9 кращих роботів-газонокосарок для легшого життя

Робот-газонокосарка самостійно пересувається по ділянці і стриже траву в автоматичному режимі.

Це електричний пристрій працює від акумуляторної батареї, при розряді якої відправляється на док-станцію.

Розбираємося, на що звернути увагу при виборі такого апарату, який моделі віддати перевагу.

На які особливості газонокосарок-роботів звернути увагу при виборі?

Сучасний ринок насичений роботизованими косарками для газонів з різним ступенем функціональності.

До відома! При виборі пристрою слід загострити увагу на його технічні параметри:

 • Рекомендована площа газону. Щодо недорогі моделі невисокої потужності рекомендуються для застосування на ділянках площею від 200 до 500 кв. м. При більш об’ємних розмірах газону (від 1000 до 6000 кв. М) варто звернути увагу на потужні агрегати з акумуляторами великої місткості.
 • Ширина і висота скошування. Це основні технічні параметри косарки, які вказують на її продуктивність. Чим вище перший показник, тим швидше робот впорається з ділянкою, але не підійде для вузьких смужок трави. Регулювання висоти скошування в широкому діапазоні дозволяє підібрати оптимальні параметри в кожному конкретному випадку.
 • Пристрої управління. У недорогих моделях це можуть бути кнопки і дисплей на корпусі пристрою. Ряд газонокосарок управляється дистанційно – через пульт або смартфон з встановленим на останньому додатком. Більшість сучасних приладів поєднують в собі всі перераховані засоби управління.
 • Акумуляторна батарея. Роботи-газонокосарки оснащені акумуляторними батареями різних типів і ємності. Більшість моделей техніки використовують літій-іонні акумулятори, літій-залізо-фосфатні АКБ і гібридні джерела енергії. У плані автономності кращі показники забезпечують роботи з батареями від 5 А · год.
 • Характеристики мотора. Від потужності і кількості оборотів двигуна залежить загальна продуктивність робота-газонокосарки. Чим вище ці значення, тим швидше і якісніше апарат обробить ділянку. Але не слід забувати про рівень шуму – чим потужніше і швидше мотор, тим випромінюються їм децибели вище.
 • Додатковий функціонал. Мульчування забезпечує подрібнення трави і її рівномірний викид на ділянці. Мультизональної дозволяє працювати з рослинністю в різних точках газонної площадки. Викошування країв гарантує акуратно пострижені кромки газону. Ці та інші додаткові опції роблять техніку більш ефективною.

Огляд кращих моделей роботів-газонокосарок

Рейтинг представлений оглядом кращих моделей газонокосарок-роботів – від бюджетних середньої потужності до преміальних з підвищеною продуктивністю.

Robomow RX12u

Газонокосарка Robomow RX12u – компактний і легкий апарат для автоматичної обробки газонів, який здійснює цю операцію абсолютно самостійно.

Установка і робота з пристроєм не складе труднощів.

Робот оснащений колесами з протектором спеціальної форми, що виключає пошкодження газону, і що дозволяє підніматися під ухилом до 8,5 градуса.

Robomow RX12u-фото

У комплекті присутній базова станція, на яку косарка повертається для підзарядки акумулятора.

Підтримуються – призначений для користувача вибір висоти скошування, робота за розкладом, управління з пристроїв на операційних системах iOS або Android.

Середня продуктивність обладнання – 65 метрів на годину.


ПЛЮСИ:

 • тиха робота
 • зрозуміла інструкція
 • просте підключення

МІНУСИ:

 • не найкраще зчеплення з ґрунтом
 • зарядна станція боїться вологи
 • висока вартістьRobomow RX12u
09.07.2021
    

На газоні вона у мене з середини травня 2018.
Мені підходить саме ця модель (без розкладу і додатки), так як я її все одно прибираю, коли їду, тобто мені не потрібно косіння за розкладом. Приїхала - поставила, натиснула косити, вона покосила і сама встала на зарядку.
Також, швидше за все, куплю дріт достовірніше: вона справляється з трохи більшою площею, що теж мене здивувало.

Купуй на Rozetka

Robomow RC304u

Пристрій Robomow RC304u є сучасним автономним роботом-газонокосаркою для якісного догляду за газоном максимальною площею до 500 кв. м.

Агрегат оснащений потужним двигуном, при цьому він володіє невисоким рівнем шуму.

При ширині смуги стрижки 28 см робот швидко обробляє ділянку.

Ножовий елемент виготовлений з високоміцного сталевого сплаву, висота скошування може регулюватися користувачем.

Robomow RC304u-фото

Девайс вміє подрібнювати зрізану траву, тобто підтримує процес мульчування.

Оператору є управління газонокосаркою через мобільний додаток.

Робот може працювати за розкладом, він сумісний з пристроями під керуванням iOS і Android і оснащений захистом по PIN-коду.


ПЛЮСИ:

 • якісне скошування трави
 • компактні розміри
 • зручне управління

МІНУСИ:

 • висока вартість
 • не дуже зручний додаток
 • швидко сідає акумуляторRobomow RC304u
09.07.2021
    

Забавна штука, поставив сам на ділянку, нічого складного там немає, нудно тільки провід тягнути, час забирає забивання купи кілочків, хоч і ділянку у мнея не великий, всього 6 соток, а газону сотки 2-2,5. Раніше бігав з тримером, але щось мене це заняття втомило, хочеться влітку отдихть а не гарувати по жарі. Купив я це відкриття на початку липня, радів неробства як міг, але до кінця серпня радість моя закінчилася, на роботі загорілася якась помилка і він перестав їздити. Відвіз в сервіс, виявилося щось з приводом колеса, поміняли все на місці, що мене трохи здивувало, думав як звичайно, здав в сервіс і гуляй місяць. Малюк бігає по сей день, притензій до нього немає, з роботою своєї справляється

Купуй на Rozetka

Robomow RX20u

Устаткування Robomow RX20u – неймовірно компактний і легкий робот-газонокосарка для високоякісної стрижки газонів невеликої площі в автоматичному режимі.

Устаткування працює від акумулятора. Установка і початок роботи з роботом не викличе ускладнень навіть у непідготовлених користувачів.

Косарка комплектується базовою станцією, обмежувальним проводом периметра, елементами-фіксаторами.

Robomow RX20u-фото

Девайс підтримує роботу за розкладом, синхронізується з мобільними пристроями на операційних системах iOS і Android, захищений від крадіжки системою з PIN-кодом і сигналізацією.

Датчики нахилу і підйому дозволяють йому працювати на ухилах до 15 градусів.


ПЛЮСИ:

 • невеликі габарити
 • зручний мобільний додаток
 • міцний корпус

МІНУСИ:

 • довгий заряд АКБ
 • немає викошування країв
 • не підходить для густого газонуКупуй на Rozetka

GARDENA Sileno City 250

Триколісний акумуляторний робот-газонокосарка GARDENA Sileno City 250 виділяється оригінальним конструктивним виконанням і розкішної функціональністю.

Устаткування забезпечує ширину скошування в 16 см, працює на ухилах до 25 градусів, пристрій чудово підходить для невеликих газонів.

GARDENA Sileno City 250-фото

Інтуїтивно зрозуміла панель управління дозволяє програмувати агрегат на розсуд користувача.

При роботі викид трави проводиться назад.

Джерелом живлення в даній моделі є літій-іонний акумулятор. В комплекті є вся необхідна документація, зарядний блок, набір для установки.


ПЛЮСИ:

 • низький рівень шуму
 • висока якість збірки і матеріалів
 • зручний мобільний додаток

МІНУСИ:

 • невелика ширина скошування
 • слабкий акумулятор
 • невисока продуктивністКупуй на Rozetka

Robomow RS622

Розумний пристрій Robomow RS622 з літій-залізофосфатним акумулятором великої місткості призначене для якісної стрижки великогабаритних газонів в автономному режимі.

Устаткування забезпечено базовою станцією для автоматичної підзарядки, налаштованим датчиком дощу, потужним двигуном на 400 Вт, парою ножів з нержавіючої сталі.

Robomow RS622-фото

Плаваюча ріжучий система регулює нахил лез при нерівномірному русі девайса.

При значному вазі модель з легкістю долає ухили в 20 градусів. Косаркою можна управляти з мобільного пристрою, вона оснащена режимом захисту від дітей і крадіжки.

Машина може стригти кути і краю газону.


ПЛЮСИ:

 • можливість роботи на похилих поверхнях
 • висока для такої техніки швидкість руху
 • мінімум дій по обслуговуванню

МІНУСИ:

 • високий цінник
 • відносно галаслива модель
 • не найзручніший пульт ДУRobomow RS622
09.07.2021
    

Хороша машинка! Довго вибирав, обстежив весь інтернет і сьогодні дуже задоволений своїм придбанням. Функціональні завдання вирішує в повному обсязі, в тому числі, вночі, що виключає контакти з маленькими і великими дітьми, так і дорослими теж. Встаєш вранці, а газон вже рівний і красивий - можна безперешкодно на ньому грати. До речі, діти відразу визнали це "плазує і дзижчить" живою істотою, дали йому ім'я - Іванко і з великим інтересом та увагою спостерігають за його роботою і спілкуються з ним. Звичайно, дорослі в ці моменти знаходяться поруч, тому що незважаючи на роз'яснювальну роботу і заборони, спроби покататися на Ванечке мали місце. У цьому плані слід зазначити введені в конструкцію блокування від дітей, від використання чужими людьми, зупинку ножів при перекиданні, відриві від землі, при спрацьовуванні "чутливого бампера". І останнє, використання сучасних досягнень науки і техніки в області джерел струму, а саме. літій-залізо-фосфатного батареї дає надію на довговічність газонокосарки - робота

Купуй на Rozetka

Вам також сподобаються наступні статті:

https://kstech.com.ua/dla-obigrivy-i-opalenya/krashchi-teplovi-harmaty-9-topovykh-modelei-2020-roku/

https://kstech.com.ua/dim/krashchi-vulychni-barbekiu-5-topovykh-modelei/

Worx Landroid M WR141E

Роботизований агрегат Worx Landroid M WR141E з алгоритмом штучного інтелекту гарантує ретельне і швидке скошування трави на газонах великої площі.

Устаткування вирізняється високою прохідністю і швидкістю роботи.

Косарка в авторежимі побудує оптимальний маршрут, подолає підйоми до 35 градусів і вузькі місця.

Worx Landroid M WR141E-фото

Датчик дощу дасть сигнал до повернення на базу при несприятливих погодних умовах. Апарат також самостійно повертається на док-станцію при низькому заряді акумулятора.

Газонокосарка доповнена режимом скошування країв, датчиком зіткнення, системою блокування по PIN-коду.


ПЛЮСИ:

 • висока якість збірки
 • порівняно висока потужність
 • велика площа скошування

МІНУСИ:

 • не дуже потужний акумулятор
 • невисока прохідність
 • довга зарядкаКупуй на Rozetka

BOSCH Indego (0.600.8A2.100)

Інноваційний робототехнічні пристрої BOSCH Indego (0.600.8A2.100), що працює в автономному режимі, призначене для догляду за газонами великої площі.

Устаткування отримує харчування від ємного Li-Ion акумулятора. За один прохід робот скошує ділянку шириною 26 см.

На одному заряді прилад обробляє до 160 кв. м газону.

Користувач може вручну варіювати висоту стрижки від 2 до 6 см.

BOSCH Indego (0.600.8A2.100)-фото

Набір спеціальних датчиків робить роботу автомата ефективної і безпечної.

Ножі з високоякісного металевого сплаву з легкістю справляються з найскладнішими ділянками.


ПЛЮСИ:

 • висока якість скошування
 • безпеку використання
 • хороша прохідність

МІНУСИ:

 • велика вага
 • незнімний акумулятор
 • періодично забиваються ножіКупуй на Rozetka

Robomow RC308u

Модель Robomow RC308u є сучасним автономним роботом-газонокосаркою для високоякісної стрижки газонів площею до 800 кв. м в автоматичному режимі.

Щітковий мотор підвищеної потужності володіє невисоким рівнем шуму.

Значний ніж з високоміцного сплаву гарантує відмінну якість стрижки.

Robomow RC308u-фото

Зрізана трава мульчують і не вимагає прибирання.

Управління роботою газонокосарки проводиться через мобільний додаток, яке встановлюється на смартфон / планшет з операційною системою iOS або Android.

Чутливий сенсорний датчик і обмежувальні дроти (що поставляються в комплекті) дозволяють пристрою обходити перешкоди.


ПЛЮСИ:

 • високий ступінь захисту
 • віддалене управління
 • швидка зарядка

МІНУСИ:

 • швидко тупиться ніж
 • застряє на складному газоні
 • акумулятор недостатньо ємниКупуй на Rozetka

Worx Landroid S WR130E

Роботизоване пристрій Worx Landroid S WR130E оснащено інноваційною технологією штучного інтелекту, яка гарантує швидке та ефективне скошування рослинності газонів.

Девайс за замовчуванням має кілька базових налаштувань, це дозволяє приступити до обробки газону відразу після першого включення.

Worx Landroid S WR130E-фото

Більш гнучкі регулювання доступні шляхом многозонального програмування зі зміною параметрів з урахуванням специфіки конкретної ділянки.

Мобільний додаток дозволяє змінювати налаштування робота з великим комфортом.

Апаратна частина косарки доповнена датчиком вологи, модулем сліпих зон, чіпами зв’язку та голосового управління.


ПЛЮСИ:

 • хороша продуктивність
 • є захист від крадіжки
 • автоматична система підзарядки

МІНУСИ:

 • недружній софт для синхронізації з телефоном
 • в інструкції немає опису помилок
 • порівняно галаслива модельКупуй на Rozetka
повернутися до меню ↑

FAQ

Куди робот-газонокосарка діває траву?

Багато хто задається цим питанням. Утилізація трави роботом проводиться способом мульчування. Подрібнена на дрібні частинки трава викидається назад на газон і надалі служить органічним добривом для газону.

НазваХарактеристикиЦіна

Robomow RX12u

Robomow RX12u-фото
ширина скошування - 18 см;
площа газону - 150 кв. м;
висота скошування - 15-45 мм;
граничний рівень шуму - 64 дБ;
акумуляторна батарея - 26 В, 7 А · год;
двигун - 200 Вт 4000 об / хв;
маса пристрою - 7,5 кг;
габарити (Ш × Д × В) - 42 × 53 × 26 см.
Купуй на Rozetka

Robomow RC304u

ширина скошування - 28 см;
площа газону - 500 кв. м;
висота скошування - 15-60 мм;
граничний рівень шуму - 64 дБ;
акумуляторна батарея - 26 В, 3 А · год;
двигун - 200 Вт 4000 об / хв;
маса пристрою - 10,3 кг;
габарити (Ш × Д × В) - 46 × 63 × 21 см.
Купуй на Rozetka

Robomow RX20u

Robomow RX20u-фото
ширина скошування - 18 см;
площа газону - 200 кв. м;
висота скошування - 15-45 мм;
граничний рівень шуму - 64 дБ;
акумуляторна батарея - 26 В, 7 А · год;
двигун - 200 Вт 4000 об / хв;
маса пристрою - 7,5 кг;
габарити (Ш × Д × В) - 42 × 53 × 26 см
Купуй на Rozetka

GARDENA Sileno City 250

GARDENA Sileno City 250-фото
ширина скошування - 16 см;
площа газону - 250 кв. м;
висота скошування - 20-50 мм;
граничний рівень шуму - 58 дБ;
акумуляторна батарея - 18 В, 2,1 А · год;u
двигун - 100 Вт, 4000 об / хв;
маса пристрою - 7,3 кг;
габарити (Ш × Д × В) - 38 × 55 × 23 см.
Купуй на Rozetka

Robomow RS622

Robomow RS622-фото
ширина скошування - 56 см;
площа газону - 2200 кв. м;
висота скошування - 20-80 мм;
граничний рівень шуму - 68 дБ;
акумуляторна батарея - 26 В, 4,5 А · год;
двигун - 400 Вт 3300 об / хв;
маса пристрою - 20 кг;
габарити (Ш × Д × В) - 66 × 74 × 31 см.
Купуй на Rozetka

Worx Landroid M WR141E

Worx Landroid M WR141E-фото
ширина скошування - 18 см;
площа газону - 500 кв. м;
висота скошування - 20-60 мм;
граничний рівень шуму - 62 дБ;
акумуляторна батарея - 20 В, 2 А · год;
двигун - 200 Вт 2800 об / хв;
маса пристрою - 9 кг;
габарити (Ш × Д × В) - 40 × 56 × 20 см.
Купуй на Rozetka

BOSCH Indego (0.600.8A2.100)

BOSCH Indego (0.600.8A2.100)-фото
ширина скошування - 26 см;
площа газону - 1000 кв. м;
висота скошування - 20-60 мм;
граничний рівень шуму - 64 дБ;
акумуляторна батарея - 26 В, 3 А · год;
двигун - 400 Вт 4000 об / хв;
маса пристрою - 11 кг;
габарити (Ш × Д × В) - 60 × 70 × 30 см
Купуй на Rozetka

Robomow RC308u

Robomow RC308u-фото
ширина скошування - 28 см;
площа газону - 800 кв. м;
висота скошування - 15-60 мм;
граничний рівень шуму - 64 дБ;
акумуляторна батарея - 26 В, 3 А · год;
двигун - 200 Вт 4000 об / хв;
маса пристрою - 11,4 кг;
габарити (Ш × Д × В) - 46 × 63 × 21 см.
Купуй на Rozetka

Worx Landroid S WR130E

Worx Landroid M WR141E-фото
ширина скошування - 18 см;
площа газону - 300 кв. м;
висота скошування - 20-50 мм;
граничний рівень шуму - 65 дБ;
акумуляторна батарея - 20 В, 2 А · год;
двигун - 200 Вт 2800 об / хв;
маса пристрою - 8 кг;
габарити (Ш × Д × В) - 36 × 51 × 20 см.
Купуй на Rozetka
Summary
Рейтинг кращих роботів газонокосарок для легшого життя
Article Name
Рейтинг кращих роботів газонокосарок для легшого життя
Description
Робот-газонокосарка - огляд і рейтинг моделей. На які важливі параметри звернути увагу при виборі садової техніки даного типу. Кращі газонокосарки-роботи на сьогоднішній день.
Author
Домогарова Валентина
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

1 коментар

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.