Про нас

KS Tech  – портал про гаджети з власною думкою. На наших сторінках інформація тільки про те, що ми знаємо чи тестували. Ваші смаки та погляюди, то ваше право – наші експерти безпристрастні. Власна точка зору, відкрита правда, жменька гумору – наші 3 слона, на яких тримається фундамент KS Tech.  

Ми принципово не публікуємо хвалебних замовних статей і передрукованих прес-релізів. Ви хочете обзор на свій продукт. Буде! Тільки добрий чи злий вірішуємо ми на основі тесту. Ні типовим, одноманітним та сухим порівняням одного і того ж. Ні відео, гіфкам та мемам з минулого сторіччя. Усі брешуть – ми згодні к Хью Лоррі, тому ми тестуємо усе спочатку на собі, а потім даємо оцінку.

Автори порталу – досвідчені користувачі гаджетів і завзяті юзери мережі, а крім того – професійні журналісти. Кожен огляд на KS Tech – це справжнє журналістське розслідування, написане з однією метою: докопатися до істини, отримати найповнішу і чесну інформацію.

Про що ми пишемо? Про те, що самі знаємо. За кожну группу напрямів відповідає окрема людина, яка в першу чергу любить е, а подруге є сильним експертом в цій галузі.

Наша команда:

Олексій Корч Автор та редактор блоку про цифрові гаджети та геймерскі девайси. Це саме той момент, коли у молодого парубка, вчора студента, досвіду в іграх більше ніж робочий стаж його батька. Роки у геймерському кріслі сформували гострий, професійний та ціничний погляд на нішу геймдеву в цілому.

Сторінка на вікіпедії – https://uk.wikipedia.org/wiki/Користувач:Олексій_Корч

Микола Житник – сумарний 15-річний досвід у галузі побутової техніки, на постах консультанту, майтра сервісного центру, директора мережевого магазина побутовой техніки та паралельний стаж активного користувача форумів та Пікабу сформували у нашого Ніколя гарний смак та відкрили третій глаз на гарну техніку. Жоден бракоробець, та неоправданно дорогий виродник не пройде жорстку модерацію Житника.

Ната ЛевенецЗОЖ, фітнес, університет та Instagram, це більша частина життя Нати. Вона відчуває нові тренди, любить новинки у світі цифрових технологій. Улюбленна гра? Може Sims? Чи напевно Маджонг? Та ні, наш Ната завжди готова надрати ваші вуха в третіх героів. Це не чергова Insta дива, з претензіями на блогиню. Ця дівчинка діамант, та сонечко нашої редакціїї

Валантина Домогарова – наскільки суворою та в одночас веселою може бути доросла, гарна жінка, з двома дітьми, дипломом інженера та досвідом водія далекобійника? Увесь свій не типовий життєвий шлях, овна аккумулює в своїх постах. За рахунок цього усі її ТОПи це шикарно підібранні товари, з дуже влучними оціночними коментарями.

Запрошуємо до нашого співтовариства! Читайте статті та огляди на сайті, обговорюйте і сперечайтеся до хрипоти, підписуйтесь на групи в соціальних мережах.

Обіцяємо: з нами вам не буде нудно!