommelsbacher EKS 3010 - фото-min
комбінована, 19 бар
для меленої кави і в чалдах
регулювання порції води
приготування капучино
одночасна роздача на 2 чашки
10 452 гривні
Дізнатись актуальну ціну

Saeco Senso Senso


Чалдова кавоварка для будинку - Saeco Senso - фото-min
автоматична
для кави в чалдах
регулювання порції води
корпус із пластику
5 540 гривні
Дізнатись актуальну ціну

Kitfort KT-720


Крапельна кавоварка для будинку - Kitfort KT-720 - фото-min
крапельна
для зернової і меленої кави
кавомолка з регулюванням ступеня помелу
контроль міцності кави
налаштування часу старту
4 000 гривні
Дізнатись актуальну ціну

Rommelsbacher EKО 366 / E


Гейзерна кавоварка для будинку - Rommelsbacher EKО 366 - фото E-min
гейзерная електрична
для меленої кави
відключення при невикористанні
металічний корпус
8 900 гривні
Дізнатись актуальну ціну
Summary
З бадьорим ранком! Кращі кавоварки для дому.
Article Name
З бадьорим ранком! Кращі кавоварки для дому.
Description
Як та за якими критеріями обрати кавоварку для дому? Якщо ви кавоман, та цінуєте унікальний смак кави ми допоможемо обрати кавовумашину саме для вас. Якість, ціна та спосіб приготування кави - ось на що треба звертати увагу.
Author
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

Ми будемо раді почути ваші думки

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.