ТОП 6 кращих винних шаф за відгуками покупців

У цьому рейтингу зібрано 6 найкращих винних шаф на 2021 рік. У топ потрапили кращі моделі з різних діапазонів цін – від 11 000 до 55 000 рублів. При відборі моделей найбільше уваги звернено на такі характеристики, як обсяг камери, система охолодження і рівень шуму. Для більшої об’єктивності, щоб виявити всі плюси і мінуси кожної моделі,  проаналізовано безліч відгуків покупців і коментарів експертів.

Рейтинг кращих винних шаф

Tesler WCV-080

Відкриває рейтинг модель WCV-080 компанії Tesler. Зовні шафа виглядає дуже привабливо, він виконаний в чорному матовому кольорі, а на верху передньої двері розташована сенсорна панель управління з можливістю регулювання температури від + 8 ° до + 18 °.

Вас також можуть зацікавити наступні статті:

https://kstech.com.ua/dim/krashchi-vulychni-barbekiu-5-topovykh-modelei/

https://kstech.com.ua/tovari-dlya-kyxni/vybyraiemo-holodylnyk-z-no-frost-nezalezhnyi-top-5/

Загальний обсяг камери становить 21 літр, всередині знаходяться три знімні хромовані полиці, це дозволяє зберігати усередині приладу 8 пляшок благородного напою. Девайс оснащений термоелектричної системою охолодження, що забезпечує низький рівень шуму і відсутність вібрацій. Дверцята шафи має дзеркальну поверхню, що захищає напій від впливу сонячних променів.

Tesler WCV-080 - фото

Незважаючи на низьку ціну – 4000 гривень, девайс має хороший попит у покупців, які купують його для особистих цілей, він відмінно вписується в інтер’єр домашньої кухні. WCV-080 більше підходить для будинку, ніж для розміщення в ресторанах або кафе, через невеликого обсягу камери для зберігання, в усьому іншому це відмінний пристрій з низьким рівнем шуму і споживанням енергії.


ПЛЮСИ:

 • Компактність
 • Низький рівень шуму
 • Можливість регулювання температури

МІНУСИ:

 • Невеликий обсяг для зберіганняВинний шафа Tesler WCV-080 – відгук
tesler wcv-080
07.06.2021
    

Красиво фотографувати його проблематично, тому що він скляний, дзеркальний, глянсовий, і будь-який відбиток пальця і ​​дрібна смітинка будуть псувати фон.

Габарити у винної шафи приблизно як у комп'ютерного процесора, +/- з урахуванням кількості пляшок.
Шампанське, пузаті португальські портвейни (типу Порто Вальдоуру Рубі, 0,75л), вермут, літрові пляшки мінеральної води влізуть. Але утрамбувати, щоб на місце двох пляшок влізло три, не вийде з-за хвилястою решітки.

Шафа гуде. Звертаю на це увагу. Він не працює як холодильник, то включиться, то вимкнеться. Охолодження йде постійно. Але шумить він дуже слабо. Вночі, звичайно, коли інші звуки зникають, шум відчувається. Його можна порівняти з роботою очищувача повітря, який включений в режимі сну.

Ще один момент. На передній панелі цифри температури винного шафи світяться постійно. І вони ДУЖЕ яскраві.

Оцінку ставлю високу. Я вважала таку шафу пустощами, але, насправді, це реально класна річ.

Купуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на MOYO

Gastrorag JC-48

П’яте місце займає модель JC-48 компанії Gastrorag. Девайс також виконаний в чорному кольорі, але його двері не матова, а скляна тонована. На відміну від Tesler WCV-080 у JC-48 внутрішня камера для зберігання об’ємом 48 літрів, а не 21 л. Це дає можливість одночасно зберігати всередині шафи 18 пляшок вина об’ємом 0.750 л на п’яти знімних хромованих полицях.

Термоелектрична система охолодження з регулюванням температури здатна працювати при значних від + 12 ° до + 18 °, сенсорна панель для її регулювання розташована у верхній частині пристрою.

Gastrorag JC-48-фото

Gastrorag JC-48 за характеристиками вже більше підходить для промислового використання в ресторанах, ніж в домашніх умовах. Його внутрішнього обсягу достатньо для розміщення 18 пляшок вина одночасно, а це дуже хороший показник, але при їх охолодженні він відчутно шумить, а в порівнянні з Tesler WCV-080 працює при мінімальній температурі 12 °, а не 8 °, і, на мій погляд , цього не достатньо. Ціна – 4700 гривень.


ПЛЮСИ:

 • Місткий
 • Якість збірки
 • Сенсорна панель з регулюванням температури

МІНУСИ:

 • Рівень шуму
 • Мінімальна температура – 12 °Купуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на MOYO

Kitfort KT-2406

На четвертому місці розташувалася модель KT-2406 компанії Kitfort. Зовні шафа виглядає досить непогано, за своїми габаритами він більше ніж перераховані в рейтингу моделі. Потужність приладу складає 140 Вт при рівні шуму 41 Дб, внутрішня камера для зберігання має об’єм 60 л – цього вистачить, щоб зручно розташувати всередині на 7 дерев’яних полицях 21 пляшку вина об’ємом 0.750 л.

Фішка цього девайса – наявність двох кліматичних зон, тобто можна зберігати різне вино при різній температурі з максимальним значенням 18 °. За дверцятами шафи, виконаної з тонованого скла, що не пропускає ультрафіолетове випромінювання, знаходиться панель управління з регулюванням температури для двох зон.

Kitfort KT-2406- фото

Компанії Kitfort вдалося створити дуже хорошу винна шафа великого обсягу з двома регульованими кліматичними зонами вартістю 9300 гривень. Цей девайс виправдовує цю ціну повністю: він місткий, добре охолоджує і вписується в дизайн будь-якої кухні або кімнати. Однак тінь на нього накладає рівень шуму, особливо в теплу пору року: він працює голосніше кондиціонера, це доставляє певний дискомфорт, той же Tesler WCV-080 працює практично безшумно. Можуть виникнути проблеми з розміщенням пляшок з-за невеликої відстані між дерев’яними полицями: не кожна пляшка вертикально туди увійде.


ПЛЮСИ:

 • Ціна
 • 2 кліматичних зони
 • Регулювання 2 зон

МІНУСИ:

 • Рівень шуму
 • Вузька відстань між полицямиКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на MOYO

Haier FWC30GA

Третє місце займає модель FWC30GA німецької компанії Haier. Шафа виконаний в красивому чорному кольорі із застосуванням спеціального тоніровочного покриття для захисту від ультрафіолетових променів. Внутрішній об’єм складає 108 літрів, що дозволяє одночасно зберігати там до 30 пляшок вина, це набагато більше, ніж у Kitfort KT-2406.

Пляшки можна розташувати на чотирьох дерев’яних полицях, такий матеріал набагато краще, тому що на ньому не утворюється конденсат, і пляшка завжди залишатиметься сухою. При охолодженні такого обсягу рівень шуму залишається невеликим і тримається на рівні 38 Дб, спеціальна система антивибрация зводить її до мінімуму, тому вино завжди знаходиться в стабільному стані. На верхній частині корпусу розташована панель управління температурою з можливістю її регулювання від + 6 ° до + 18 °.

Haier FWC30GA-фото

Якісний винна шафа німецької компанії Haier практично позбавлений недоліків. Він відмінно справляється зі своїм завданням – підтримкою потрібної температури, при якій пляшки завжди залишаються сухими. Його ціна – 15 700 гривень: на мій погляд, вона завищена, тому що у конкурента Kitfort KT-2406 є двохзонна регулювання температури і стоїть цей прилад набагато дешевше, в FWC30GA такої важливої ​​особливості немає. Шафа Haier не вийде поставити впритул до стіни через особливості конструкції, ззаду залишиться 5-сантиметровий зазор, так що він підійде не для будь-якого приміщення.


ПЛЮСИ:

 • Місткий
 • Дерев’яні полиці
 • Система антивібрації

МІНУСИ:

 • Завищена вартість
 • Особливість конструкціїВинна шафа влаштовує, але час покаже
Haier FWC30GA
07.06.2021
    

Переваги: ​​непоганий зовнішній вигляд, зручне управління, відключається підсвічування, дерев'яні полиці

Недоліки: суб'єктивно: не сказати, щоб дуже тихий. не можна поставити впритул до стіни - зазор сантиметрів 5 через особливості конструкції. Спірне рішення для нижньої полиці - розміщення пляшок вздовж (теж через особливості конструкції). Підсвічування ніякої практичної функції не несе, тому що висвітлює лише шийки пляшок на двох верхніх полицях

В цілому зі своїм завданням справляється. поки нічого не можу додати, тому що користуюся ним лише пару тижнів. доповню відгук, якщо зміниться враження

Купуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на MOYO

Caso WineDuett 12

Друге місце утримує модель WineDuett 12 компанії Caso. Шафа виглядає дуже привабливо, він доступний в сріблястому і чорному кольорі, своїм дизайном дуже нагадує Kitfort KT-2406. Усередині нього можна одночасно зберігати до 12 пляшок вина об’ємом 0.750 л, як і в Haier FWC30GA, тут дерев’яні полиці, а не хромовані.

Фішка цього пристрою – наявність двох кліматичних зон з можливістю регулювання температури окремо для кожної з них в діапазоні від + 7 ° до + 18 °. Панель управління для обох зон знаходиться всередині за скляними дверима, покритою тонувальні матеріалом для захисту від ультрафіолетових променів. При повному завантаженні рівень шуму становить 46 Дб, це досить багато, якщо порівнювати з 38 Дб у FWC30GA.

Caso WineDuett 12 - фото

Інженерам Caso вдалося створити невеликий за місткості винна шафа, але за якістю роботи і надійності він один з кращих. Регулювання температури в двох зонах дає можливість правильно зберігати вино різного виду, це варто враховувати. Єдиним недоліком я вважаю шум приладу: він досить відчутний в тихому приміщенні, якщо порівнювати з іншими моделями рейтингу. Ціна – 14 200 гривень.


ПЛЮСИ:

 • Привабливий дизайн
 • Дерев’яні полиці
 • Дві кліматичних зони

МІНУСИ:

 • Рівень шумуКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на MOYO

Pozis ШВ-120

Перше місце займає модель ШВ-120 компанії Pozis. Ця шафа підходить для професійного використання, часто його можна побачити в магазинах або в кафе. Така популярність обумовлена ​​великою місткістю, внутрішній обсяг камери становить 390 літрів: можна одночасно зберігати в ньому 119 пляшок вина.

Передні двері оснащена замком і виконана зі скла із застосуванням спеціального тоніровочного покриття, всередині нього знаходяться 9 дерев’яних полиць з можливістю регулювання відстані між ними. Оснащений надчуттєвим датчиком для регулювання температури від 5 до 18 ° за допомогою панелі управління, що знаходиться на корпусі.

Pozis ШВ-120-фото

Винна шафа Pozis ШВ-120 – це просто мрія для будь-якого власника кафе чи ресторану, в ньому одночасно можна зберігати більше 100 пляшок при необхідній температурі, він не дає збоїв, а його двері обладнані замком – начебто дрібниця, але ні в одному з перерахованих пристроїв такої фішки немає. Ціна – 20 500 рублів, але ця шафа виправдовує цю ціну повністю.


ПЛЮСИ:

 • Дуже місткий
 • Дерев’яні полиці з можливістю регулювання висоти
 • Двері з замком

МІНУСИ:

 • Висока вартістьКупуй на RozetkaКупуй на FoxtrotКупуй на MOYO
повернутися до меню ↑

FAQ

Які додаткові функції можуть бути?

Нижня морозильна камера
Side-by-side
однокамерні
No Frost
Верхня морозильна камера

Чому в винних шафах встановлені дерев’яні полиці?

За допомогою дерев’яних полиць нейтралізується вібраційного впливу на вино. Так само серед основних переваг дерев’яних полиць – неможливість утворення на них конденсату, який викликає зволоження і відклеювання паперових етикеток від пляшок. Полиці не покривають лаком, щоб уникнути негативного впливу хімічних випаровувань на вино.

НазваХарактеристикиЦіна

Tesler WCV-080

25.2x45x50 см

число пляшок: 8

однокамерний

загальний обсяг 21 л

клас A +

індикація температури
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на MOYO

Gastrorag JC-48

Gastrorag JC-48-фото
35.5 × 64.5 × 50 см

число пляшок: 18

однокамерний

загальний обсяг 48 л

монотемпературних

управління: електромеханічне
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на MOYO

Kitfort KT-2406

Kitfort KT-2406- фото
34x51x82 см

число пляшок: 21

двокамерний

загальний обсяг 60 л

клас B

управління: електромеханічне
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на MOYO

Haier FWC30GA

Haier FWC30GA-фото
50x54x82 см

число пляшок: 30

однокамерний

загальний обсяг 108 л

клас А

управління: електронне
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на MOYO

Caso WineDuett 12

Caso WineDuett 12 - фото
34.5x51x52.5 см

число пляшок: 12

однокамерний

загальний обсяг 78 л

клас D

індикація температури
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на MOYO

Pozis ШВ-120

Pozis ШВ-120-фото
60 × 60.7 × 195 см

число пляшок: 120

однокамерний

загальний обсяг 390 л

управління: електронне

індикація температури
Купуй на Rozetka
Купуй на Foxtrot
Купуй на MOYO
Summary
ТОП 6 кращих винних шаф за відгуками покупців
Article Name
ТОП 6 кращих винних шаф за відгуками покупців
Description
ТОП найкращих винних шаф 2021 року. У рейтингу беруть участь кращі винні шафи для дому від відомих виробників. Огляд, відгуки, характеристики
Author
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

Ми будемо раді почути ваші думки

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.