Кращі дарсонвалі: незалежний ТОП

Ще в XIX столітті натураліст Арсен д`Арсонваль виявив, що при правильному підході вплив струму може мати цілий ряд цілющих ефектів. Пристрій, за допомогою якого кожен може безпечно його проводити, назвали на честь першовідкривача – дарсонвалем. Як вибрати цей корисний прилад і які 4 дарсонваля гідні звання кращих, читайте в нашому матеріалі.

Що таке дарсонваль і як він працює

Дарсонваль – це інструмент для вироблення лікувальних імпульсів електрики. Його характеристики підбираються так, щоб він міг найкращим чином впливати на мікроциркуляцію крові, а в результаті його використання тканини шкіри і слизової наситились киснем. Домашній дарсонваль – невеликий пристрій зі змінними скляними насадками; це герметичні електроди, які заповнені  газом, що проводить струм – неоном або аргоном.

Користуватися таким пристроєм зовсім не складно. Слід закріпити в гнізді ту насадку, яка потрібна для майбутньої процедури, включити пристрій і почати впливати на шкіру. Для цього електрод наближається до неї впритул – так, щоб між ним і шкірою почалася взаємодія: її легко відчути, оскільки вона проявляється в легкому поколюванні. У деяких випадках електродом потрібно торкатися шкіри.

При дарсонвалізації зовнішня поверхня тканини злегка пошкоджується, саме за рахунок цього процедура дає ефект: організм включає захисні функції і відновлює пошкоджену тканину, оновлюючи її. Нічого сильніше поколювання під час дарсонвалізації відчуватися не повинно, теплового ефекту немає, то ж її проведення досить комфортне.

Варто виділити кілька значущих нюансів:

 1. З насадками слід поводитися акуратно. Крихкими їх не назвати, але все-таки, якщо вплив на них виявиться досить сильним, є ризик їх розбити.
 2. Якщо насадка пошкоджена, використовувати її не слід навіть якщо пошкодження здається несуттєвим. Вся справа в герметичності – вона не повинна порушуватися.
 3. Перед зміною насадки обов’язково вимикати прилад.
 4. Дарсонваль не слід довго використовувати на граничній потужності – через 20 хвилин потрібно зробити перерву. Між процедурами також необхідна хоча б невелика пауза.

Під час дарсонвалізації можна торкатися до предметів з металів, а також до людей  і домашніх тварин.

повернутися до меню ↑

Для чого застосовується дарсонваль

Сфера застосування дарсонваля дуже широка: його використовують як для боротьби з косметичними вадами, так і для профілактики і навіть лікування хвороб. До показань для використання дарсонваля відносять:

 • Проблемна шкіра. Він допоможе впоратися з гнійниками, запаленнями, акне і іншими дефектами такого роду.
 • Жирна і пористa шкіра.
 • Зниження тонусу шкіри, в тому числі вікове, зі зморшками та іншими ознаками старіння.
 • Удари, опіки, наслідки при обмороженні тощо.
 • Лупа і себорея.
 • Обласний і повільний ріст волосся.
 • Невралгії.
 • Радикуліт.
 • Варикоз і целюліт.
 • Деякі інші захворювання.

Навіть для тих, хто не страждає перерахованими проблемами, дарсонвалізація часто застосовується в косметичних цілях, оскільки вона сприяє підтримці тонусу шкіри. В результаті дії струму поділ клітин починає проходити швидше, виробляється більше корисних речовин, знижується рівень випаровування вологи. Так це запобігає сухості. 

Дарсонвалізація приводить до норми функціонування потових і сальних залоз. Так що завдяки їй знижується кількість шкідливих відкладень. Тонус судин підвищується, покращується відтік венозної крові, лейкоцити стають активнішими. Поліпшується постачання шкіри різними речовинами, а рідина перестає застоюватися в тканинах. Правильно підібраний дарсонваль поліпшить стан організму в цілому і може використовуватися поряд з іншими засобами.

повернутися до меню ↑

На що звертати увагу при виборі дарсонваля

Вибираючи дарсонваль, варто детально вивчити його характеристики, особливо основні. Їх всього декілька, але правильний підбір кожної важливий для ефективності процедур.

Імпульсна напруга

Звичайний діапазон 2-15 кВ. При напрузі до 6 кВ проводять обробку ніжної шкіри навколо очей. При напрузі в 7-12 кВ обробляють шкіру під волосяним покривом. Нарешті, висока напруга потрібна, щоб позбавлятися від вугрів, лікувати варикоз тощо. Іноді необхідна і напруга вище 15 кВ, але не кожен домашній дарсонваль може її забезпечити.

Сила імпульсного струму

Вона невелика – в межах 0,015-0,020 А, що робить апарат безпечним.

Частота

Стандартний інтервал лікувальної частоти – 100-110 Гц. Відхилення не повинно перевищувати 25%, інакше ефект від проведення процедури може виявитися іншим. Так, з дарсонвалем нерідко плутають Ультратон, але напруга цього пристрою нижче, як і частота, а тому він застосовується при лікуванні інших захворювань.

Теж важливо

Переконайтеся, що дарсонваль відповідає Держстандарту. Наявність необхідних документів підтверджує, що він пройшов випробування і володіє доведеним цілющим ефектом, при цьому повністю безпечний. Дарсонваль повинен відноситися до медичної техніки, а не проходити за документами як масажер – від такого пристрою чи буде реальний ефект.

Зверніть увагу, щоб патрон, який притискає електрод до контакту дарсонваля, був з гумовою муфтою. Завдяки їй патрон не розбовтається і не випаде під час процедури.

Читайте також про фотоепілятори https://kstech.com.ua/zdorovya/yak-vibrati-krashhij-fotoepiliator-2020-roku/

повернутися до меню ↑

Топ-4 найкращих дарсонвалей

З представлених на ринку пристроїв ми вибрали кілька найкращих – їх ефективність доведена, а параметри вивірені для найкращого ефекту.

1. Кращий дарсонваль для волосся Gezatone Дарсонваль Biolift4 203 Green 

Gezatone Biolift4 203 Green -фото

Цей дарсонваль здатний виконувати всі стандартні функції, але особливо рекомендується тим, у кого проблеми зі станом волосся або шкіри під волосяним покривом. До пристрою додається п’ять насадок: універсальний «грибок», «крапля» для малих ділянок, «пелюстка» для масажу, т-подібна для позбавлення від болю в спині і варикозу, «гребінь» для волосся. Користуватися пристроєм дуже просто, є інструкція. Коштує він близько 2000 гривень і служитиме, за твердженням виробника, 5 років.

Gezatone Biolift4 203
02.03.2020
    

Gezatone Biolift4 203 кому-то підсушить прищики, кому-то зніме головний біль і додасть бадьорості, кому-то не дасть випасти останньому волоссю і зробить масаж, а кому-то допоможе в боротьбі за красиву шкіру. Ще бореться з варикозом і багато з чим - треба читати, я до цього ще не дійшла...)

2. Кращий дарсонваль проти зморшок GESS Дарсонваль Super Nova GESS-623 

GESS Super Nova GESS-623-фото

Модель найкраще підходить проти зморшок і пігментації шкіри. Після її застосування шкіра стане гладкою і чистою. Пристрій при цьому можна застосовувати і для вирішення всіх інших проблем, перерахованих раніше в статті, його параметри це дозволяють. Він дуже потужний, так що поводитися з ним треба акуратно, але його ефективність дуже висока – наприклад, всього за один-два сеанси можна повністю позбутися прищів. Вартий приблизно 1500 гривень і встиг добре себе зарекомендувати, ставши одним з найбільш затребуваних.

GESS Super Nova GESS-623
02.03.2020
    

Ми купили дарсонваль GESS Super Nova GESS-623 в подарунок мамі на її день народження. Тепер через півроку користування можемо сказати, що цей прилад дуже ефективний, тому що він дозволяє поліпшити стан шкіри, нормалізує сон і підвищує працездатність. Рекомендуємо його всім жінкам, у кого в'яне або проблемна шкіра!

3. Кращий дарсонваль для дітей Ультратек СД-199 

Ультратек СД-199

Модель витримала всі необхідні випробування і відповідає Держстандарту. Значний плюс – гарантія на три роки при відносно невисокій вартості (1800 гривень). Напругу пристрою можна плавно регулювати, до нього додається п’ять насадок і кейс. Він дуже легкий і компактний, так що його зручно тримати в руці. Примітний дарсонваль також спеціальним електродом, за допомогою якого можна лікувати такі хвороби, як отит, що робить його особливо корисним для дітей.


ПЛЮСИ:

 • Легкий, зручний
 • Наявний вушний електрод
 • Компактний

МІНУСИ:

 • Короткий шнур
 • У кейсі немає відсіків для скляних насадок
 • Спочатку складно замінювати насадку4. Кращий професійний дарсонваль Спарк СТ-117

Ультратек СД-199

Ця модель дає можливість регулювати напругу в дуже широких межах – від 0,2 до 30 Вт, що робить її корисною для лікування і профілактики дуже багатьох хвороб. До неї додаються три насадки, керівництво з експлуатації та гарантія на рік. Дарсонваль захищений від стрибків напруги, добре зібраний і надійний; при своїй невисокій вартості (1500 гривень) дає відмінний варіант.


ПЛЮСИ:

 • Доступна ціна
 • Ефективність процедур
 • Зручний у використанні

МІНУСИ:

 • Відсутній кейс для зберігання
 • Немає кнопки відключення
 • Мало насадокЧитайте також про масажери https://kstech.com.ua/massajeru/top-6-najkrashhikh-masazher%d1%96v-dlya-shi%d1%97/

повернутися до меню ↑

FAQ

Що робити, якщо голова свербить після дарсонваля?

Якщо таке трапилося разово – нічого страшного, але, якщо шкіра голови після дарсонвалізації свербить постійно, це може говорити або про неправильне використання, або про те, що у вас фізіологічна непереносимість впливу струму. Спочатку варто спробувати знизити потужність, а якщо і це не допомогло, доведеться відмовитися від процедур і звернутися до трихолога для з’ясування причин сверблячки. Якщо електрод використовується тривалий час, він міг відпрацювати свій ресурс – і це теж може стати причиною сверблячки.

Як протипоказання є у дарсонваля?

Є захворювання, при яких заборонено застосування цього пристрою. Наприклад, в їх числі кардіоарітмія і епілепсія – весь список наводити не будемо, адже все одно краще уточнювати окремо рекомендації для кожного випадку. Також не рекомендується для дітей до 6 років. Є й випадки, при яких процедури слід припинити на час: ГРЗ, вагітність.

Summary
Кращі дарсонвалі 2021 року: незалежний ТОП
Article Name
Кращі дарсонвалі 2021 року: незалежний ТОП
Description
Як обрати дарсонваль для дому у 2021? ТОП кращих моделей дарсонвалей. Технічні характеристики, переваги і недоліки моделей. Відгуки покупців і косметологів
Author
Левенець Ната
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

3 коментарі

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.