Як вибрати кращий стимулятор для м’язів? ТОП-8 міостимуляторів в 2023 році

Гаджети, що мають впливати на м’язи людини за допомогою електрики, існують вже десятки років. За цей час ставлення до стимуляторів м’язів змінювалося. Спочатку вони отримали шалену славу і були хітами каталогів, адже у рекламі людям було обіцяно нарощування м’язів без особливих зусиль. Потім настала пора розчарування в технології EMS – майже всі зрозуміли, що зробити це без тренувань і дієти неможливо.

Але міостимулятори EMS не зникли з продажу: споживачі все-таки розгледіли в них корисні  для себе властивості. Так, вони  допоможуть при відновленні м’язів і боротьбі з болем, а також стануть в нагоді професійним спортсменам під час складних тренувальних курсів і реабілітації після травм.

Ми зібрали воєдино всю важливу інформацію про EMS стимулятори, про їх близьких родичів TENS і ви зможете вибрати кращий з функціональних і недорогих електроміостимуляторів.

Що це таке?

Технологія EMS (Electrical Muscle Stimulation) знайома людству давно. Ще у XVIII столітті вчені відкрили здатність електрики приводити людські м’язи в рух. Втім, перші півтора століття вони не знайшли реального застосування для цього відкриття. Далі забавних дослідів (дивіться, лапка мертвої білочки смикається!) і фантазій про Франкенштейна, що ожив, люди науки не заходили.

Але в 1970-ті роки потенціал електростимуляції усвідомили радянські вчені. Вони почали вивчати можливість реабілітації паралізованих хворих за допомогою електрики і використовувати її для збільшення м’язової маси спортсменів.

У публічному доступі на сайті NCBI є цікава наукова стаття про експерименти тих років. Дослідники з СРСР ставили собі фантастичні цілі – за допомогою стимуляції EMS збільшити силу важкоатлетів на 40%. Вони вірили, що стимуляція м’язів укупі з традиційним тренуванням призведе до великих досягнень. В цей же час СРСР став світовим лідером у всіх силових видах спорту.

Начебто це підтверджувало ефективність нової технології, проте результати експериментів були суперечливими. Зрештою радянська наука сконцентрувалася на медичних аспектах міостімуляциі, а залишену СРСР ідею відродили в США: спритні бізнесмени вирішили заробити на бажанні людей отримати ідеальне тіло за мінімумом зусиль.

Уже в 80-ті роки з’явилися перші стимулятори м’язів і диво-пояса, які обіцяли американцям «кубики преса» і рельєфні біцепси при нульовому навантаженні – просто дивись ТВ і «гойдайся». Але незабаром влада завдала удар по ринку EMS-стимуляторів. Жоден з них не отримав сертифікат як «прилад для зниження ваги», а рекламникам заборонили приписувати тренажерам неіснуючі властивості. Міостимулятор для м’язів пройшов сертифікацію як метод лікування м’язової атрофії та зняття спазмів, але не зростання м’язів.

Зараз міостимулятори продаються в медичних і спортивних магазинах. Їх рекомендують для:

  1. Відновлення м’язової тканини
  2. Зміцнення м’язової тканини
  3. Комплексних тренувань
  4. Поліпшення кровообігу
  5. Боротьби з певними кістково-м’язовими хворобами

Залишаються експерти, які наполягають на тому, що поєднання EMS стимуляторів і спортивних тренувань дає комплексний ефект зростання мускулатури. Ця гіпотеза поки що не підтверджена вченими, але і не спростована на 100%.

повернутися до меню ↑

Як працює технологія?

Електрика скорочує м’язові волокна – так влаштований наш організм. Міостимулятор імітує потенціал дії, який виходить від центральної нервової системи. Вірно налаштувавши силу електричного сигналу, можна максимально наблизити такі скорочення до показників, властивих здоровому спортивному навантаженню. А ще рух м’язів гарантовано розганяє кров по судинах, може вплинути на вироблення молочної кислоти, поліпшити еластичність м’язів.

Важливо не плутати технології:

  • EMS. Міостимулятори з позначкою EMS впливають саме на м’язи. Технологія EMS – це релаксація, відновлення кровообігу і створення умов для росту м’язів
  • TENS (стимуляція нервів електрикою через шкіру). Прилади TENS налаштовані так, що їх розряд працює з нервами. TENS – це боротьба з болем, артритом, ішіасом і іншими невритами.

До речі, технологія TENS навіть більш давня. Ще в Стародавньому Римі людей з болем в ногах змушували стояти на електричних рибах – про це свідчать історичні джерела. А в XIX столітті медицина офіційно визнала можливість лікування електрикою.

Так що, поділяємо EMS і TENS. Хоча деякі гаджети з різною часткою успіху об’єднують в собі першу і другу технології.

повернутися до меню ↑

Які бувають EMS-стимулятори?

Крім використання технологій EMS і TENS існують і інші відмінності. Наприклад, можуть варіюватися режими роботи приладу та допустима потужність електричного розряду, мобільність і габарити гаджета.

Особливою популярністю користуються пояса для міостимуляції преса. Існують датчики, розроблені для тренування ніг і рук. Однак зараз на ринку більше універсальних приладів: вони виглядають як єдина база з кількома присосками-датчиками різних типів. Це зручно, адже їх можна закріплювати на різних ділянках тіла, працюючи паралельно з різними групами м’язів.

Найважливіша характеристика – наявність сертифіката FDA на території США. Тільки сертифіковані пристрої можуть бути продані законно. Всі інші споживач вибирає на свій страх і ризик. Наша порада – перед покупкою гаджета перевірте його в базі сертифікованих гаджетів.

Також читайте про кращі дарсонвалі: https://kstech.com.ua/zdorovya/krashh%d1%96-darsonval%d1%96-2020-roku-nezalezhnij-top/

повернутися до меню ↑

8 кращих стимуляторів, які працюють на технології TENS і EMS

1. RAVEN EMA001

RAVEN EMA001

Масажер підходить для масажу шиї, спини та шиї, а також плечей, литок, стегон, стоп, спини в поперековій області 8 масажних роликів Можливість змінювати напрямки обертання – одна кнопка може змінити напрямок масажера – головки почнуть обертатися в протилежному напрямку Виготовлений з високоякісної сірої тканини Це зменшує м’язову напругу Простий у використанні Тип масажу – шиацу, масаж здійснюється плавним рухом обертових головок, що нагадує японський масаж Ви можете вставити руки в ручки для матеріалів на кінцях масажера і легко регулювати тиск роликів на корпус Функція нагрівання, її можна самостійно вмикати / вимикати, поки масажер працює.

2. Zenet 756

Масажер для шиї Zenet 756 – новітня модель з ефектом ручного масажу, яка подарує чудовий постукуючий масаж шиї і плечей. Прилад полегшить або зніме біль, допоможе розім’яти затерплі м’язи, додасть організму бадьорості і тонус. Щоденне використання масажера протягом 15-30 хв. допоможе зробити організм здоровим. Прилад оснащений вбудованим пультом, автоматичним видом масажу з 10-ма рівнями інтенсивності. 

Zenet 756

Особливості:· 10 режимів роботи з різними рівнями інтенсивності масажу.· «Ударно-кулачковий» масажний механізм виконує постукуючий масаж, який впливаючи на тканини розбиває сольові відкладення і покращує циркуляцію крові.· Масажер зручно закріплюється на потрібній області, що дозволяє отримати задоволення від масажу.

3. Beurer CM 50

За допомогою цього приладу Ви отримаєте масаж, що стимулює кровопостачання. З німецьким масажером від Beurer Ви не тільки забудете про «апельсинову кірку» на своєму тілі, але й отримаєте просто неземну насолоду від масажу! Ергономічна та зручна конструкція, знімні масажні ролики та регульована петля для руки – зроблять користування антицелюлітним масажером ще зручнішим. Потужний двигун масажера Beurer CM50 дозволить Вам виконати розминаючий і сильний масаж. Через комплексні рухи, які робить прилад, – відбувається масування сполучних тканин. Це, у свою чергу, стимулює лімфострум.

Beurer CM 50
Beurer CM 50
27.06.2022
    

Купила і почала масажувати свій целюліт. Спочатку на першій швидкості 2-3 хвилини. Шкіра відразу починає червоніти в місцях, які я опрацьовувала і потім 5-10 хвилин на другій швидкості. Перші дні я так старалася, що навіть синці у мене від нього були. Результат я помітила. Целюліт став менш вираженим просто я спочатку займаюсь, а потім швидко остигаю і як наслідок не довела справу до кінця. Тиждень його користувала і зрозумівши, що агрегат дієвий закинула … ледача я.

4. Міостимулятор Beurer EM32

Пояс – міостимулятор призначений для додаткової роботи над м’язами живота. Під впливом електричних імпульсів м’язи скорочуються, поліпшується кровообіг, активізується обмін речовин. Звичайно, сидячи в цьому поясі на дивані, отримати рельєфний прес вам навряд чи вдасться: пояс – не чарівна таблетка. Проте цей гаджет однозначно допомагає позбавлятися від молочної кислоти, розігріває м’язи і підвищує ефективність регулярних класичних тренувань. Пояс якісно виготовлений, кріпиться на липучках, оснащений таймером і зйомним блоком регулювання, легкий в керуванні і прати необхідно вручну. Працює від трьох батарей стандарту ААА. Корисний девайс для тих, хто готовий працювати над собою самостійно.

Beurer EM32-фото
Beurer EM32

ПЛЮСИ:

  • Зручний
  • Доступна ціна
  • Багато режимів

МІНУСИ:

  • Працює від батарейок
  • Є обмеження по використанню
  • Короткий ремінь на торс



5. Zenet 750

Zenet 750

Масажний пояс для схуднення ZENET-750 – поєднує в собі функцію вібромасажу та ефект сауни, що сприяє ефективній боротьбі з надмірною масою тіла та целюлітом, тонізує та зміцнює м’язи черевного преса, сідниць, стегон та литок.

Масажний пояс забезпечить ефективне тренування м’язів преса, сідничних та стегон за допомогою вібрацій, що імітує багаторазове стиснення м’язів. Його використовують як для схуднення, а так само просто “підтягнути” фігуру до літа або просто для себе.

6. Beurer MG 280

Beurer MG 280

Еластичний килимок обладнаний повітряними камерами, які надуваються таким чином, щоб забезпечити Вам розтяжку для плечей, спини та шиї у дусі йоги. Функція нагрівання та вібрації може бути увімкнена індивідуально. Залишайтеся у формі та збільште свою рухливість.

  • Універсальний килимок для розтягування м’язів та розслаблення
  • Для досягнення більшої гнучкості та рухливості
  • 7 повітряних камер для імітації асан йоги та вправ на розтяжку
  • Для масажу та розтяжки в області спини, плечей та шиї
  • 4 попередньо встановлені програми
  • 3 рівні інтенсивності

7. Масажер для ніг Beurer FM 200

Beurer FM 200

ПЛЮСИ:

  • Гарний дизайн
  • Зручний у використанні
  • Не потрібно додатково змащувати

МІНУСИ:

  • Працює на батарейках
  • Невелика область використання



Beurer Achillomed благотворно впливає, стимулюючи циркуляцію. Шість масажних головок, що обертаються, з можливістю вибору двох швидкостей надають заспокійливий вплив і полегшують біль в ахілловому сухожиллі.

  • Позбавтеся проблем з ахілловими сухожиллями
  • Приємний масаж стимулює циркуляційні процеси
  • Шість масажних головок, що обертаються.
  • Прилад для масажу ахіллового сухожилля з масажними головками, що обертаються.
  • Дві швидкості масажу

8. Масажна накидка Beurer MG 155

Beurer MG 155

Beurer MG155 є масажною накидкою для використання вдома і за кермом автомобіля, з трьома масажними зонами навибір і компактним пультом-перемикачем. Це дозволяє використовувати її як домогосподаркам, так і автовласникам чи працівникам офісів. Для зручності накидку можна використовувати на стільці, кріслі, а також розташувавши на дивані.

В автомобілі вона кріпиться гнучкими ременями і підключається до гнізда прикурювача через перехідник. Масажна накидка Beurer MG155 включає 5 вібраційних моторів, що працюють на 2 швидкостях, що дозволяє вибрати менш інтенсивний розслаблюючий масаж для зняття напруги або ранковий бадьорий.

Beurer MG 155
27.06.2022
    

За допомогою цього апарату можна якось підправити фігуру. Але домогтися кардинальних змін не можна. Тобто без занять спортом, сидячи у кріслі і наминаючи булочки, - нічого не вийде. Beurer MG 155 відмінно заспокоює, розслабляє і призводить у тонус різні групи м'язів. І великий плюс в тому, що прилад має компактний розмір, його можна помістити в кишеню і користуватися в будь-якій зручній ситуації.Всім гарного підтягнутого тіла!

Також читайте про масажери для шиї та плечей: https://kstech.com.ua/massajeru/top-6-najkrashhikh-masazher%d1%96v-dlya-shi%d1%97/

повернутися до меню ↑

FAQ

Чи можна застосовувати міостимулятор для післяпологового відновлення фігури?

Так, але тільки з дозволу Вашого лікаря і після мінімум після 6 тижнів після пологів. Особливо обережними слід бути в разі недавнього проведення кесаревого розтину.

Чи є протипоказання проведення процедури міостимуляції у жінок під час менструації?

Не варто використовувати процедуру електростимуляції для нижньої частини живота, якщо вона націлена на підтримку м’язів черевної порожнини в хорошій формі.

Summary
Як вибрати кращий стимулятор для м'язів? ТОП-8 міостимуляторів в 2023 році
Article Name
Як вибрати кращий стимулятор для м'язів? ТОП-8 міостимуляторів в 2023 році
Description
ТОП-8 кращих міостимуляторів для м'язів у 2023 році. Як вибрати?. Порівняння, технічні характеристики моделей. Переваги та недоліки. Відгуки покупців, думка лікарів
Author
Домогарова Валентина
Publisher Name
KSTech
Publisher Logo

3 коментарі

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.