Кращі іригатори WaterPik: незалежний ТОП

Іригатор – зручний і корисний пристрій для догляду за порожниною рота. Він не замінює зубну щітку і нитку, але разом з ними допомагає стежити за здоров’ям зубів і ясен. Зрозуміло, вибирати краще іригатор від перевіреного виробника, наприклад WaterPik. У цій статті ми розповімо, на що варто звернути увагу при виборі іригатора WaterPik і які три варіанти гідні звання кращих.

На що звернути увагу при виборі іригатора WaterPik

Тип іригатора. Основний параметр, який визначає особливості роботи пристрою. Зазвичай виділяють іригатори:

 1. Моноструйні – найпростіші моделі, які підключаються безпосередньо до водопровідного крану. Вони не вимагають електрики, недорого коштують і майже не ламаються завдяки простоті конструкції. У той же час, функціонал таких пристроїв досить обмежений, а використовувати з ними лікувальні засоби не можна.
 2. Імпульсні – оснащені окремим резервуаром для рідини і по зовнішності вже більше схожі на електричні зубні щітки, ніж на лійки для душу. За допомогою електромотора швидко змінюють тиск водяного струму, формуючи мікроімпульси, які сприяють більш глибокому очищенню зубів і масажують ясна.
 3. Мікропузирькові – вважаються найбільш сучасними пристроями свого виду. Вода в них наповнюється мікроскопічними бульбашками повітря, які мають масажний, очищающий і бактерицидний ефект. Такі апарати зазвичай дорожче аналогів, але різниця в ціні себе цілком виправдовує.

Портативність. Іригатори можуть бути стаціонарними або портативними. Перші працюють від мережі і відрізняються високою продуктивністю і широким функціоналом. Другі ж оснащуються акумуляторними батарейками – це менш потужні, але зате більш компактні і мобільні пристрої, які можна всюди носити з собою.

Тиск струменя. Зазвичай становить від 200 до 700 кПа, але може бути більше або менше, залежно від моделі. Зазвичай для чищення здорових зубів і ясен для дорослих використовують тиск в 500-600 кПа, а для пошкоджених і дитячих ясен використовують тиск в 100-300 кПа. Бажано, щоб потужність регулювалася плавно, але куди частіше в продажі зустрічаються іригатори із ступінчастим регулюванням. У будь-якому випадку, прилад повинен мати не менше двох режимів: звичайного і дбайливого чищення.

Частота пульсації. Показує, скільки імпульсів в хвилину створює прилад. Еталонним вважається значення 1200, але зустрічаються моделі з частотою і у 2000 імпульсів в хвилину.

Обсяг резервуара. Чи не найважливіший параметр, але багато в чому визначає зручність користування іригатором. Великий резервуар дозволяє користуватися апаратом кілька разів без дозаправки, але робить прилад більш важким і громіздким. Зазвичайна ємність резервуара для рідини становить від 200 до 700 мл.

Змінні насадки. Для різних цілей іригатори використовують різні насадки. Для щоденного очищення потрібна звичайна насадка, для чищення брекетів – ортодонтична, для важкодоступних місць – щілинна. Крім того існують спеціальні насадки для коронок і імплантів, для язика і навіть для промивання носа. В принципі, чим більше насадок в комплекті, тим краще. Зазвичай іригатори комплектуються наборами від 2 до 7 змінних насадок.

Також читайте про електричні зубні щітки: як вибрати найкращі – https://kstech.com.ua/zdorovya/yak-vibrati-yak%d1%96snu-elektrichnu-zubnu-shh%d1%96tku/

повернутися до меню ↑

Топ-3 найкращих іригаторів WaterPik

Іригатор WaterPik WP-100 Ultra

Іригатор WaterPik WP-100 Ultra - фото

Стаціонарний імпульсний іригатор з живленням від мережі. Оснащений дуже продуктивним і майже безшумним мотором. Працює на основі сучасної мікропузирьковой технології в поєднанні з пульсацією частоті 1200 імпульсів в хвилину. Обсяг знімного резервуара для рідини становить 650 мл. Тиск струменя плавно регулюється в діапазоні від 220 до 620 кПа. У комплекті з приладом йдуть 7 змінних насадок: насадка-щітка, насадка для струменевого чищення, насадки для язика і для ясен, насадки для брекетів, імплантів та коронок. Десь за 3000 гривень – відмінний домашній іригатор для всієї родини.

WaterPik WP-100 Ultra
12.05.2020
    

Перш ніж зробити остаточний вибір я довго вивчала різні джерела інформації і відгуки покупців. Виявилося, що у даного пристрою один з найвищих рейтингів покупців в світі. Наприклад, на американському Amazon у цього іригатора рейтинг 4.4 при максимальній оцінці 5 більш ніж по 8000 відгуків, що дозволяє бути досить впевненим в об'єктивності. В результаті я дуже задоволена покупкою. Даний іригатор один з найпотужніших, при цьому тиск струменя можна плавно регулювати. У комплект входить великий набір насадок. Ми комфортно користуємося даними іригатором всією сім'єю. Він універсально підходить і для дітей і для дорослих, для різних типів зубів, для різних завдань. У даній моделі іригатора насадка може повертатися на 360 градусів, це дозволяє підлізти до самих віддалених куточків рота (це дуже важливо). Кілька найбільш використовуваних насадок зручно зберігати в кришці від ємності для води. Обсяг самої ємності цілком достатній для однієї повноцінної процедури чистки. Якщо ви користуєтеся спеціальними препаратами при чищенні, то можете готувати розчин прямо в ємності.
У деяких відгуках люди скаржаться на короткий провід живлення. Його довжина становить 130 см. Враховуйте при покупці, що використання іригатора має на увазі, що чистити порожнину рота ви можете тільки над раковиною або іншою ємністю. Вода яка потрапляє в рот з іригатора буде витікати у вас з рота. Ванна кімната найбільш зручне місце для його використання. Якщо у вас немає електричної розетки у ванній кімнаті, то будьте готові організувати джерело живлення там.


ПЛЮСИ:

 • Тиха робота
 • Плавне регулювання тиску
 • Великий вибір насадок

МІНУСИ:

 • Закороткий шланг робочого інструмента
 • Короткий кабель живленняІригатор WaterPik WP-450 Cordless Plus

Іригатор WaterPik WP-450 Cordless Plus - фото

Акумуляторний імпульсний іригатор, створений спеціально для догляду за порожниною рота в поїздках. Легка і компактна модель ціною близько 2500 гривень. Одного заряду батареї вистачає на 5-7 днів використання в звичайному режимі. Тиск регулюється в двох режимах: 310 і 520 кПа. Імпульсна система видає 1450 пульсацій в хвилину. Ємність для рідини має обсяг 210 мл. Прилад комплектується 4 насадками: універсальна, для чищення важкодоступних місць, для язика і для брекетів. Насадка може обертатися на 360 градусів. Зручний, легкий і компактний іригатор для мандрівників.

 • Імпульсний, акумуляторний
 • Насадки: для струменевого чищення, для чищення мови, ортодонтична (для брекетів), для чистки імплантів і коронок
 • режим струменя
 • Ступінчаста регулювання тиску струменя: 310 – 520 кПа

ПЛЮСИ:

 • Мобільність
 • Легкий і компактний
 • Заряду батареї вистачає на тиждень

МІНУСИ:

 • Два режима тиска
 • Немає чехла для транспортування
 • Немає індикатора зарядкиІригатор Waterpik Traveler WP-300

Waterpik Traveler WP-300 - фото

Іригатор, створений спеціально для мандрівників. Виконано в симпатичному дизайні. Потужність струменя регулюється в межах 70-550 кПа, щоб не пошкодити навіть ніжні дитячі ясна. Регулювання здійснюється в трьох режимах. Апарат працює по імпульсної технології і видає 1200 пульсацій в хвилину. Іригатор живиться від мережі. Обсяг резервуара для рідини становить 450 мл. Крім іншого, в комплекті йде спеціальна ортодонтична насадка для брекетів. Ціна пристрою близько 2300 гривень.

 • Імпульсний, харчування від мережі
 • Насадки: для струменевого чищення, ортодонтична (для брекетів)
 • режим струменя
 • Ступінчаста регулювання тиску струменя: 70 – 550 кПа

ПЛЮСИ:

 • Яскравий дизайн для дітей
 • Не викликає у дітей труднощів при використанні

МІНУСИ:

 • Немає чехла для транспортуванняповернутися до меню ↑

Висновок

Сподіваємося, що змогли допомогти вам з вибором кращого іригатора WaterPik. Купуючи цей прилад, звертайте увагу не тільки на відомий бренд, але і на функціонал, комплектацію, потужність, тип пристрою та інші параметри, розглянуті вище. Користь іригатора для зубів неможливо переоцінити. Головне, не намагайтеся замінити їм зубну щітку!

повернутися до меню ↑

FAQ

У чому полягає перевага іригатора перед зубною щіткою?

Перевага іригатора полягає в більш ретельному очищенні ділянок забруднення в ротовій порожнині, а також більш високого ступеня доступу до важкодоступних місць.

Як часто необхідно користуватися іригатором?

Стоматологи рекомендують використовувати іригатор кожен раз після чищення зубів щіткою, тобто два рази на день: вранці і ввечері.

Яку воду краще використовувати?

Виробники іригаторів радять використовувати воду, пропущену через побутовий фільтр для очищення питної води. Вкрай не рекомендується використовувати воду з-під крана, тому що це може привести до поломки апарату.

Чи може іригатор замінити зубну щітку?

Ні не може. Для якісного догляду за порожниною рота використовувати зубну щітку обов’язково. Іригатор є додатковим засобом гігієни і може замінити зубну нитку (флосс).

Summary
Кращі іригатори WaterPik 2021 року: незалежний ТОП
Article Name
Кращі іригатори WaterPik 2021 року: незалежний ТОП
Description
Як вибрати кращий іригатор WaterPik: переваги і недоліки, характеристики, який краще купити, відгуки реальних покупців і професіоналів
Author
Микола Житник
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

1 коментар

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.