Незалежний топ 7 кращих електричних м‘ясорубок на 2021 рік

У цьому рейтингу я зібрав 7 кращих бюджетних електричних м’ясорубок на 2021 рік. При відборі моделей я звертав увагу на такі характеристики, як потужність, комплектація, функціональність, продуктивність. А щоб бути максимально об’єктивним і виявити плюси і мінуси кожної моделі, я вивчив відгуки покупців і огляди експертів.

Рейтинг кращих м’ясорубок

Scarlett SC-MG45S49

І почнемо ми з Scarlett SC-MG45S49. М’ясорубка в пластиковому корпусі, але всі основні деталі і з’єднання виконані з металу. У комплект входить металевий диск для приготування фаршу діаметром 5 мм, а також пластикові насадки для приготування ковбас і кеббе і штовхач для безпечної подачі м’яса в шнек. Досить потужний двигун (1800 Вт) забезпечує високу продуктивність – до 2 кг в хвилину. Включення відбувається за все однією кнопкою. Є положення Реверс, яким можна скористатися, щоб провернути шнек в зворотну сторону, якщо м’ясо застрягло.

Scarlett SC-MG45S49-фото

Модель оснащена технологією SAFE PRO, яка забезпечує захист двигуна від перегріву. Окремо варто виділити простий лаконічний дизайн і наявність ручки для зручного перенесення. На днище встановлені прогумовані ніжки, що запобігають ковзанню по поверхні під час роботи. Розбирання відбувається за допомогою кнопки, яка від’єднує горловину, потім залишається відокремити все металеві частини один від одного. Комплектуючі можна мити в посудомийній машині.

Проста м’ясорубка з оптимальним набором насадок, яка судячи з відгуків, добре справляється з будь-якими видами м’яса. Володіє хорошою продуктивністю і потужним двигуном. 84% користувачів рекомендують її до покупки.


ПЛЮСИ:

 • Гострий ніж з хорошого металу
 • Великий лоток для завантаження
 • Проста збірка / розбирання

МІНУСИ:

 • Є випадки поломкиКупуй на RozetkaКупуй на Foxtrot

Kitfort КТ-2106

На шостому місці ТОПу Kitfort КТ-2106. Компактна м’ясорубка з кнопками управління, винесеними на верхню панель. На тлі всіх моделей, які увійшли до рейтингу, виділяється можливістю зміни режимів – на стандартних оборотах і на повільних. Зворотний хід для очищення при застряванні м’яса також передбачений. Корпус виконаний з пластика. У корпусі є відсік для зберігання дроту.

Kitfort КТ-2106-фото

Володіє досить широким лотком для завантаження м’яса, але відрізняється меншою потужністю і продуктивністю – 1 кг в хвилину. Комплектується 3 видами решіток з отворами різного діаметру для приготування фаршу різного виду: 3, 5 і 7 мм. А також передбачені насадки для приготування ковбас і кеббе.

Якщо порівнювати з першою моделлю, має майже в два рази меншою продуктивністю, але зате комплектується великою кількістю дисків для перемелювання фаршу, наявністю повільного режиму і меншим шумом при роботі. 99% власників Kitfort рекомендують її до покупки.


ПЛЮСИ:

 • М’ясо перекручує добре, разом з прожилками
 • Багато видів насадок
 • Ніж гострий

МІНУСИ:

 • При роботі трохи рухається завантажувальний блок
 • Часто потрібно давати відпочинокКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на MOYO

Moulinex ME 1 068

П’яту сходинку посідає Moulinex ME 1068. Володіє більшою продуктивністю, ніж попередня модель – 1,7 кг на добу. Дозволяє подрібнювати м’ясо за допомогою дисків з отворами великого і середнього розміру. Також з її допомогою можна готувати ковбаски і кеббе, для чого передбачені відповідні насадки.

Moulinex ME 1 068-фото

Знімні пластикові деталі, включаючи штовхач і завантажувальний лоток, можна мити в посудомийній машині. Окремо варто виділити міцний самозагострювальний ніж, який забезпечує хорошу якість подрібнення.

Якщо порівнювати з Kitfort КТ-2106, має трохи меншу комплектацію (немає диска з дрібними отворами), але зате має майже в два рази більшою швидкістю подрібнення. Користувачі задоволені якістю приготування фаршу і відзначають зручність використання. 90% з них рекомендують модель до покупки.


ПЛЮСИ:

 • Не ковзає по столу
 • Зручна ручка для перенесення
 • Якісний гострий ніж, який не потребує заточування

МІНУСИ:

 • Шумновата в роботі
 • Короткий провідКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на MOYO

BOSCH MFW2520W

На наступній сходинці ТОПу варто BOSCH MFW2520W. Модель з аналогічною продуктивністю, але трохи більшою потужністю (1500 Вт). Комплектується 2 дисками з діаметром отворів 3,8 і 8 мм, а також насадками для приготування ковбас і кеббе. Формує однорідний фарш за рахунок гострого ножа і високої швидкості переробки.

BOSCH MFW2520W-фото

Оснащена широким і великим завантажувальним лотком, але не має на корпусі ручки для перенесення. Кнопка управління розташована збоку на корпусі. При необхідності можна запустити реверс для очищення прохідного отвору.

Якщо порівнювати з попередньою позицією, комплектується дрібної і крупної сітками для приготування фаршу (немає середньої). За швидкістю і потужності моделі практично аналогічні, але BOSCH традиційно виділяється надійністю, якістю, через що володіє і більшою вартістю. 92% користувачів рекомендують модель до покупки.


ПЛЮСИ:

 • Справляється з жорстким м’ясом (з жилами)
 • Швидке подрібнення
 • Хороша комплектація

МІНУСИ:

 • Немає тримача для проводу
 • ГучнаBOSCH MFW2520W
16.08.2021
    

переваги:
Ціна якість
недоліки:
немає
коментар:
Bosch MFW2510W у використанні цього продукту йому немає рівних. Відгуків мало в інтернеті, а точніше їх майже немає, тому спочатку було трохи складно зробити вибір, але тепер можна сміливо сказати, що Bosch MFW2510W варто своїх грошей.

Купуй на RozetkaКупуй на MOYO

Polaris PMG 1854/1855

Відкриває трійку лідерів Polaris PMG 1854/1855. Від попередніх моделей відрізняється виконанням: корпус не повністю пластиковий, а з металевими вставками. А також виділяється функціональністю. Крім перемелювання м’яса, може нарізати овочі і фрукти, для чого комплектується 3 барабанами з різними отворами для різного виду подрібнення: шинкування, дрібна терка, нарізка скибочками.

Polaris PMG 1854/1855-фото

Дисків для фаршу у неї два з отворами по 5 і 7 мм. А продуктивність за рахунок великої потужності (1800 Вт) вище – 2 кг в хвилину. У неї досить довгий штовхач для безпеки під час роботи і широкий завантажувальний лоток. Всі пластикові деталі можна промивати в посудомийній машині. Кнопка включення і реверсу знаходиться в нижній частині приладу.

Якщо порівнювати з BOSCH, поступається відсутністю насадок для приготування ковбас і кеббе, але зате може працювати як овочерізка за рахунок комплектації додатковими аксесуарами. 93% власників задоволені якістю фаршу і надійністю м’ясорубки.


ПЛЮСИ:

 • Справляється з жорстким м’ясом
 • Висока швидкість подрібнення м’яса
 • Надійне виконання. Міцний пластик, металеві деталі

МІНУСИ:

 • Шум при роботі
 • М’ясо краще подавати невеликими шматкамиPolaris PMG 1854/1855
16.08.2021
    

переваги:
З нею натерти овочі і зробити фарш - дійсно хвилинна справа. І миється легко.

недоліки:
З недоліків зазначила б ціну. Я такий єврей, що хотіла б і якість, і дешевизну: D

коментар:
Люблю смачно годувати рідних, але як лінь іноді готувати, а все тому, що знаєш, як багато часу забирає приготування. Ось знайома недавно хвалила нову м'ясорубку. І ось я теж вирішила придбати таку ж. Ціна не з дешевих, але і якість, хочу сказати, влаштовує. І в боротьбі з лінню допомогла: D

Купуй на Rozetka

Читайте також статті з розділу «Товари для кухні»

https://kstech.com.ua/tovari-dlya-kyxni/10-krashchykh-modelei-rizhkovykh-kavovarok-dlia-domashnoho-vykorystannia/

https://kstech.com.ua/dim/reitynh-nastilnykh-posudomyinykh-mashyn/

Аксион М 41.02k

На другому місці стоїть Аксион М 41.02. М’ясорубка з аналогічною продуктивністю (2 кг в хвилину), але з ще більшою функціональністю. У неї також є 3 терки для овочів (подрібнення, шинкування, нарізка скибочками), для використання яких потрібно встановлювати іншу робочу конструкцію, виконану з пластика. А також м’ясорубка призначена для вичавлювання соку шнековим способом або з цитрусових. У другому випадку потрібно зняти робочі елементи і встановити в інші отвори пластиковий прес. При цьому корпус перевертається на 90 градусів (ніжки встановлені по обидва боки).

Аксион М 41.02-фото

Для приготування фаршу передбачені 3 диска, один з яких з подовженими отворами для великого подрібнення і два з круглими отворами діаметром 5 і 7 мм. Для приготування ковбасок і кеббе в комплект входять відповідні насадки. Для зручності використання і захисту кухонних поверхонь від бризок над вихідним отвором можна встановити екран. Окремо варто виділити передбачене в корпусі місце для зберігання дисків для фаршу й проведення (під кришкою).

Це сама багатофункціональна модель в рейтингу. Крім подрібнення м’яса різними способами і готування напівфабрикатів, з її допомогою можна нарізати овочі і фрукти, вичавлювати сік. Окремо варто виділити поворотну конструкцію і наявність ніжок з двох сторін корпусу, а також захисний екран. Є нарікання на не якісне подрібнення, але проблема вирішувалася після заточування ножа та решіток. 92% власників повністю задоволені можливостями і якістю м’ясорубки.


ПЛЮСИ:

 • Шнековая соковижималка добре справляється з яблуками, томатами (сік з м’якоттю)
 • Багато дисків для різного виду фаршу
 • Велика потужність

МІНУСИ:

 • З сильно жилавим м’ясом може не впоратися, але є реверс для очищення ножа
 • Є випадки недоукомплектації аксесуарами (потрібно перевіряти при замовленні)
 • Тертки для овочів негостріКупуй на RozetkaКупуй на MOYO

REDMOND RMG-1 223

Лідером мого ТОПу стала REDMOND RMG-1223. Виділяється красивим видом і надійним корпусом з металевими деталями. Головна перевага – широкий і дуже глибокий завантажувальний лоток. Це дозволяє досить швидко обробляти великі обсяги продуктів, не відволікаючись на необхідність доповідати шматочки м’яса. Сталевий ніж постійно заточується об гострі краї дисків, тому завжди залишається гострим і не вимагає заточування. Продуктивність не знижується під час всього періоду експлуатації.

REDMOND RMG-1 223-фото

Поступається швидкістю перемелювання м’яса – всього 1 кг в хвилину через двигуна невисокої потужності (1000 Вт). Завдяки цьому працює вона не так голосно, як описані в рейтингу моделі. Комплектується двома дисками для приготування фаршу і насадками для приготування ковбас і кеббе. М’ясорубка має вбудований захист від перегріву, яка відключить прилад при виникненні небезпеки.

У порівнянні з двома попередніми моделями не настільки багатофункціональна. Вона розрахована тільки на приготування фаршу, для чого має відмінне оснащення: надійні металеві деталі, гострий ніж, диски різних розмірів, аксесуари для приготування напівфабрикатів, глибокий лоток. Це оптимальна електром’ясорубка по співвідношенню ціна – якість. Так вважають 89% власників цієї моделі.


ПЛЮСИ:

 • Стильний дизайн
 • Добре справляється з різними видами м’яса
 • Середній рівень шуму

МІНУСИ:

 • Відключається при перемелюванні дуже жилавого м’яса (спрацьовує захист)REDMOND RMG-1223
16.08.2021
    

переваги:

 1. Дуже швидко меле в фарш
 2. Компактна
 3. Є ніжки на липучках, завдяки яким м'ясорубка не ковзає по столу
 4. Шумить але лише інші м'ясорубки

недоліки:

 1. Саме для моєї кухні виявився замалий шнур
 2. Перші пару раз пахло сильно пластмасою, потім перестало

коментар:
Дуже зручна, невелика, але потужна м'ясорубка, повністю виконує всі функції на неї покладені. Ковбаски ми ще робити не пробували, а ось м'ясо в фарш меле легко, справляється і з хрящиками.

Купуй на Rozetka
повернутися до меню ↑

FAQ

Яка потужність повинна бути у хорошій м’ясорубки?

Від 900 до 1400 Вт – оптимальна середня потужність, якої цілком вистачить для домашнього користування. М’ясорубка з такими показниками потужності впевнено і швидко впорається з будь-якими видами м’яса і допоможе приготувати якісний фарш.

НазваХарактеристикиЦіна

Scarlett SC-MG45S49

Scarlett SC-MG45S49-фото
потужність: максимальна - 1800 Вт
продуктивність: 2 кг / хв
захист двигуна від перевантаження
система реверса
матеріал корпусу: пластик
можна мити в посудомийній машині
Купуй на Rozetka

Kitfort КТ-2106

Kitfort КТ-2106-фото
потужність: номінальна - 500 Вт (максимальна - 1200 Вт)
продуктивність: 1 кг / хв
відсік для зберігання шнура
система реверса
матеріал корпусу: пластик
диск для фаршу: 3 в комплекті
Купуй на Rozetka
Купуй на MOYO

Moulinex ME 1 068

Moulinex ME 1 068-фото
потужність: максимальна - 1400 Вт
продуктивність: 1.7 кг / хв
прогумовані ніжки
система реверса
матеріал корпусу: пластик
диск для фаршу: 2 в комплекті
Купуй на Rozetka
Купуй на MOYO

BOSCH MFW2520W

BOSCH MFW2520W-фото
потужність: номінальна - 350 Вт (максимальна - 1500 Вт)
продуктивність: 1.7 кг / хв
прогумовані ніжки
захист двигуна від перевантаження
матеріал корпусу: пластик
диск для фаршу: 2 в комплекті
Купуй на Rozetka
Купуй на MOYO

Polaris PMG 1854/1855

Polaris PMG 1854/1855-фото
потужність: максимальна - 1800 Вт
продуктивність: 2 кг / хв
система реверса
прогумовані ніжки
матеріал корпусу: пластик / метал
диск для фаршу: 2 в комплекті
Купуй на Rozetka

Аксион М 41.02

потужність: номінальна - 250 Вт (максимальна - 1700 Вт)
продуктивність: 2 кг / хв
система реверса
захист двигуна від перевантаження
матеріал корпусу: пластик
диск для фаршу: 3 в комплекті
Купуй на Rozetka
Купуй на MOYO

REDMOND RMG-1 223

REDMOND RMG-1 223-фото
потужність: номінальна - 300 Вт (максимальна - 1000 Вт)
продуктивність: 1 кг / хв
система реверса
захист двигуна від перевантаження
матеріал корпусу: пластик
диск для фаршу: 2 в комплекті
Купуй на Rozetka

Summary
Незалежний топ 7 кращих електричних м‘ясорубок на 2021 рік
Article Name
Незалежний топ 7 кращих електричних м‘ясорубок на 2021 рік
Description
ТОП 7 кращих недорогих електричних м'ясорубок для будинку. У нашому рейтингу представлені кращі бюджетні електричні м'ясорубки 2021 року по думку експертів і за відгуками покупців.
Author
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

Ми будемо раді почути ваші думки

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.