Як вибрати кращий фотоепілятор – Ваші ніжки готові до літа?

ТОП-6 фотоепіляторів за версією KSTECH

PHILIPS Lumea Advanced SC1994/00: Цей пристрій для видалення волосся за допомогою IPL (інтенсивного пульсуючого світла) від Philips є ефективним рішенням для домашнього використання. SC1994/00 пропонує зручне та безболісне видалення волосся, призначене для використання на більших областях тіла, таких як ноги, руки, а також під пахвами.

PHILIPS Lumea Advanced SC1997: Цей модель від Philips також використовує технологію IPL для зменшення росту волосся. SC1997 оснащений додатковими насадками для обличчя, що робить його ідеальним для більш точного видалення волосся на ділянках, як-от верхня губа, підборіддя та щоки.

BRAUN Silk-expert Pro 5 PL 5117: Високопродуктивний пристрій для видалення волосся від Braun забезпечує швидке та ефективне видалення волосся. Silk-expert Pro 5 PL 5117 оснащений розумною системою SensoAdapt, яка автоматично адаптує інтенсивність світла до кольору шкіри для безпечного та оптимального результату.

ELLESILK IPL black: Цей компактний пристрій для домашнього використання використовує IPL технологію для ефективного видалення волосся. ELLESILK IPL black підходить для використання на різних ділянках тіла та обличчя, пропонуючи безболісний досвід видалення волосся.

BEURER IPL 5500: Цей невеликий та зручний в використанні пристрій для видалення волосся від BEURER використовує технологію IPL. IPL 5500 ідеально підходить для малих і середніх ділянок тіла, пропонуючи ефективне видалення волосся при регулярному використанні.

BRAUN Silk-expert Pro 3 PL 3132: Цей пристрій для видалення волосся від Braun є більш доступним варіантом у лінійці Silk-expert. Pro 3 PL 3132 забезпечує ефективне видалення волосся за допомогою IPL технології, при цьому має менше рівнів інтенсивності порівняно з Pro 5, але залишається ефективним для домашнього використання.

Фотоепілятор – прибор для епіляції методом видалення зайвого волосся на тілі, що працює за допомогою світла з високим імпульсом. Такий спосіб знищує клітини волосяного фолікула, що не тільки сповільнює ріст волосся, але і повністю його припиняє.

Перевагами фотоепіляції можна вважати: 

 • відсутність травматичних ушкоджень шкіри і судин;
 • практично безболісне і швидке (від 5 до 30 хвилин) проведення процедури;
 • компактність приладу, зручність використання і відсутність спеціальних навичок для роботи з фотоепілятором;
 • використання повністю виключає можливість занесення інфекції;
 • висока і швидка результативність;
 • можливість видалення волосся в різних зонах;
 • відновлення та омолодження шкіряних покривів (активізація виробництва колагену).

Протягом тридцяти днів перед проведенням фотоепіляції для видалення волосся слід використовувати тільки станок для гоління.

Зайве волосся випадає через 7-20 днів після проведення процедури, у цій час йде на руйнування волосяного фолікула. За одну процедуру можна знищити близько 30% зайвої рослинності на тілі. В першу чергу під видалення потрапляє довге, щільне і темне волосся, а те, яке знаходиться на початку періоду зростання і ще не з’явилося на поверхні шкіри, можна буде видалити тільки під час наступних сеансів.

За два-три тижні перед проведенням фотоепіляції необхідно відмовитися від прийняття сонячних ванн, а також використання солярію.

Які результати обіцяє фотоепіляція

Для отримання стійкого і явного результату необхідно проведення від 3 до 10 процедур фотоепіляції. Інтервал між фотопроцедурами повинен бути не менше двох тижнів, а проміжок між курсами необхідно залишати в районі 5-6 місяців. Вважається, що проведення декількох повних курсів фотоепіляції дозволить звільнитися від непотрібної рослинності на тілі на термін від 5 років. Однак на тривалість цього періоду впливають різні фактори:

 • якість волосся (щільність, густота);
 • стан гормонального фону;
 • тип шкіри;
 • кількість проведених процедур.

Вважається, що зміна гормонального фону, наприклад, під час вагітності, може спровокувати посилений ріст волосся.

повернутися до меню ↑

Як працює фотоепілятор – принцип дії

Давайте з’ясуємо, як працює фотоепілятор в домашніх умовах.

У процедурі використовуються світлові хвилі, які вибірково (селективно) впливають тільки на власний пігмент – меланін, не зачіпаючи інші пігменти. Отримуючи світлову енергію, меланін перетворює її в теплове випромінювання. Як це відбувається?

Та дуже просто, при поглинанні світла меланіном відбувається нагрівання волосяного стрижня, фолікула і капілярів. В процесі фотоепіляції теплові хвилі сприяють згортанню крові в капілярах, що живлять цибулину волосу. Це блокує кровопостачання фолікула і надходження в нього поживних речовин.

В результаті, корінь волоса пошкоджується або гине. Насправді фотоепіляцію можна назвати фототермолізом, оскільки вона викликає лізис або руйнування волосяної цибулини. 

повернутися до меню ↑

Основні параметри і технічні характеристики фотоепіляторів

При виборі будь-якого побутового пристрою особливу увагу необхідно приділити його основним характеристикам, які можуть гарантувати тривалу і якісну роботу пристрою. 

 1. Потужність або інтенсивність світлового імпульсу
 2. Площа світлового спалаху
 3. Максимальна кількість спалахів, або ресурс
 4. Визначення типу шкіри
 5. Харчування

Давайте розглянемо найважливіші показники фотоепіляторів.

Потужність або інтенсивність світлового імпульсу

Від потужності приладу буде залежати якість проведеної процедури. Під потужністю мається на увазі не розрахунковий еталон апарату, а параметр, який вимірюється на ділянці шкіри, що дорівнює одному сантиметру, після проходження всіх необхідних фільтрацій. Діапазон потужності домашнього фотоепілятора варіюється від 5 до 15 Дж / см². У салонах використовується більш потужна техніка, а ось для дому цілком достатньо 3-6 Дж / см². Багато приладів забезпечені спеціальним регулятором потужності, який дозволяє знижувати і збільшувати цей параметр в залежності від частини тіла, на якій проводиться процедура.

Площа світлового спалаху

Цей параметр показує, яку площу шкіри може охопити один спалах фотоепілятора. В середньому апарати для дому можуть покривати від 1 до 6 см². Вікно спалаху може змінюватися у різних моделей

Максимальна кількість спалахів, або ресурс

Чим більшу кількість спалахів дозволяє провести фотоепілятор, тим більший час ви можете його експлуатувати. Цей параметр може змінюватися від 750 до сотень тисяч одиниць.

Визначення типу шкіри

Одним зі зручних і необхідних параметрів є вбудований датчик, який визначає тип шкіри. Моделі, які забезпечені таким пристроєм, вважаються найбільш безпечними.

Живлення

Фотоепілятори можуть мати різного типу енергоживлення: акумуляторні батареї і загальна мережа. 

повернутися до меню ↑

Як правильно вибрати фотоепілятор для дому – поради редакції

Якщо ви вже переконалися в тому, що можете застосовувати пристрій. І перед вами не стоїть питання, чи варто купувати фотоепілятор, то перейдемо до процесу вибору.

В першу чергу, зверніть увагу на потужність приладу і наявність її регулювання. Це дуже важливий момент, оскільки деякі зони тіла відрізняються підвищеною чутливістю, і для комфортної процедури слід використовувати знижену потужність. Найбільш зручні пристрої мають площу покриття спалахом близько 6 см². Наявність вбудованого датчика шкіри є дуже зручною.

Обирайте модель, яка буде відповідати вашому типу шкіри. Особливу увагу слід звернути на можливу кількість спалахів пристрою. Чим більше цей показник, тим довше служитиме фотоепілятор. Обравши модель, подивіться відгуки про неї в Інтернеті. Можливо, за допомогою цієї інформації ви зможете дізнатися про нові дані.

повернутися до меню ↑

Який фотоепілятор краще купити для дому – думка редакції.

Представляємо вам огляд популярних пристроїв, заснований на відгуках користувачів і думці редакції порталу.

1. PHILIPS Lumea Advanced SC1994/00

PHILIPS Lumea Advanced SC1994/00

У рамках серії фотоепіляторів Lumea модель Advanced SC 1994 відноситься до початкових рішень компанії Philips. Але в цілому її можна віднести до просунутого сегменту побутових приладів для видалення небажаного волосся. Тут використовується технологія IPL, тобто інтенсивний світловий імпульс. Вона виділяється на тлі механічних методів епіляції безболісністю, а також виробник заявляє, що гладка шкіра після курсу процедур зберігається мінімум 3 місяці.

Фотоепілятор Philips Lumea Advanced SC 1994, що живиться від мережі, оснащений датчиком відтінку шкіри, який автоматично підбирає оптимальний режим роботи. Крім цього, є 5 налаштувань рівня потужності спалахів, які можна задати вручну. За захист користувача відповідає вбудований УФ-фільтр, що оберігає шкіру від негативного впливу ультрафіолету. Плюс є система безпеки, яка не допустить випадкових спалахів. Велике віконце (4 квадратних см) покликане прискорити процедуру епіляції: заявлено, що обробка гомілок займає близько 15 хв.

2. PHILIPS Lumea Advanced SC1997

PHILIPS Lumea Advanced SC1997

Епілятор Philips SC 1997 радує і турботою про безпеку шкіри – вбудований УФ-фільтр відсіює шкідливі ультрафіолетові промені і цілком може підійти до чутливої ​​шкіри. Модель можна використовувати як для епіляції тіла (ніг, рук, пахв або зони бікіні), так і для видалення волосся з обличчя. Епіляція триває максимум 10 хвилин – якщо потрібно обробити велику ділянку тіла (наприклад, ноги). Ресурс фотоепілятора становить 250 000 спалахів – з урахуванням якості його роботи, пристрій гарантовано пропрацює не один рік. Живлення здійснюється від мережі. У комплектації додається хусточка для очищення та мішечок для зберігання. Модель маленька і компактна, тому її зручно брати з собою в дорогу.


ПЛЮСИ:

 • Процедура безболісна
 • Роздратування відсутне
 • Простота використання

МІНУСИ:

 • Сушить шкіру
 • Гріється при тривалому використанні
 • Яркий спалах, краще в захисних окулярах3. BRAUN Silk-expert Pro 5 PL 5117

BRAUN Silk-expert Pro 5 PL 5117

Фотоепілятор BRAUN Silk-expert Pro 5 PL 5117 – комфортна епіляція будь-якого типу шкіри. Основними перевагами BRAUN Silk-expert Pro 5 є лампа безстрокового користування і швидкісний спалах. Датчик SensoAdapt (з захистом від ультрафіолету) постійно зчитує тон шкіри та регулює інтенсивність спалаху для найбезпечнішого видалення волосся. У комплекті бритва Gillete Venus Extra Smooth та сумка для транспортування.

Читайте також:

https://kstech.com.ua/tovari-dlya-kyxni/top-krashchykh-blenderiv-dlia-smuzi-i-kokteiliv-nezalezhnyi-ohliad/

https://kstech.com.ua/massajeru/top-6-najkrashhikh-masazherіv-dlya-shiї/

https://kstech.com.ua/zdorovya/krashchyi-tryptofan-nezalezhnyi-top/

4. ELLESILK IPL black

ELLESILK IPL black

Лампа з ресурсом на 350 000 спалахів, зробить цей фотоепілятор вашим надійним помічником на довгі роки. У середньому, при використанні фотоепілятора однією людиною, ресурсу лампи вистачає мінімум на 8 років. Фотоепілятор є універсальним і може застосовуватись як жінками, так і чоловіками. Вбудований датчик кольору шкіри та інфрачервоний фільтр допомагає зробити процес епіляції максимально комфортним та безпечним. Для захисту очей від спалахів, у комплекті йдуть захисні окуляри. Фотоепілятор ELLESILK простий у використанні та транспортуванні.

ELLESILK IPL black
20.06.2022
    

Я дуже довго хотіла домашній фотоепілятор і, коли нарешті з'явилася можливість купити,  постало питання вибору. Читала, дивилася відеоогляди в Інтернеті, радилася з дівчатами  на форумах, у кого вони вже є. І нарешті обрала і купила. Вдало. У мене модель ELLESILK IPL black. Волосся на тілі тепер зовсім загальмували своє зростання після 9 епіляції цим приголомшливим приладом.

5. BEURER IPL 5500

BEURER IPL 5500

IPL 5500 від німецької компанії Beurer – це компактний прилад для довгострокової епіляції, результат якої зберігається кілька місяців.

 • Компактний дизайн – ідеально підходить для обробки невеликих ділянок тіла
 • У комплекті картридж на 200 000 світлових імпульсів
 • Для епіляції всього тіла потрібно лише близько 26 хвилин*
 • Розмір світлової плями 3.1 см² для швидкої обробки
 • Безкоштовний додаток Beurer MyIPL супроводжує весь процес застосування та складає індивідуальний план процедур – професійне застосування в домашніх умовах.
 • Клінічно випробувана технологія для максимально безпечного використання в домашніх умовах

ПЛЮСИ:

 • Захисні окуляри в комплекті
 • Регулювання потужності спалаху
 • Індикатор імпульсів, що залишилися

МІНУСИ:

 • Висока вартість
 • Немає насадки для обличчя в комплекті
 • Трохи гріється6. BRAUN Silk-expert Pro 3 PL 3132

BRAUN Silk-expert Pro 3 PL 3132

Фотоепілятор BRAUN Silk-expert Pro 3 PL 3132 не потребує зайвих слів. Датчик SensoAdapt сканує тон шкіри та автоматично адаптує інтенсивність світла перед кожним спалахом. У комплекті мішечок для зберігання, головка для точної фотоепіляції та бритва Venus Smooth.

BRAUN Silk-expert Pro 3 PL 3132
20.06.2022
    

Навіть не уявляю тепер, як я жила раніше без фотоепілятора BRAUN Silk-expert Pro 3 PL 3132! Волосся після нього дуже довго не росте.  У комплекті станок для гоління, яким треба спочатку видалити волосся, а потім використовувати прилад. Адже він діє на цибулини волосся. Можна використовувати навіть в зоні бікіні, є для цього режим. Фотоепілятор сам визначає тип, колір шкіри і встановлює скільки спалахів треба. Ресурс 250000, цього вистачить років на 10, а то й більше. Користуватися ним легко, впорається будь-хто. Я дуже рада, що все-таки зважилася його купити, дорогий, але він того вартий.

повернутися до меню ↑

Як правильно користуватися фотоепілятором – поради по догляду і експлуатації

Підготовка

За кілька тижнів до проведення процедури слід виключити будь-які види хімічної та воскової (шугарінг і смола теж виключені) епіляції, а також відмовитися від прийняття сонячних ванн і використання солярію. Не рекомендується перед процедурою проходити терапії антибіотиками.

Проба

Перед першим сеансом обов’язково слід провести пробний спалах. Це робиться для того, щоб виключити можливість гіперчутливі реакції шкіри. Якщо не виникло ніяких негативних проявів, то можливо надалі використовувати прилад.

Як підготувати шкіру і волосся

Перед проведенням фотоепіляції необхідно очистити шкіру за допомогою пілінгу або будь-якого неабразивного скрабу. Довжина волосся повинна бути від 2 до 4 мм. За кілька днів до процедури рослинність забирається за допомогою станка для гоління.

Процедура фотоепіляції

Починати процедуру рекомендується з мінімальної потужності. Якщо під час першого спалаху не виникає ніяких відчуттів, слід збільшити потужність апарату. Нормальними відчуттями під час процедури є легкі поколювання і відчуття тепла. Сучасні моделі мають у своєму арсеналі спеціальний датчик дотику, який подає сигнал при правильній установці фотоепілятора, а також про те, коли його можна прибирати. Якщо користування пристроєм вимагає наявності спеціального гелю, не забувайте його наносити. Це збільшить комфорт і безпеку під час проведення процедури. Рекомендується переміщати прилад горизонтально і уникати подвійного проведення спалаху на однієї і тієї ж ділянці тіла.

Як часто можна проводити фотоепіляцію

Зазвичай в інструкції до апарату описана частота сеансів і інтервал між курсами. В середньому при обробці нижніх кінцівок перерва становить близько 2 місяців. Процедури на тілі проводяться раз на 6 тижнів. Фотоепіляцію в зоні обличчя можна використовувати раз на місяць.

Після процедури

Після закінчення фотоепіляції необхідно нанести на шкіру заспокійливий засіб. Не рекомендується протягом першого тижня після сеансу приймати гарячу ванну, відвідувати сауну і піддавати оброблені ділянки шкіри ультрафіолетовому випромінюванню.

повернутися до меню ↑

Відгуки лікарів про домашні фотоепілятори – шкідливо, чи ні

Перед проведенням фотоепіляції необхідно проконсультуватися з лікарем, який допоможе вам впевнитися у відсутності наступних протипоказань:

 • ураження шкірних покривів і запальні процеси в зоні проведення процедури;
 • варикозне розширення вен;
 • вагітність;
 • терапія деякими лікарськими препаратами;
 • алергічні прояви на шкірі;
 • хронічні хвороби, зокрема, цукровий діабет, псоріаз, атопічний дерматит, екземи, різні види лишаю, васкуліт і інші патології;
 • серцево-судинні захворювання у важкій формі;
 • інфекційні та герпетичні захворювання, а також паразитарні інфекції;
 • онкологічні патології.

Перш ніж проводити процедуру фотоепіляції, переконайтеся, що у вас немає протипоказань до неї! На думку лікарів, при відсутності протипоказань проведення фотоепіляції абсолютно нешкідливе. Незважаючи на це, перед початком сеансів потрібно зробити пробний спалах, щоб визначити вашу чутливість до процедури.

повернутися до меню ↑

Висновок

Купівля фотоепілятора – дуже серйозний захід. І питання не тільки в недешевій вартості пристрою, хоча і це важливо. Ви обираєте техніку, яка дуже близька до медичних приладів, і при неякісній збірці або неправильній роботі вона може принести досить серйозної шкоди. Постарайтеся визначити, чи можете ви використовувати такі прилади, розберіться в технічних характеристиках і уважно прочитайте відгуки про вподобаний вам фотоепілятор.

Обираючи фотоепілятор, зверніть увагу, чи підходить він для вашого типу шкіри.

У цій статті ми торкнулися основних моментів, які можуть допомогти вам при виборі хорошого і якісного побутового приладу для епіляції. Якщо у вас виникнуть питання або вам буде цікаво поділитися своїм досвідом проведення фотоепіляції, будемо раді зворотньому зв’язку і вашим коментарям.

повернутися до меню ↑

FAQ

Чи ефективний фотоепілятор для сивого волосся?

Сиве волосся зазвичай не реагує на вплив фотоепілятора, хоча деяким користувачам після безлічі сеансів фотоепіляції все-таки вдавалося отримати позитивні результати.

Чи можна чоловікам користуватися фотоепілятором?

Незважаючи на те, що фотоепілятор розроблений виключно для жінок, він може стати у нагоді і для чоловіків. Однак, щоб отримати бажані результати, для чоловічого волосся, особливо на грудях, звичайно потрібно більше сеансів фотоепіляції, ніж для жіночого. Як для жінок, так і для чоловіків, не рекомендується використовувати фотоепілятор для видалення волосся на обличчі, таких як волосся бороди або вусів.

Summary
Як вибрати кращий фотоепілятор 2021 року - Ваші ніжки готові до літа?
Article Name
Як вибрати кращий фотоепілятор 2021 року - Ваші ніжки готові до літа?
Description
Обираємо кращий фотоепілятор у 2021 році. ТОП моделей: відгуки професіоналів, параметри і технічні характеристики. На що звернути увагу при виборі кращого. Огляд популярних моделей з рейтингом.
Author
Левенець Ната
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

6 коментарів
 1. Дякую за цінні поради щодо того, який епілятор краще вибрати. Ви дійсно допомогли розібратися в різноманітності моделей та технологій, що надзвичайно важливо для прийняття правильного рішення. Тепер я точно знаю, що шукати!

 2. Вражена думками фахівців у вашій статті! Фотоепілятор відгуки лікарів завжди важливі, коли йдеться про вибір пристроїв, що стосуються здоров’я та догляду за тілом. Це додало додаткову впевненість у моєму виборі.

 3. Після прочитання вашої статті, я зрозуміла, наскільки важливі фотоепілятор відгуки від реальних користувачів. Ваш огляд допоміг мені зробити обізнаний вибір і визначити, який пристрій найкраще підходить для моїх потреб. Дякую за корисну інформацію!

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.