Незалежний топ-8 термопотів за оцінками користувачів

У цьому рейтингу я зібрав 8 найкращих термопотів на 2021 рік. В мій ТОП потрапили кращі моделі з різних сегментів цін – від 1000 і до 3500 гривень. При відборі моделей я звертав увагу на такі характеристики, як потужність, швидкість нагріву, можливість регулювання температури, спосіб подачі води, опції безпеки і наявність особливих і можливостей. А щоб бути максимально об’єктивним і виявити плюси і мінуси кожної моделі, я вивчив відгуки покупців і огляди експертів.

Рейтинг кращих термопотів за відгуками користувачів

Великі річки Чаю-9

На восьмому місці ТОПу розташувався термопот Великі річки Чаю-9. Модель з оригінальною розписом під Гжель. Сам термопот з корисним об’ємом 4,6 л має подвійні стінки, корпус і колбу з нержавіючої сталі. На лицьовій стороні винесено прозоре віконце зі шкалою, що дозволяє контролювати рівень води в колбі. Нагрівання води здійснюється за допомогою закритої спіралі потужністю 800 Вт. Аналог – термопот Caso HW 400.

У моделі є функція підтримки тепла. Налив води термопот може здійснювати трьома способами: автоматично (кнопкою зверху), механічно (ручна підкачка помпи) або при натисканні кухлем на кнопку збоку. Для безпеки прилад не вмикається при відсутності води.

Великие реки чая 9-фото

Термопот коштує 1050 грн. Це недорога проста модель з хорошими характеристиками. Подача води можлива декількома способами, досить довго підтримує тепло, має індикатор рівня заповненості і необхідні опції безпеки. 90% користувачів готові порекомендувати цю модель.


ПЛЮСИ:

 • Довго тримає воду гарячої
 • Напір струменя хороший
 • Великий об’єм

МІНУСИ:

 • Зовні гріється, але не критично
 • Деякі користувачі зіткнулися з неприємним запахом при першому кип’ятінні
 • Є поодинокі випадки поломки ручної помпи або автоподачіКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на Stylus

SUPRA TPS-5001

Сьоме місце займає SUPRA TPS-5001. Об’ємом 5 л, який також оснащений металевою колбою, а подвійні стінки корпусу у нього виконані з пластика. Від Великі річки модель відрізняється дизайном і наявністю поворотного підстави. Термопот також обладнаний помпою для автоматичної і ручної подачі води, а також її можна налити допомогою натискання кухлем на кнопку близько носика.

Функціонально SUPRA не сильно відрізняється. У нього є режим кип’ятіння, повторного кип’ятіння і підтримки тепла. Але з точки зору безпеки у цій моделі оснащення трохи краще: є захист від перегріву, від перепадів напруги, а також можливість заблокувати кришку.

SUPRA TPS-5001 - фото

Ціна 1000 грн. Якщо порівнювати з термопот Великі річки, ця модель має трохи більший обсяг і потужність, більше опцій безпеки і поворотний підставу. В іншому модель аналогічна попередній. Користувачі задоволені його функціональністю і з урахуванням невисокої ціни майже всі власники SUPRA TPS-5001 готові порекомендувати його до покупки. Аналогом є Saturn ST-EK8040.


ПЛЮСИ:

 • Добре тримає тепло
 • Досить швидко нагріває воду
 • Працює безшумно

МІНУСИ:

 • Область індикаторів рівня води погано проглядається
 • При першому використанні може пахнути пластмасоюГарний термопот
SUPRA TPS-5001
09.06.2021
    

Xороший, якісний товар, безшумним термопот, довго тримає температуру, купував для батьків, їм подобається, дизайн також радує, вписався під колір гарнітура, оцінка відмінно …))

Купуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на Stylus

VITEK VT-1193

Шосте місце ТОПу займає VITEK VT-1193. Термопот з корпусом з нержавіючої сталі і подвійними стінками. Модель оснащена електронним управлінням і дисплеєм. За допомогою сенсорних кнопок можна вибирати температуру нагрівання води в діапазоні від 40 до 100 ° C.

Всього у термопота 5 режимів роботи, а також є функція підтримки заданої температури. Подача води здійснюється автоматично при натисканні на кнопку зверху, але можна натиснути кухлем на кнопку поруч з вихідним отвором, щоб в неї полилася вода. Як і всі описані моделі рейтингу, VITEK має знімну кришку і індикатор рівня води. Як і у SUPRA, кришку можна блокувати.

VITEK VT-1193 - фото

Ціна 2400 грн. Це термопот з якісного металу, розрахований на 5 л і дозволяє регулювати ступінь нагрівання води. Якщо порівнювати з SUPRA TPS-5001, VITEK оснащений терморегулятором, інформативним дисплеєм і має набагато більшу потужність, тому швидше нагріває воду. Відмінністю від вже описаних моделей виступає неможливість накачувати воду помпою вручну. Майже всі власники VITEK рекомендують його до покупки, відзначаючи хорошу якість, відповідне ціною.


ПЛЮСИ:

 • На дисплеї вказана поточна і задана температура
 • Сигналізує звуком про досягнення заданої температури
 • Чутливі сенсори

МІНУСИ:

 • Вода може розбризкується (носик розташований високо)
 • Область індикаторів рівня води погано проглядаєтьсяVITEK VT-1193 вартує своїх грошей
VITEK VT-1193
09.06.2021
    

Отже, термопот відмінної якості і з звий головним завданням справляється просто на ура. є невеликий дисплей, на якому підписано поточна температура. Їм взагалі дуже навіть зручно управляти, він до того ж дуже потужний. Швидко кип'ятить всю воду, навіть якщо заливати повністю. Всього є 5 режимів, так що можна вибрати підходящий і не переживати. До якості немає ніяких нарікань, все дуже класно зроблено. Всі написи з часом не стираються, довго тримаються. Стінки при роботі не гріються, а також сам термопот теж не перегрівається.

Купуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на Stylus

Kitfort KT-2501

П’яту сходинку топа займає Kitfort KT-2501. Від попередніх учасників рейтингу термопот відрізняється виконанням. Він має прямокутну форму, але найголовніше – у нього є внизу підставу для установки чашки і піддон для збору крапель, чого не передбачено у інших моделей. Сенсорна панель управління і дисплей винесені на передню стінку, а не знаходяться зверху, як в VITEK. Цей термопот здійснює проточний нагрів води, що подається, щоб відразу подавати воду необхідної температури. Час очікування не перевищує 5 секунд. Тому він в два рази потужніший, ніж VITEK – 2618 Вт.

Є можливість вибрати 1 з 5 режимів з діапазону від 55 до 100 ° C, а також необхідний обсяг порції – від 100 до 300 мл або необмежено. У режимі простою він не гріє воду, тому економиться електроенергія. На панелі управління є кнопка блокування, яка дозволяє запобігти випадковому включенню, що особливо актуально, якщо в будинку є діти. Прозора вставка індикатора рівня води винесена на бічну частину корпус.

Kitfort KT-2501-фото

Ціна 3000 гривень. Модель являє собою прилад, що не нагріває і не підтримує гарячим весь обсяг залитої води, як інші, а гріє тільки необхідну порцію. За рахунок високої потужності нагрівання здійснює практично миттєво. Як і VITEK VT-1193, Kitfort подає воду тільки певної температури, а також має сенсорне управління і зручний дисплей. 89% користувачів рекомендують його до покупки.


ПЛЮСИ:

 • Наявність піддону для збору протоку крапель
 • Можливість наливу тільки однієї порції або будь-якої кількості води
 • Можливість вибору температури

МІНУСИ:

 • При наливанні окропу (100 ° C) обдає все навколо паром. Потрібно розміщувати далеко від приладів, шаф та дотримуватися обережності
 • Є одиничний випадок поломкиКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на Stylus

Panasonic NC-EG4000

На четвертому місці стоїть Panasonic NC-EG4000. Термопот на 4 л. Його особливість – вугільне внутрішнє покриття колби, що служить для поліпшення якості води. Нагрівати воду можна до одного з температурних показників: до 70 ° C – для приготування каш і дитячого харчування, до 80 ° C – для зеленого чаю, 90 ° C – для кави, 98 ° C – для заварювання чаю, локшини та інших продуктів. На кожному режимі є функція підтримки тепла з можливістю встановити таймер до 6 годин.

Окремо варто відзначити дійсно добре помітний індикатор рівня води (в порівнянні з більшістю описаних моделей). Інша особливість моделі – наявність крапельної системи подачі для приготування кави. На панель управління винесені 4 кнопки і індикатори, що вказують обраний режим і установки. При відсутності води прилад відключається. Є блокування кришки.

Panasonic NC-EG4000 - фото

Цена 3500 гривень. Це якісний термопот з покриттям для поліпшення якості води, зручними температурними режимами і навіть програмою для повільного наливання при приготуванні кави. Єдине, чим поступається модель попереднім – це потужність. У цього термопоту найнижчий показник в рейтингу. Тому нагрівання води здійснюється повільно. Зазначу високу ціну Panasonic – це найдорожча модель в рейтингу, але не з найкращим обладнанням. Хоча, за відгуками, вони безвідмовно служать по 4-5 і більше років. Тому 96% власників високо оцінили функціональність і надійність термопота.


ПЛЮСИ:

 • Безпека (включення через 2 кнопки)
 • Вода наливається акуратно. Після віджимання кнопки не капає, як у дешевих моделей
 • Енергозберігаючий (в порівнянні з електрочайником)

МІНУСИ:

 • Висока ціна
 • Згодом утворюється накип, яку важко видалятиБув би більший таймер…
Panasonic NC-EG4000
09.06.2021
    

Для нашої сім'ї таймер на 6 годин малуватий)) Дуже потрібна річ в будинку, якщо велика сім'я і часто використовується кип'ячена вода. Ми про Термопот Panasonic чули, так як у друзів такою ж (тільки на більший літраж) працює вже багато років і не підводив їх.
На скільки він економічний навіть і не знаємо, але радує таймер на 6 годин, але як і написала вище - мало.
Працює тихо, є захист від випадкового використання дітьми.

Купуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на Stylus

REDMOND RTP-M810S

Трійку лідерів відкриває розумний термопот REDMOND RTP-M810S. Особливість моделі – можливість дистанційного керування через додаток. У ньому доступний вибір режимів, установка розкладу роботи і ряд додаткових функцій, яких немає при ручному управлінні. Наприклад, вручну можна встановити один з 3 температурних режимів (60, 90 і 98 ° C), а в додатку можна задати будь-яку температуру з точністю до 1 ° C.

Ще в смартфоні можна повністю заблокувати панель керування, що зручно для сім’ї з дітьми. Термопот тривалий час підтримує воду гарячої, працюючи як термос. Особливістю REDMOND є можливість швидкого охолодження води до кімнатної температури. Наливати воду можна двома способами: натисненням гуртки на важіль або кнопкою. У носику встановлений індикатор, який проектує світлову крапку в місці, куди буде наливатися вода, що дозволяє точно підставити ємність.

Налив води здійснюється з поступовим збільшенням напору, щоб не допустити розбризкування. Можна натиснути повторно на кнопку «зняти блок», і вода буде наливатися з постійним малим напором. Панель управління представлена ​​сенсорними кнопками, індикаторами і інформативним дисплеєм. Корпус термопоту виконаний з нержавіючої сталі, на нього нанесений витончений малюнок. Крім знімною кришки і зручною для перенесення ручки, в REDMOND є фільтр від накипу, що не зустрічається в інших моделях. І ще у нього є функція автоматичного очищення.

REDMOND RTP-M810S-фото

Цена 3200 гривень. Якщо порівнювати його оснащення і можливості з аналогом за ціною Panasonic, то видно маса переваг REDMOND: налив води з вибором напору, світловий покажчик місця установки чашки, можливість швидкого охолодження, більш швидке нагрівання за рахунок в два рази більшої потужності і довгий час підтримки температури води . І, звичайно, управління через додаток, яке надає більше можливостей (блокування не тільки кришки, але і всієї панелі, більше варіантів температурних режимів). 90% користувачів, вважають, що прилад коштує своїх грошей за рахунок величезної функціональності і якості виконання.


ПЛЮСИ:

 • Віддалене управління
 • Режим охолодження
 • Зручність експлуатації

МІНУСИ:

 • Є випадки браку (не працює вентилятор охолодження, насос для наливу води)
 • Є одиничний випадок поломки (через дефект колби, що призвело до ржавіння)Купуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на Stylus

REDMOND RTP-M801

На другому ступені ТОПу варто REDMOND RTP-M801. Термопот на 3,5 л з нержавіючої сталі. У моделі 3 температурні режими – 65, 85 і 98 ° C. Наливати воду можна 3 способами: натиснувши кухлем на важіль біля отвору для заливання води, кнопкою на кришці і вручну помпою. У M801 є таймер включення з великим діапазоном (3-99 годин), що дозволяє отримувати гарячу воду до потрібного моменту. Панель управління винесена на верхню частину. Тут розташовані сенсорні перемикачі та дисплей.

Мірна шкала оснащена акуратною підсвічуванням для зручності контролю рівня води. Вона підсвічується, коли термопот працює. Як і REDMOND RTP-M810S, ця модель оснащена фільтром від накипу і всіма необхідними захисними опціями: блокування натискання кнопки подачі води, невключення при відсутності води.

REDMOND RTP-M801-фото

Цена 2000 гривень. У порівнянні з усіма описаними в рейтингу моделями цей термопот відрізняється найменшою місткістю. Але на відміну від конкурента вище його можна використовувати на природі, оскільки у нього передбачена можливість ручного накачування води помпою. Він передбачає менше режимів роботи, ніж VITEK, але це необхідні значення для різних випадків. В цілому, це добротний термопот, що має гарне оснащення. Користувачі сходяться на думці, що він оптимальний по співвідношенню ціна – якість. Але через декілька випадків поломок (шлюбу) тільки 87% покупців рекомендують його до покупки.


ПЛЮСИ:

 • Зручні великі кнопки
 • Добротно зібраний
 • Приємне підсвічування

МІНУСИ:

 • Є поодинокі випадки поломок (дисплея, ручної помпи)
 • Нагрівається повільно (потужність невисока)
 • Таймер виставляється тільки на певний час (немає кроку в 1 годину)Купуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на Stylus

Tesler TP-5055

Лідером нашого рейтингу став Tesler TP-5055. Відрізняється від конкурентів дизайном і виконанням. Сенсорна панель управління у нього винесена на верхню частину уздовж кришки, а ось дисплей інтегрований в носик і зроблений в округлій формі, тому зовні Tesler відрізняється від всіх термопотів. Важлива конструктивна особливість моделі – наявність піддону для установки чашки і збору пролилася рідини. У цій моделі найбільше варіантів нагріву: від 45 до 95 ° C (всього 6 режимів). Вибране значення буде підтримуватися постійно (вода підігрівається в міру охолодження). Якщо для гарячої води задати мінімальне значення, вона буде охолоджуватися. При затоці холодної води в термопот вона автоматично починає нагріватися. Аналог – Profi Cook PC-HWS 1145.

Читайте також на нашому сайті:

https://kstech.com.ua/tovari-dlya-kyxni/top-6-krashchykh-vynnykh-shaf-za-vidhukamy-pokuptsiv/

https://kstech.com.ua/tovari-dlya-kyxni/vybyraiemo-holodylnyk-z-no-frost-nezalezhnyi-top-5/

Завдяки високій потужності (1200 Вт) і незважаючи на великий обсяг (5л), нагрів відбувається майже в два рази швидше, ніж в більшості моделей. На дисплеї відображаються два значення: задана і поточна температура. Про те, що вода закінчується, термопот сповіщає звуковим сигналом. І це єдина модель в рейтингу, яку можна придбати практично в будь-якому кольорі: зелений, червоний, блакитний, бежевий, чорний і помаранчевий.

Tesler TP-5055 - фото

Цена 2400 гривень. Модель оригінальна по виду, перевершує REDMOND RTP-M801 швидкістю нагріву, великим діапазоном температурних режимів, великим дисплеєм і наявністю підставки під чашку. Поступається відсутністю можливості налити воду вручну, як і більшість моделей середнього цінового сегмента. Користувачі високо оцінили функціональність і оснащення термопота, але декому здалося, що пластиковий корпус виглядає «дешево» і не дуже надійно. Через це тільки 84% користувачів рекомендують Tesler до покупки.


ПЛЮСИ:

 • Дуже великий дисплей
 • Довго тримає тепло
 • Остуджує воду до заданої температури

МІНУСИ:

 • Не дуже зручне оповіщення про рівень води (коли її трохи менше половини, він показує, що води мало, а коли починає пищати – її майже зовсім немає)
 • Якість збірки не найкращаКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на Stylus
повернутися до меню ↑

FAQ

Що робити, якщо термопот закипів, але не вимикається?

Насправді термопот це надійний побутовий прилад і з ладу він виходить украй рідко, але все ж виходить. І перше, що вас повинно насторожити, це коли термопот не відключається після того, як закипіла вода.
1.Перше, що ви повинні зробити, це відключити його з розетки.
2.Не поспішайте братися за викрутку, візьміть гарантійний талон і подивіться, можливо, ще діє гарантія, і ви можете звернутися в сервісний центр. Якщо гарантія вже не діє, викличте майстра, якщо самі зовсім не розбираєтеся в побутових приладах.
3.У більшій частині випадків, термопот дає збій в роботі, від того, що з часом в ньому утворюється накип, а вона погано впливає на робочі вузли приладу. Для боротьби з накипом потрібно періодично чистити термопот з використанням спеціальних засобів, які можна купити в спеціалізованому магазині. А далі варто слідувати інструкції, там все докладно розписано. Якщо немає можливості купити спеціальний засіб, то можна використовувати перевірені народні засоби.

Назва ХарактеристикаЦіна

Великі річки Чаю-9

Великие реки чая 9-фото
об'єм 4.6 л

потужність 800 Вт

підтримання тепла

закрита спіраль

сталевий корпус

Ненагревающийся корпус
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на Stylus

SUPRA TPS-5001

SUPRA TPS-5001 - фото
об'єм 5 л

потужність 900 Вт

пластиковий корпус

закрита спіраль

індикація включення, підтримання тепла

Ненагревающийся корпус
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на Stylus

VITEK VT-1193

VITEK VT-1193 - фото
об'єм 5 л

мощность 1400 Вт

сталевий корпус

закрита спіраль

індикація включення, дисплей, сенсорне управління, підтримання тепла

вибір температури нагріву води
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на Stylus

Kitfort KT-2501

Kitfort KT-2501-фото
об'єм 5 л

мощность 1400 Вт

сталевий корпус

закрита спіраль

індикація включення, дисплей, сенсорне управління, підтримання тепла

вибір температури нагріву води
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на Stylus

Panasonic NC-EG4000

Panasonic NC-EG4000 - фото
об'єм 4 л

потужність 700 Вт

блокування кришки, блокування включення без води

закрита спіраль

індикація включення, дисплей, таймер

вибір температури нагріву води
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на Stylus

REDMOND RTP-M810S

REDMOND RTP-M810S-фото
об'єм 5 л

потужність 1450 Вт

сталевий корпус

управління з смартфона

індикація включення, дисплей

вибір температури нагріву води
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на Stylus

REDMOND RTP-M801

REDMOND RTP-M801-фото
об'єм 3.5 л

потужність 750 Вт

сталевий корпус

управління з смартфона

індикація включення, дисплей, таймер

вибір температури нагріву води
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на Stylus

Tesler TP-5055

Tesler TP-5055 - фото
об'єм 3.5 л

потужність 750 Вт

сталевий корпус

управління з смартфона

індикація включення, дисплей, таймер

вибір температури нагріву води
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на Stylus
Summary
Незалежний топ-8 термопотів за оцінками користувачів
Article Name
Незалежний топ-8 термопотів за оцінками користувачів
Description
Який термопот краще купити, щоб отримати від нього максимальну користь. Кращі моделі рейтингу Сушка для 2021 року за думку експертів і покупців.
Author
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

Ми будемо раді почути ваші думки

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.